Įkraunama...
Įkraunama...

Finansai ir buitis poroje

5 lygis, 2 metrai biggrin.gif koks tas lygis ir kiek to gylio reikia?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 04 06, 15:38)
Tai matyt praleidau.  4u.gif

Tosk, tai faktas, kad net ir susirašius bei oficialiai susituokus bažnyčioje gali būti ne šeima, o imitacija 4u.gif Bet mano akimis gyventi kartu ir gyvenimas kartu su kažkuo - tai dar nereiškia automatiškai, kad šeima. Šeima, tikroji, yra visiškai kitas santykių lygis ir gylis.


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 04 06, 11:27)
O dėl gėjų, kuo jie tau trukdo? Jei ateina pas tave į lovą seksu užsiimti?  mirksiukas.gif

Ne, neateina kol kas, bet kėsinasi į mano vaikus ir vaikaičius. Kaip manot, iš kur tokios "teisėtos" šeimos ima auginti vaikus? g.gif Trumparegiškas ar per daug optimistiškas, o gal net per daug savanaudiškas daugelio mastymas pasidarė. Vat dėl to apmaudu. Apmaudu ir kad žmonės visai prarado ryšį vieni su kitais, negeba bendrauti nei spręsti iš šono kartais atrodančių juokingai nereikšmingų, smulkmeniškų problemų. Nepykit, man visa šita tema juokinga. Ir kai moteris ant viso svieto pradeda dergti ant savo šeimos dėl smulkmenų tokių kaip batai, tai apsurdas. Nepatikima tokia moteris šeimoje. Nors ir buvau įskaudinta vyro iki begalybės, bet niekada nedergsiu ant visų vyrų nežinodama tikros situacijos. O jos kaip matome, nieks ir nenori nupiešti, tai apie ką tema tada?
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2014 04 03, 23:33)
[size=7] O Ruta Meta tai is vis - raso, spelioja, taiko nepataiko. ir visose temose vyrus gina, pastebejau.

Kadangi tamsta neturi ko ginti, tai ir negina. O aš turiu ir nors nusišauk norėdama įkąsti, bet neįkąsi, per silpni tavo dantys, brangioji.
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 04 06, 15:01)

O dėl šeimos, tai juokingai keistas šeimos imitavimas ir pasimatavimas, kas dažnai būdinga būtent moterims, nes labai jau norisi to kitokio santykių lygmens. Vos kelis mėnesius pagyveno ir jau suokia "mes šeima", taip nuvertindami šeimos instituciją, subanalindami iki tokio lygio, kad jei kartu pamiegojo, kavą pagėrė, pusryčius pavalgė, parsinešė iš Maximos produktų, ar net dantų šepetukus persivežė, tai viskas, "mes jau šeima". Nė velnio. irnesakyk.gif Galima penkis metus kartu gyventi, mylėti ir mylėtis, pirkti keramikines vazeles Velykoms, buitim finansais dalintis, ir nebūti šeima, jokia, nei gramo šeimos. Todėl tos visokios imitacijos ir "davai pažaidžiam šeimą" yra šou, o ne realybė.

Nu kalbėkim paprastai. Anksčiau moteris gyvenusi su vyru be įsipareigojimų buvo laikoma eiline k...., o vaikai gimę ne santuokoj -benkart..... Dabar vyksta tas pats tik gražiau vadinasi "šeima" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tosk @ 2014 04 06, 16:16)

Ruta Meta, moralines normos keitesi visais laikais 4u.gif As neuzka nenoreciau gryzti ta 100m atgal. Jei jums taip gejai trukdo, ka jie tokio padare jums? Siaip smalsu biggrin.gif


