Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika ceremonijos metu

susiduriau su dilema, kokia rintis muzika ceremonijos metu. Siulo tipo visa komplekta vargonai+fleita+smuikas+dainininke.

Man kazkaip tie instrumentai biski nesiderina...o ir kokia daina ten ta dainininke dainuos...jei reiks pasirinti nzn ka ir rinkti.. doh.gif
Atsakyti
nu negi jokiu minciu neturit sad.gif huh.gif
Atsakyti
Mes tai smuika turesim. Tik dar melodija reiks susiderint. Nors ir tas pat Mendelssohn vestuviu marsas su smuiku graziai skamba. Arba Louis Armstrong "What a Wonderful World"

Arba John Lennon "Imagine" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 06 21, 16:21)
Mes tai smuika turesim. Tik dar melodija reiks susiderint. Nors ir tas pat Mendelssohn vestuviu marsas su smuiku graziai skamba. Arba Louis Armstrong "What a Wonderful World"

Arba John Lennon "Imagine" wub.gif




aciu.
Kazkaip labai mazai dalyvaujanciu sioje diskusijoje, niekaip negaliu atsistebeti, negi niekas nesusiduria su sia problema. g.gif
Atsakyti
Sveikutes, ieskau kas galetu smuiku, altu ar pan. pagroti baznycioje ceremonijos metu, galimi ivairus variantai 4u.gif
Atsakyti
651 87928 Jurgita.
Atsakyti
QUOTE(Rasiunia @ 2006 06 21, 13:58)
susiduriau su dilema, kokia rintis muzika ceremonijos metu. Siulo tipo visa komplekta vargonai+fleita+smuikas+dainininke.

Man kazkaip tie instrumentai biski nesiderina...o ir kokia daina ten ta dainininke dainuos...jei reiks pasirinti nzn ka ir rinkti.. doh.gif


manyčiau tikrai nereikia šito komplekto! g.gif
gražiausiai būtų vien tik smuikas arba fleita. jei patinka saksofonas, tai thumbup.gif
pas mus bus arba saksa arba smuikas smile.gif
nenoriu nei vargonų nei kažkokios bobelkos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beka @ 2006 06 29, 09:52)
manyčiau tikrai nereikia šito komplekto!  g.gif
gražiausiai būtų vien tik smuikas arba fleita. jei patinka saksofonas, tai  thumbup.gif
pas mus bus arba saksa arba smuikas  smile.gif
nenoriu nei vargonų nei kažkokios bobelkos  biggrin.gif



o kokia melodija jie paprastai groja??
Atsakyti
QUOTE(Rasiunia @ 2006 06 29, 13:26)
o kokia melodija jie paprastai groja??


manau kiekvienas saksofonistas žinos Kenny G melodijas, kurios yra thumbup.gif
o su smuiku tai puikiai tiktų ir anksčiau minėtas "What A Wonderfull World" ir visi kiti po. kūrinukai lėti.
super būtų jei turit savo dainą lėtą biggrin.gif bet aišku reikia čia derintis su pačiu muzikantu wink.gif
jų galim menų fak. surast pakabinus skelbimuką. tikrai atsirastų studenčiokų wink.gif
Atsakyti
Gal kas žino Vilniuje smuiku grojantį žmogų? ax.gif Man reikia vestuvinei ceremonijai rolleyes.gif
Labai būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2006 08 08, 07:30)
Gal kas žino Vilniuje smuiku grojantį žmogų? ax.gif Man reikia vestuvinei ceremonijai  rolleyes.gif
Labai būsiu dėkinga 4u.gif


pabandyk Bažnyčioj vargoninkės paklaust. aš paklausiau, tai sakė net turi programėlę surepetavusios. jei būčiau nepaklausus, tai tik vargonai būtų buvę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beka @ 2006 08 08, 08:45)
pabandyk Bažnyčioj vargoninkės paklaust. aš paklausiau, tai sakė net turi programėlę surepetavusios. jei būčiau nepaklausus, tai tik vargonai būtų buvę  biggrin.gif

Kad ten išvis ir vargonininkės nėra savos doh.gif
Atsakyti