Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(Mockava @ 2014 03 22, 01:20)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif 1. man jis irgi, nei gražus, nei charizmos jokios ir manęs kaip aktorius neįtikina, kažkoks vaškiniu veidu, kaip botokso prisivaręs... Gal akys daugiau pasakytų, bet irgi kaip čiukčiaus... Na dėl skonio nesiginčijama... 

Kaip kažkada sakiau, ir Savašas nera mano akim gražuolis, bet aktorius vaidinantį šį personažą, kažkokį šarmą savyje turi, kuris traukia...
Papildyta:

2. Hmmm... Man tai kažkaip tas neužkliuvo... Net nepagalvojau apie tai...Man jau nebenormalu kai 18-25 ženijasi  lotuliukas.gif Nors iš tiesų, kažkaip toks stereotipas gal ir yra kad turkų vyras turėtų būti vyresnis, o mergina nemažai jaunesnė.... Bet gal užtat tai ir parodyta, tipo kaimo mergina Čiček gana jauna, o štai miestietė Jasmin neskubanti ištekėti...


To pirmo as nemacius, tai nezinau ar grazus, bet Savasas pirmoje serijoje visai baisus buvo, tik jau is duso isejes geriau atrode biggrin.gif Po to pripranti ir visai grazus pasidaro smile.gif

Tai va, karjeriste, miestiete ir kaip ta nekaltybe iki kokiu 28 metu islaikyti? smile.gif

Apziurejau googleje Cicek (Feride Çetin), tai man net uz Jasmine grazesne. Tik tiek, kad zema.
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 03 21, 23:39)
lotuliukas.gif nes geras aktorius, nes vyriskas labai - eisena, laikysena, manieros..o akys akys..,kiek daug pasako..kai tokia visuma, nei veido grozio nebereikia  smile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif man jis ir tooooks vyriškas wub.gif

QUOTE(Leiton @ 2014 03 22, 00:16)
Dar tas mazasis broliukas "gerulis", tik iseina is namu ir skiautere pasistato  cool.gif

man tas brolelis tai išvis kažkoks psichuotas atrodo g.gif akys tokios negeros...
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 03 22, 11:14)
To pirmo as nemacius, tai nezinau ar grazus, bet Savasas pirmoje serijoje visai baisus buvo, tik jau is duso isejes geriau atrode biggrin.gif Po to pripranti ir visai grazus pasidaro smile.gif

Tai va, karjeriste, miestiete ir kaip ta nekaltybe iki kokiu 28 metu islaikyti? smile.gif

Apziurejau googleje Cicek (Feride Çetin), tai man net uz Jasmine grazesne. Tik tiek, kad zema.


raso, kad filme ji vaidina 25mete smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 22 kovo 2014 - 12:14
QUOTE(audrikea @ 2014 03 22, 03:58)
man tas brolelis tai išvis kažkoks psichuotas atrodo g.gif akys tokios negeros...

Man jis labai gerai parinktas, toks išvaizda visas į motiną lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 03 22, 03:14)
Tai va, karjeriste, miestiete ir kaip ta nekaltybe iki kokiu 28 metu islaikyti? smile.gif

bigsmile.gif atrodo paprasta.... Tik vyrų neprisileidi.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 22, 15:12)
Man jis labai gerai parinktas, toks išvaizda visas į motiną  lotuliukas.gif
Papildyta:


bet tai motina tokia jau senučiukė,o tas sūnelis-tai dar visai paaugliukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 22, 06:25)
bet tai motina tokia jau senučiukė,o tas sūnelis-tai dar visai paaugliukas g.gif

Matyt motina pagranduką apie 50 pagimdė lotuliukas.gif taip motina man tokia 60-70 atrodo, o sūnui kažkur 16-18 turėtų būt... Tai jei 60-metę vaidina, tai dar nėr taip blogai 40 kelių tipo gimdyt turėjo.... Nu net įdomu pagal scenarijų, kiek atseit metų būdama šio pagranduko susilaukė.... O kuris vaikas vyriausias? Dukra, ar žuvęs sūnus? Nors filmą esu mačius, tačiau tokios detalės neužkibo...
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 22, 02:20)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  man jis irgi, nei gražus, nei charizmos jokios ir manęs kaip aktorius neįtikina, kažkoks vaškiniu veidu, kaip botokso prisivaręs... Gal akys daugiau pasakytų, bet irgi kaip čiukčiaus... Na dėl skonio nesiginčijama... 

Man iš pradžių irgi nepatiko, nes labiau šviesiaplaukiai patinka. Bet paskui susigyvenau, labai gerai parinktas aktorius, labai charizmatiškas, aukštas, eisena puiki, tie kostiumai kaip tiko smile.gif ir vaidyba super.

