Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

Tikrai kad priklauso cardio, leveli reikejo didesni pasidaryt.

As nuo steperio nulipu visa slapia , viena kart taip stipriai lipau, kad vos sirdis neislipo lauk:D
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 03 15, 23:04)
Man labia patinka sis PVZ
Deja as esu pirmas variantas. o taip noriu buti antras  verysad.gif
user posted image



Ramune, nepergyvenk, kiek laiko sportuoji apskritai?
nesu spece, bet manau reiketu pasidairyti mitybos "plano", kur pagal kuno formas yra https://www.google.l.....rph Endomorph
Atsakyti
Ant tu steperiu reikia tam tikru leveliu tam tikra greiti palaikyti, tame ir esme smile.gif
Pasirodau ir as albumelyje, fotografuota siek tiek seniau, dar kai klubai budavo pustusciai smile.gif))
vajei kokios visos grazios ir sportiskos smile.gif
KaraLinda kokia grazi smile.gif
Ramune, nepasiduok smile.gif
Laukine prerija presiukas thumbup.gif:
Atsakyti
As maziausiai esu sverusi 57kg, dabar 60 kg, ugis 171cm, vaizdas pusiau tenkina, apacia nepatinka, slaunys, bet jos tokios kietos ir dideles, kuno body fat 26 proc., bmi 20, nezinau ar man kudeti ar priaugti, ar mazinti riebalus?

pats kunas kaip ir tenkina, bet kai esu maciusi mazesnius skaicius svarstyklese taip ir draskosi sirdis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dwin @ 2014 03 16, 12:16)
Pasirodau ir as albumelyje, fotografuota siek tiek seniau, dar kai klubai budavo pustusciai smile.gif))
Laukine prerija presiukas thumbup.gif:



aciu 4u.gif

nuogesniu foto nuogesniu, kad daugiau matytusi biggrin.gif 4u.gif
koki ten pratima su "lazda" darote?
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 16, 11:12)
Ramune, nepergyvenk, kiek laiko sportuoji apskritai?
nesu spece, bet manau reiketu pasidairyti mitybos "plano", kur pagal kuno formas yra https://www.google.l.....rph Endomorph

As cia nuo rudenio pradejau ziuret kaip valgyt ir po truputi sportuoti. Su mityba nesisitvarkau. Viskas buna idealu su maistu kol negriztu namo doh.gif Gal reikia mest durna mada namo grizti lotuliukas.gif
Papildyta:
Pasidariau pas treneri programa. Paskaiciavo jis man kiek baltymu, angl, rieb galiu svalgyt. Bet dabar atsiduriau kryzkeleje. Per didele prabanga gaunasi ir teniso treniruotes ir sporto klubas doh.gif
Papildyta:
Juodai pavydziu Pumpum nes ji namuose su draugu gali palaikyti vienas kita. Taip zymiai paprasciau atsispirti maisto pagundoms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 03 16, 12:26)
As cia nuo rudenio pradejau ziuret kaip valgyt ir po truputi sportuoti. Su mityba nesisitvarkau. Viskas buna idealu su maistu kol negriztu namo  doh.gif  Gal reikia mest durna mada namo grizti  lotuliukas.gif
Papildyta:
Pasidariau pas treneri programa. Paskaiciavo jis man kiek baltymu, angl, rieb galiu svalgyt. Bet dabar atsiduriau kryzkeleje. Per didele prabanga gaunasi ir teniso treniruotes ir sporto klubas  doh.gif



kiek paskaiciavo baltymu, angliu ir pan?

pasilikciau sporto sale, o tenisa keiciau begiojimu, visgi veltui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 16, 11:20)


nuogesniu foto nuogesniu, kad daugiau matytusi  biggrin.gif  4u.gif
koki ten pratima su "lazda" darote?

nera kam fotografuoti biggrin.gif
mostai i sonus smile.gif

QUOTE("Ramune" @ 2014 03 16, 11:27)

Juodai pavydziu Pumpum nes ji namuose su draugu gali palaikyti vienas kita. Taip zymiai paprasciau atsispirti maisto pagundoms  blush2.gif

as irgi noriu sportuojancio draugo ax.gif blush2.gif
Papildyta:
user posted image
negaliu nepasidalint, idealu wub.gif
Atsakyti
Dwin aciu blush2.gif

Matosi kad esi tvirta , bet tikrai reikia nuogesniu foto biggrin.gif

As ir kaip laukine prerija, noriu tu mazesniu skaiciuku, tuo labiau kad mano ugis mazas.
Dbr kokias kelnes , ar dzinsus besimauciau uzpakaliukas atrodo tikrai pakiles blush2.gif bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 16, 11:28)
kiek paskaiciavo baltymu, angliu ir pan?

pasilikciau sporto sale, o tenisa keiciau begiojimu, visgi veltui biggrin.gif

Bet, kad tenisas veza blush2.gif . As mieste cia naujoke, tai man kaip ir naujos pazintys , bendravimas + lankom kartu su vaiku, tai gaunasi bendri interesai.

O paskaiciavo man taip, nes norejau grieztai , rimtai susiimti .
Angliav-57, Baltym-91, Riebal-17
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 03 16, 10:51)
Bet, kad tenisas veza  blush2.gif . As mieste cia naujoke, tai man kaip ir naujos pazintys , bendravimas + lankom kartu su vaiku, tai gaunasi bendri interesai.

O paskaiciavo man taip, nes norejau grieztai , rimtai susiimti .
Angliav-57, Baltym-91, Riebal-17

Kiek visko cia mazai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 16, 11:59)
Kiek visko cia mazai  blink.gif

aga tokios reakcijos tikejausi
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 16, 12:59)
Kiek visko cia mazai  blink.gif



jo, labai mazai,

o kokiu ugio ramune si? kiek sveri, jei nepaslaptis?
Atsakyti