Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(eliss @ 2014 03 22, 15:29)
Man iš pradžių irgi nepatiko, nes labiau šviesiaplaukiai patinka. Bet paskui susigyvenau, labai gerai parinktas aktorius, labai charizmatiškas, aukštas, eisena puiki, tie kostiumai kaip tiko smile.gif ir vaidyba super.

Neįdomus šis serialas, tik blankus šešėlis Atpildo rolleyes.gif tempia gumą ir rauda, ne...čia meksikiečių muilo mėgėjoms.

drinks_cheers.gif ir del aktoriaus ir del serialo..muilas..deja..
Atsakyti
QUOTE(kleopatraaa @ 2014 03 20, 16:34)
Sveikos, na ziureju sito serialo pirmaja serija visai patiko, tik nelabai man ta pagrindine auktore patinka nelabai simpatiska tokia, na bet aktrius pagrindinis visai nieko. Na ir siaip man pradzia lyg ir visai nieko. Tik va gaila nemaciau antrosios serijos vakar kaip is siandien supratau kad ji aborta norejo pasidaryti, bet mama sutrukde. Gal galetumet parasyti kaip ten su pagrindiniu aktorium tai ji sutiko su mamos reikalavimu? aciu is anksto smile.gif


Gal jau per velu ,bet jeigu idomu cia yra antra serija Lietuviu kalbos http://www.raskim.lt...meile-ir-bausme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 03 22, 20:15)
drinks_cheers.gif ir del aktoriaus ir del serialo..muilas..deja..

Ir man labai gaila, kad jis toks saldus, taip tikėjausi kažko tokio įdomaus po Atpildo, deja.
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 03 22, 19:15)
drinks_cheers.gif ir del aktoriaus ir del serialo..muilas..deja..

o man is po atpildo viai gerai ziurisi, anas gal nuvargino jau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 22 kovo 2014 - 23:22
LNK tik pagirti galima, vienoms pertrauka buvo (man irgi) kai Atpildą rodė, kitos dabar gali ilsėtis...
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 03 22, 10:04)
Matyt, neužfiksavai. Ji pati pasakojo kažkada, kad gimdė jį vėlai, gerokai po 40-ies, todėl taip išlepino.

Tikrai neužfiksavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 22, 22:28)
LNK tik pagirti galima, vienoms pertrauka buvo (man irgi) kai Atpildą rodė, kitos dabar gali ilsėtis...
[b]


O trecioms visiskai nera pertraukos nes visi turku serialai tinka biggrin.gif Neisivaizduoju ar nors vienas atsirastu, kuris neitrauktu... Tie aktoriai, muzika... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE("lauriux" @ 2014 03 22, 23:34)
O trecioms visiskai nera pertraukos nes visi turku serialai tinka  biggrin.gif  Neisivaizduoju ar nors vienas atsirastu, kuris neitrauktu... Tie aktoriai, muzika...  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif aš turbūt save prie tų trečių irgi priskirciau biggrin.gif Aš, ko gero, tuos serialus vien dėl muzikos ir Turkijos vaizdu galėčiau ziuret smile.gif Tiesiog neisranki aš moteriske tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 23, 00:28)
LNK tik pagirti galima, vienoms pertrauka buvo (man irgi) kai Atpildą rodė, kitos dabar gali ilsėtis...
Papildyta:

Tikrai neužfiksavau  g.gif


man turku ir kriminalai ir muilai patinka, tai viska be pertrauku ziuriu thumbup.gif o kam nepatinka, taigi neziurekit, atpildas irgi ne visom patiko, ir neziurejo moterys - ilsejosi biggrin.gif
man po atpildo sitas muilas tikra atgaiva, nes ten tikrai sunkus filmas buvo, tiek siuzeto vingiais, tiek issakytomis mintimis, o cia nors smegenys pailsi, nereikia sukt galvos, kas ka turejo omenyje smile.gif

QUOTE("lauriux" @ 2014 03 23, 00:34)
O trecioms visiskai nera pertraukos nes visi turku serialai tinka  biggrin.gif  Neisivaizduoju ar nors vienas atsirastu, kuris neitrauktu... Tie aktoriai, muzika...  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 22, 19:14)
sutinku, kad man ji gerokai vyresne:)Virs 30 as jai tikrai duociau, taciau siame filme man visi vyresni atrodo, tai kazkaip neiskrenta man ji is tos aplinkos:)Beje, as jau ne pirmam seriale pastebiu, kad herojai juose gerokai pajauninti:)Bet man tas labai dideles reiksmes neturi:)Kas del Jasmin aprangos, tai, pavyzdziui, man vakarykstej serijoj ji su ta raudona suknele labai graziai atrode - viskas man jai tiko ir sukuosena ir makiazas ir suknele:)


Va, kaip skirtingai ax.gif Man ji taip baisiai atrode taip issiruosus i derybas. Net nezinau kaip apibudinti, nu baisiai schmoll.gif ax.gif

Man tai dabar idomu, kaip tas gerieties visa klana sutvarkys, kaip paprasti zmogeliai eis dirbti. Na ir gerai, o tai dabar visi zino, kad miltelius veze ir niekas dirbti nenori.
Atsakyti
QUOTE
o man is po atpildo viai gerai ziurisi, anas gal nuvargino jau ax.gif


aš irgi po Atpildo noriu ramesnio...o kai nespjaunu į kai kuriuos L.A serijalus-tai ir šitą žiūriu,bet...kol kas neturiu nuomonės,net ir mestelėjusi kelis žvigsnius į ateities įvykius. g.gif
Atsakyti
nu tiesiog thumbup.gif , kad visu skoniam serialu yra biggrin.gif
Atsakyti
Merginos parasykit geltonai kaip bus su vaikuciu?
Suspaude sirdi, kad atidave negaliu...
Atsakyti