Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

Sveikos,

ieškaus ir aš elipsiuko. Kas geriau: HAMMER ar KETLLER ?

Gal kažkurie rinkti Kinijoj..?
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2016 06 16, 22:43)
Sveikos,

ieškaus ir aš elipsiuko. Kas geriau: HAMMER ar KETLLER ?

Gal kažkurie rinkti Kinijoj..?

Ketller smile.gif
Hammer turėjau, bet nepatiko, dabar turiu Christopeit EL9, tai labai patenkinta smile.gif

atkreiptik dėmesį, kad būtų smagračio svoris didelis:) jei ne naują pirksit, žiūrėkit, kad nieks nedunksėtų, nebraškėtų... aš padėvėtą Christopeit pirkau, tai labai ilgai ieškojau sad.gif
Atsakyti
AČIŪ 4u.gif

QUOTE(Koxamte @ 2016 07 03, 21:55)
Ketller smile.gif
Hammer turėjau, bet nepatiko, dabar turiu Christopeit EL9, tai labai patenkinta smile.gif

atkreiptik dėmesį, kad būtų smagračio svoris didelis:) jei ne naują pirksit, žiūrėkit, kad nieks nedunksėtų, nebraškėtų... aš padėvėtą Christopeit pirkau, tai labai ilgai ieškojau sad.gif


O 12 kg čia nedaug? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marselina: 14 liepos 2016 - 21:19
QUOTE(marselina @ 2016 07 14, 22:17)
AČIŪ  4u.gif
O 12 kg čia nedaug?  g.gif

Aš tik renkuosi, tai 12 kg, kaip ir neblogai. Kuo daugiau tuo geriau.

O kas naudojat, laidinis ar su baterijom geriau/patogiau? Kiek įsivaizduoju vistiek stovi vienoje vietoje, kur sportuoji. Tai jei ten yra rozetė, tai laidinis geriau. Labai norėčiau iš naudotojų išgirsti nuomones.
Atsakyti
Sveikos. Ieskau naujo elipsiuko. Renkuosi tarp siu modeliuku NordicTrack E11.5 ir NordicTrack Elite 11.0 . Gal yra minanciu kuri nors modeliuka? ax.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif ar dar yra sportuojanciu su elipsiukais? ax.gif
Atsakyti
gal yra gerai nusimananciu ir pasakytu koks treniruoklis geriau?
hammer ergometer 4166 cx1 ar Christopeit CS5? unsure.gif kiek skaiciau tema, tai daug kas giria Christopeit ir peikia Hammer. bet man is situ dvieju kaip tik Hammer labiau traukia, ar klystu? Labai lauksiu Jusu nuomoniu 4u.gif
Atsakyti
Aš dabar kaip tik ieškau elipsiuko pirkti. Tik nežinau kur geriau juos įsigyti?
Atsakyti
Kas liudniausia - kai atrandi tai, kas tave uzkabina (kaip siuo atveju mane elipsiukai), randi temute apie tai, paskaitai 6 temas, ziuri, kad va tikrai yra bendraminciu 4u.gif o galiausiai pasirodo, kad tema apmirusi ir jokiu bendraminciu nebera... unsure.gif
ps. nusipirkau kettler elipsiuka ir sekmingai minu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintare @ 2017 05 04, 00:17)
Kas liudniausia - kai atrandi tai, kas tave uzkabina (kaip siuo atveju mane elipsiukai), randi temute apie tai, paskaitai 6 temas, ziuri, kad va tikrai yra bendraminciu  4u.gif  o galiausiai pasirodo, kad tema apmirusi ir jokiu bendraminciu nebera...  unsure.gif
ps. nusipirkau kettler elipsiuka ir sekmingai minu  rolleyes.gif

sveiki, koki pirkot? nes jau renkuosi ir as, tai domina ivairios nuomones:)
Atsakyti
QUOTE(awsra @ 2017 05 05, 16:20)
sveiki, koki pirkot? nes jau renkuosi ir as, tai domina ivairios nuomones:)


Laba, pirkau KETTLER VERSO 309. skaiciau ivairius atsiliepimus, tai sitas daugiausia teigiamu atsiliepimu turejo ;) tik kad jis gan didokas smile.gif skelbimuose radau beveik nenaudota uz 260 eur smile.gif
Atsakyti