Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

man operuotas stuburas, tad gydytoja rekomendavo elipsę. su sporto salės treneriais nepulčiau konsultuotis, dauguma jų neturi medicininio išsilavinimo arba žinios nėra labai rimtos, aš pasitikėčiau po operacijos prižiūrėjusiu gydytoju ir jo rekomendacijomis.
Atsakyti

 i 
Pirkti/parduoti skirta Skelbimų lenta.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Ar pakinkyti elipsiukui į darbus? ar tik dulkes renka?

Aš jau mėnuo laiko,kaip nerandu tinkamo elipsiuko sad.gif
Atsakyti
Elipsiukas jau pas mane, ar yra kas prisijungtu kartu darbuotis ir dalintis rezultatais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2015 09 20, 10:35)
Elipsiukas jau pas mane, ar yra kas prisijungtu kartu darbuotis ir dalintis rezultatais? smile.gif


Sveikutė 4u.gif Na sėkmės smile.gif

Mano elipsiukas daugiau dulkes renka, nei naudojamas doh.gif Minu du kartus į savaitę po 50min 6 lygiu, gaunasi kažkur apie 500cal. Kad ir 2 kartai, bet manau naudos kažkiek duoda, bent savijauta po to super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aliele @ 2015 07 30, 08:18)
man operuotas stuburas, tad gydytoja rekomendavo elipsę. su sporto salės treneriais nepulčiau konsultuotis, dauguma jų neturi medicininio išsilavinimo arba žinios nėra labai rimtos, aš pasitikėčiau po operacijos prižiūrėjusiu gydytoju ir jo rekomendacijomis.


Užuojauta dėl stuburo verysad.gif Kadangi šiuo atveju elipsiukas bus skirtas ne svoriui mažinti, o sveikatai stiprinti, tai pasakysiu tokį pastebėjimą: man dažnai paskauda nugarą, tai kai paminu treniruoklį, praeina thumbup.gif Nežinau ar dėl treniruoklio, ar tik dėl prasijudinimo, bet tik džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif 4u.gif

Jungiuosi smile.gif vakar pristatė mano Kettler axos cross M. tongue.gif
Bandysiu deginti riebalus smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Birutia777,2016 02 04, 18:20]
Sveikos, 4u.gif 4u.gif

Jungiuosi smile.gif
Bandysiu deginti riebalus smile.gif


šaunuolė, Birutia777
nepamiršk kada apsilankyti ir pranešti kaip einas smile.gif
Atsakyti
šiandien mano rekordas 4 km, 1414 KJ, minusas kad maniškis kilodžiauliais matuoja, tenka konvertuotis smile.gif šiaip bandau i dieną po 2 km. šešadieni buvo pertrauka smile.gif vis žiūriu į veidrodi doh.gif doh.gif doh.gif laukiu rezultatų ax.gif ax.gif
Atsakyti
cha cha cha biggrin.gif na ir kaip tas žiūrėjimas į veidrodį ? svarbu noro nepamesti paskiau kaip kitos rašo kad dulkes renka biggrin.gif, o per kiek laiko tu numini tuos du km, nes aš bent 10 stengiuosi išminti p.s. dabar dar maistą bandau derinti, kas žiauriai sunkiai gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutia777 @ 2016 02 07, 15:27)
šiandien mano rekordas 4 km, 1414 KJ, minusas kad maniškis kilodžiauliais matuoja, tenka konvertuotis smile.gif šiaip bandau i dieną po 2 km. šešadieni buvo pertrauka smile.gif vis žiūriu į veidrodi  doh.gif  doh.gif  doh.gif  laukiu rezultatų ax.gif  ax.gif

Ne numintus km ziurėkite o laika. Lig po 40min pradeda degti riebaluukas. Jau bent 30min isminti.
Atsakyti
Kažkur skaičiau, kad tik po 25min pradeda tirpti riebaliukai.... 10min mynimas, tik apšilimas.
Atsakyti