Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 16, 12:02)
jo, labai mazai,

o kokiu ugio ramune si? kiek sveri, jei nepaslaptis?

O taip paslaptis- VALSTYBINE biggrin.gif
164 -64 . Grazus skaiciai sakyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 03 16, 11:05)
O taip paslaptis- VALSTYBINE  biggrin.gif
164 -64 . Grazus skaiciai sakyciau  smile.gif

Ne taip baisiai smile.gif as esu buvus 162 ir 69 doh.gif lotuliukas.gif ir tada nesijauciau baisiai stora smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 03 16, 13:05)
O taip paslaptis- VALSTYBINE  biggrin.gif
164 -64 . Grazus skaiciai sakyciau  smile.gif



iprasta, kad idealiu svoriu laikoma 10 skaicius skirtumas, 164 ugis, svoris 54 kg, sveiku sakyciau gali buti ir 60 kg mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 16, 11:11)
iprasta, kad idealiu svoriu laikoma 10 skaicius skirtumas, 164 ugis, svoris 54 kg, sveiku sakyciau gali buti ir  60 kg mirksiukas.gif

Gal cia ir teisybe , bet sverdama 52 as saves neisivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2014 03 16, 09:08)
Jungiuos ir as prie jusu, jeigu galima 4u.gif
Man didziausia problema dailinant kuno linijas yra krutine unsure.gif Nes siaip jau jauciasi darbo rezultatai, ir presiukas kieteja, ir kojos, ir rankos, o va krutine liko tokio mazumo (ji niekad didele ir nebuvo, bet dabar tuoj berniuku patapsiu verysad.gif ). Tik tiek, kad ji pakilo, nes raumenukai atsirado po apacia.

Na aš irgi neturiu didelės krūtinės, o ir pati krūtinės lasta plati, bet buvau išdirbusi tarpelį tarp krūtų, ir optiškai atrodydavo tikroviškai, tad manau nereiktų bijoti to, tik reikia pasirinkti pratimus ir stebėti pokyčius 4u.gif Ko aš atsisakiau, tai štangos spaudimo. Daugiau su hanteliais dirbau g.gif Man roddos merginos anoj temoj, neseniai kalbėjo apie krūtinės išdirbimą ir raumenukus apačioje, viršuj ir visur kur, kuriuos reikia akcentuoti, pasivartykit, pumpum komentavo 4u.gif

QUOTE(Dwin @ 2014 03 16, 11:16)
Ant tu steperiu reikia tam tikru leveliu tam tikra greiti palaikyti, tame ir esme smile.gif
Pasirodau ir as albumelyje, fotografuota siek tiek seniau, dar kai klubai budavo pustusciai smile.gif))

Dwin, kaip klubus paplatinot? Turiu 96cm, bet norisi platesnio vaizdo iš priekio, kad atsvertų platesnius pečius. Aš apatinės dalies maniakė, kuo plačiau, tuo geriau lotuliukas.gif

QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 16, 11:45)
...
Dbr kokias kelnes , ar dzinsus besimauciau uzpakaliukas atrodo tikrai pakiles  blush2.gif  bigsmile.gif
thumbup.gif kokius pratimus darot?

Ramune, nesikliauk vien svorio rodmenimis, stimuliuok save apimtimis, kad ir puse cm pamažėsi, bus didesnis stimulas dirbti 4u.gif man tai niekad nebuvo objektyvus rodiklis, visad pirmiausia kliauniuosi cm. Kaip ir įmesta foto-60kg riebalo ir 60kg raumens, o apimtys akivaizdžiai kitos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 16, 11:12)
nesu spece, bet manau reiketu pasidairyti mitybos "plano", kur pagal kuno formas yra https://www.google.l.....rph Endomorph