Deje, moralės normos išlikę jau nuo amžių amžinųjų, tik iškrypimo laipsnis keitėsi. Ir iš kur tau, vaikeli, žinoti kaip buvo prieš 100 metų, varge varge...
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 04 06, 18:37)
Ne, neateina kol kas, bet kėsinasi į mano vaikus ir vaikaičius. Kaip manot, iš kur tokios "teisėtos" šeimos ima auginti vaikus?  g.gif
Nu kalbėkim paprastai. Anksčiau moteris gyvenusi su vyru be įsipareigojimų buvo laikoma eiline k...., o vaikai gimę ne santuokoj -benkart..... Dabar vyksta tas pats tik gražiau vadinasi "šeima" biggrin.gif
Papildyta:

Deje, moralės normos išlikę jau nuo amžių amžinųjų, tik iškrypimo laipsnis keitėsi. Ir iš kur tau, vaikeli, žinoti kaip buvo prieš 100 metų, varge varge...

na, į manuosius niekas nesikėsina, todėl nežinau kaip ten kas ir į ką kėsinasi.
Kažkada moteris dėvinti kelnes irgi buvo laikoma k*r*a.
Vėlgi, moralės normos...žiaurios mirties bausmės, kankinimai (vien ko verta inkvizicija), vaikų išnaudojimas ir kai kurie kiti dalykai, kurie dabar laikomi nusikaltimais kažkada buvo moralės normos ribose. Taip, kad moralė kinta priklausomai nuo išsilavinimo, turtinės ir socialinės padėties, aplinkos ir kitų faktorių.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 04 06, 16:37)
Nepykit, man visa šita tema juokinga. Ir kai moteris ant viso svieto pradeda dergti ant savo šeimos dėl smulkmenų tokių kaip batai, tai apsurdas. Nepatikima tokia moteris šeimoje.

jezau, jezau. visos cia moterys, kurios pasiguodimui atidaro tema - nes vyras susirado meiluze, atsalo ir pasisaipo is moters figuros - yra ziauriai ziauriai nepatikimos. g.gif nenoretum visoms autorems perduoti sia info, patikimoji? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 04 06, 16:37)


Nu kalbėkim paprastai. Anksčiau moteris gyvenusi su vyru be įsipareigojimų buvo laikoma eiline k...., o vaikai gimę ne santuokoj -benkart..... Dabar vyksta tas pats tik gražiau vadinasi "šeima" biggrin.gif


taip, kalbekim paprastai. bet vyrai - nebuvo vadinami jokiu zodeliu. bigsmile.gif net ir siais laikais - jie vis tiek saunuoliai, o moteris vis pasigauna etiketes.
atsakymas tik vienas; nenoreciau grizti i senus laikus, nes moterims ne pyragai. Vienuolio Paskenduole - puikus moteru gerbuvio tokioj visuomenej pavyzdys.

o tavo garbinamu tradiciniu visuomeniu visur pilna. nenori savo dukros i arabu krastus nuvezti? ten dar uzmetoma akmenimis kur ne kur.... jei sugalvotu mazu tavo dukte pasimyleti iki vestuviu....
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2014 04 06, 14:44)
5 lygis, 2 metrai biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 04 06, 17:37)

Nu kalbėkim paprastai. Anksčiau moteris gyvenusi su vyru be įsipareigojimų buvo laikoma eiline k...., o vaikai gimę ne santuokoj -benkart..... Dabar vyksta tas pats tik gražiau vadinasi "šeima" biggrin.gif
Papildyta:

Deje, moralės normos išlikę jau nuo amžių amžinųjų, tik iškrypimo laipsnis keitėsi. Ir iš kur tau, vaikeli, žinoti kaip buvo prieš 100 metų, varge varge...