Neįdomus šis serialas, tik blankus šešėlis Atpildo rolleyes.gif tempia gumą ir rauda, ne...čia meksikiečių muilo mėgėjoms.
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 22, 14:47)
Matyt motina pagranduką apie 50 pagimdė  lotuliukas.gif  taip motina man tokia 60-70 atrodo, o sūnui kažkur 16-18 turėtų būt... Tai jei 60-metę vaidina, tai dar nėr taip blogai 40 kelių tipo gimdyt turėjo.... Nu net įdomu pagal scenarijų, kiek atseit metų būdama šio pagranduko susilaukė.... O kuris vaikas vyriausias? Dukra, ar žuvęs sūnus? Nors filmą esu mačius, tačiau tokios detalės neužkibo...

Ten paskui motina paaiskins, kad ji jau nesitikejo vaiku susilaukt, jau vaikai dideli buvoi,kai su pagranduku uzkibo, del to ji labai myli ir lepino visa laika. Del motinos lepinimo jis toks uzaugo , suns keliais nuejo
Atsakyti
QUOTE(SpriNta @ 2014 03 21, 22:50)
as fb apziurejau,tai Jesemin(March 26, 1976-37metu) vyresne uz Savasa(April 13, 1979 (age 34)).Uztat taip ir ziuris,o dar tie plaukai.Greiciau susitvarkytu doh.gif

Na ir kas gi tie 3 metai? ax.gif Man jie abu puikiai žiūrisi, ir ji nuostabi, o akys kokios wub.gif O apie Murat'ą išvis tyliu wub.gif biggrin.gif

QUOTE(Mockava @ 2014 03 22, 00:20)
man jis irgi, nei gražus, nei charizmos jokios ir manęs kaip aktorius neįtikina, kažkoks vaškiniu veidu, kaip botokso prisivaręs... Gal akys daugiau pasakytų, bet irgi kaip čiukčiaus... Na dėl skonio nesiginčijama... 

Kaip pirštu į akį biggrin.gif

QUOTE(Mockava @ 2014 03 22, 12:12)
Man jis labai gerai parinktas, toks išvaizda visas į motiną  lotuliukas.gif

Aha, ir aš dažnai taip pagalvodavau biggrin.gif

QUOTE(Mockava @ 2014 03 22, 12:47)
Matyt motina pagranduką apie 50 pagimdė  lotuliukas.gif  taip motina man tokia 60-70 atrodo, o sūnui kažkur 16-18 turėtų būt... Tai jei 60-metę vaidina, tai dar nėr taip blogai 40 kelių tipo gimdyt turėjo.... Nu net įdomu pagal scenarijų, kiek atseit metų būdama šio pagranduko susilaukė.... O kuris vaikas vyriausias? Dukra, ar žuvęs sūnus? Nors filmą esu mačius, tačiau tokios detalės neužkibo...

Matyt, neužfiksavai. Ji pati pasakojo kažkada, kad gimdė jį vėlai, gerokai po 40-ies, todėl taip išlepino.
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 03 22, 12:14)
raso, kad filme ji vaidina 25mete smile.gif


Galejo jaunesne aktore parinkti. Kaip Bihter smile.gif
Bet Jasemin kaip baisiai rengiasi, bent jau mano akimis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 03 22, 11:14)
To pirmo as nemacius, tai nezinau ar grazus, bet Savasas pirmoje serijoje visai baisus buvo, tik jau is duso isejes geriau atrode biggrin.gif Po to pripranti ir visai grazus pasidaro smile.gif

Tai va, karjeriste, miestiete ir kaip ta nekaltybe iki kokiu 28 metu islaikyti? smile.gif

Apziurejau googleje Cicek (Feride Çetin), tai man net uz Jasmine grazesne. Tik tiek, kad zema.

nu zymiai grazesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 03 22, 18:52)
Galejo jaunesne aktore parinkti. Kaip Bihter smile.gif
Bet Jasemin kaip baisiai rengiasi, bent jau mano akimis schmoll.gif

sutinku, kad man ji gerokai vyresne:)Virs 30 as jai tikrai duociau, taciau siame filme man visi vyresni atrodo, tai kazkaip neiskrenta man ji is tos aplinkos:)Beje, as jau ne pirmam seriale pastebiu, kad herojai juose gerokai pajauninti:)Bet man tas labai dideles reiksmes neturi:)Kas del Jasmin aprangos, tai, pavyzdziui, man vakarykstej serijoj ji su ta raudona suknele labai graziai atrode - viskas man jai tiko ir sukuosena ir makiazas ir suknele:)
Atsakyti