niekad nežinojau kuriam save priskirti, apatinė kūno dalis linkusi pilnėti (kriaušės sudėjimas), bet iki pusės esu atletiška, greit ryškėju. Tai gaučiausi 1/2 ar vis tik ta, kur pilnėja? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 16, 12:11)
iprasta, kad idealiu svoriu laikoma 10 skaicius skirtumas, 164 ugis, svoris 54 kg, sveiku sakyciau gali buti ir  60 kg mirksiukas.gif

mano amziuje 54 nerealu. Noreciau apie 57. Bet cia be raumenuku toks svoris turetu buti. O jeigu butu raumenukai ir minimaliai riebaliuko tai dzin man tas svoris irnesakyk.gif
Atsakyti
aš turbūt būsiu endomorph pagal tą skirstymą g.gif einu skaityti, ką siūlo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 16, 11:28)
Tikrai kad priklauso cardio, leveli reikejo didesni pasidaryt.

As nuo steperio nulipu visa slapia , viena kart taip stipriai lipau, kad vos sirdis neislipo lauk:D


Tai, kad as tikrai tik ant pirmo levelio dariau, nes ant sunkesnio is vis nesigavo biggrin.gif Gal as per lengva, sveriu kazkur 52 kg, tai ant to 1 levelio jau isikibusi i ragus stengiuosi is jegos spausti ta laipta zemyn ir man greitai nesigauna (greitis lyg buvo 30 ar 33 ).

Panos, kur jus cia turit albumeli savo, galima pasiziureti ir save parodyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2014 03 16, 13:49)
Tai, kad as tikrai tik ant pirmo levelio dariau, nes ant sunkesnio is vis nesigavo  biggrin.gif Gal as per lengva, sveriu kazkur 52 kg, tai ant to 1 levelio jau isikibusi i ragus stengiuosi is jegos spausti ta laipta zemyn ir man greitai nesigauna (greitis lyg buvo 30 ar 33 ).

Panos, kur jus cia turit albumeli savo, galima pasiziureti ir save parodyti?  ax.gif



turim fotki. com, atsakinga karalinda 4u.gif
Atsakyti
KaraLinda, lauksiu nuorodos i jusu albumeli 4u.gif Gal geriau i Az 4u.gif

As tai dar neilgai sportuoju, ir vis kas pamaiso, ismusa mane is ritmo doh.gif

Sia savaite, tik 1ni nuejau ir vakar, nors siaip einu pirmadieni, treciadieni ir penktadieni.

Kad jau nebutu tokia tuscia savaite, dar ir siandien nueisiu, vel pasidarysiu kardio diena smile.gif Gal ir treneri pasigausiu, pasiklausinesiu kaip ten man su tuo steperiu greiti isvystyti didesni biggrin.gif
Atsakyti
tik pastebėjimas-fotki albumui reiktų kažkokias kaip ir taisykles įvesti, esu prisijungusi prie kitos grupelės SM, tai galiu pamėtėti minčių:

Jei nori mus pamatyti, susipažink su albumėlio taisyklėmis:
1. Aktyviai prisijungiate ir bendraujate su mumis mėn. laiko.
2. Po mėnesio atsiunčiate vienai is senbuviu foto (turi būti su galva ir kad matytusi figūra)
3. Kai įdės jūsų foto, gausite prisijungimą prie albumo
4. Savo albumuką tvarkote savarankiškai, bet jis negali buti tuščias, visada turi buti bent 1-2 foto
5. Jei ištrinate visas savo foto arba dingstate ilgiau nei mėnesį,tada keičiamas slapukas ir narė metama lauk iš albumo

... ir pan. cool.gif
Atsakyti
Mažiau žiūrėkit į tuos skaičius. Geriau galvokit kaip norėtumėt atrodyt ir siekit to biggrin.gif
Ramune, rezultatai pas tave tikrai matos, kad pakūdai. Dirbk toliau ir viskas bus super. Geriausi rezultatai tie, kurie ateina labai pamažu ir pasilieka ilgam thumbup.gif
Atsakyti