O jus dar ir aiskiarege, kad mano amziu matote? lotuliukas.gif Pries 100m mano seneliai gyveno, mano vyriausiai tetulei neuzkalnu 90m. Tad kokia moters dalia buvo tais laikais teko girdeti is zmoniu, gyvenusiu tuo metu 4u.gif
Mane nuosirdziai stebina moterys, kurios issiilgusios savo vergystes vyrams... blink.gif Kurios visas svieto bedas nuraso moterims, ir isaukstina vyrus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2014 04 06, 19:59)
Mane nuosirdziai stebina moterys, kurios issiilgusios savo vergystes vyrams... blink.gif Kurios visas svieto bedas nuraso moterims, ir isaukstina vyrus blink.gif

Tai vadinama aukos sindromu turbut g.gif .Joms patinka tokiomis buti.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 04 06, 18:37)
Ne, neateina kol kas, bet kėsinasi į mano vaikus ir vaikaičius.

šiaip įdomu...O kaip JIE kėsinasi į jūsų vaikus ir vaikaičius? Baisu pražiopsoti...Gal ir į manuosius kas kėsinasi unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 04 06, 21:36)
Tai vadinama aukos sindromu turbut g.gif .Joms patinka tokiomis buti.

Greičiausiai g.gif Tokios nematys, negirdės, neklausys g.gif Matyt tokia jų meilė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 04 06, 19:37)


Deje, moralės normos išlikę jau nuo amžių amžinųjų, tik iškrypimo laipsnis keitėsi. Ir iš kur tau, vaikeli, žinoti kaip buvo prieš 100 metų, varge varge...

panašu, jog nelabai suvokiate nei kas buvo prieš 100 metų, nei kas buvo prieš 1000 metų.
O aš suvokiu. Iš kur? Ogi iš to laikmečio šaltinių, kurių netrūksta įvairiausiomis kalbomis, kuriuos tereikia mokėti pažinti ir skaityti. Ir apsaugok dieve nuo daugumos anksčiau egzistavusių "moralės" normų.
Atsakyti
Jei per tūkstantmečius išliko ir vis dar puoselėjamos tam tikros normos, kurios šiuo metu labai sėkmingai taršomos ir su įnirtinga desperacija norima nurašyti į archyvus, tai ar ne laikas susimąstyti, kad gal tos moralės normos nėra tokios prastos ir nebus aktualios būsimiems tūkstantmečiams. Nes toks dalykas kaip padorumas ir atsakomybė ne taip aktyviai skiepijama dabartinei vartotojiškai kartai. Todėl ir prasideda "pažaiskime šeimą", santykių ir šeimų imitacijos, nesuvokiant ar tikrai to reikia, spartūs sugyventinių ir sutuoktinių keitimai, vos vėjeliui papūtus ar iškilus pirmiesiems sunkumams. O kad vaikai kenčia, tai nieko tokio, prisitaikys. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 04 07, 10:43)
O kad vaikai kenčia, tai nieko tokio, prisitaikys. irnesakyk.gif

Tai jie ir prisitaiko. Ir labai greit. Jaunimo tarpe neliko pagarbos vienas kitam, mergaitė nieko verta, nes visų pirma pati savęs negerbia, visų antra jos visai negerbia berniukai. Nu jei tėvas mamos negerbia,kai kuriose temose rašo, kad ir į namus meilužė išdrįsta ateiti arba ta mama jau su penktu,,šeimą '' kuria, tai ir tas vaikas taip supranta santykius, ne viena , tai bus kita. Neliko ,,pareigos '' pakovoti už mergaitės meilę, neliko ir mergaitės išdidumo, kad dėl jos vaikinas pasistengų. Kam tam vaikinui stengtis, jei nuėjus į klubą penkios ant kaklo kabinasi? Kam? Toks jaunuolis bus geras šeimos tėvas, vyras, išlepintas savęs negerbiančių merginų dėmesio? Jam nors kiek rūpės šeimos problemos, gerovė, atsakomybė, kai tuo tarpu , jo mergina rėks, kad oi nereikia jokių vestuvių,santuokų, mes šeiiima, nu ir gerai, šeima, kam jam stengtis, pirštis, žiedą pirkti, staigmenas daryti, rimtia galvoti ko nori, biggrin.gif šiandien čia, rytoj kitur. Jokių įsipareigojimų. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 07 balandžio 2014 - 10:10