Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

kvaki 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit kai dedat ant rankšluosčio viršaus vandeny tirpstančią plėvelę, kaip ją gražiai nuimti? man lieka sukietėjimai, žmogui tokio nedovanosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minuzyte @ 2014 05 30, 10:26)
Merginos, sakykit kai dedat ant rankšluosčio viršaus vandeny tirpstančią plėvelę, kaip ją gražiai nuimti? man lieka sukietėjimai, žmogui  tokio nedovanosi smile.gif

Šiltu vandeniu gerai išsiplauna
Atsakyti
sveikutes, labai patiko angeliukas su balandeliu, gal kuri turite? kazkaip neina pavyzdzio ikelti.
Atsakyti
Sveikos, gal kuri žinote ar yra kokia programa, kuri automatiškai sukurtų paveiksliukus pvz. jpg formato iš kataloge esančių siuvinėjimo failų? Na kad nereiktų kiekvieno failo atsidaryti su pvz. embird programa ir rankomis saugoti paveiksliukus...

beja, o kaip jūs siuvinėjate iš didelės sūlų spulės pvz. su bernete deco mašina? persivyniojate ant mažesnės spulytės?
Atsakyti
QUOTE(kristutea @ 2014 06 22, 23:26)
Sveikos, gal kuri žinote ar yra kokia programa, kuri automatiškai sukurtų paveiksliukus pvz. jpg formato iš kataloge esančių siuvinėjimo failų? Na kad nereiktų kiekvieno failo atsidaryti su pvz. embird programa ir rankomis saugoti paveiksliukus...

beja, o kaip jūs siuvinėjate iš didelės sūlų spulės pvz. su bernete deco mašina? persivyniojate ant mažesnės spulytės?


Kuria jus embird versija turit? nes ji pas mane automatiskai padaro jpg, jei tik paziuriu siuvinejimo faila
Atsakyti
QUOTE(minuzyte @ 2014 06 22, 23:33)
Kuria jus embird versija turit? nes ji pas mane automatiskai padaro jpg, jei tik paziuriu siuvinejimo faila


2010 turiu. O kaip padaro?
Atsakyti
QUOTE(kristutea @ 2014 06 23, 08:17)
2010 turiu. O kaip padaro?


Kad as atsiminciau kur varnele uzdejau biggrin.gif kazkur nustatymuose reik uzdet varnele ir po to automatiskai padaro jpg. Pabandysiu paziuret, gal netycia rasiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minuzyte @ 2014 06 23, 23:58)
Kad as atsiminciau kur varnele uzdejau biggrin.gif  kazkur nustatymuose reik uzdet varnele ir po to automatiskai padaro jpg. Pabandysiu paziuret, gal netycia rasiu  4u.gif


Kai tik pasileidziat pacia embird programa, reik paspaust "options" ir uzdet varnele "save atimatically jpg" ar kazkas panasaus. ir viskas.... kuri tik faila paziuresit, padarys jpg kopija
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklaust, iš kur parsisiunčiat siuvinėjimo mašinai paveikslėlių (mano mašina - bernette 340)? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minuzyte @ 2014 06 24, 17:19)
Kai tik pasileidziat pacia embird programa, reik paspaust "options" ir uzdet varnele "save atimatically jpg" ar kazkas panasaus. ir viskas.... kuri tik faila paziuresit, padarys jpg kopija


Ačiuka, radau thumbup.gif

QUOTE(simiote @ 2014 06 24, 23:00)
Sveikos, norėjau paklaust, iš kur parsisiunčiat siuvinėjimo mašinai paveikslėlių (mano mašina - bernette 340)? smile.gif


Iš interneto... ieškau google - free embroidery design...
Daug rusų forumuose yra, bet man su ru nelabai sekasi draugauti blush2.gif
pvz. čia per savaitę tris nemokamai leidžia atisiųsti...
Atsakyti
Gal kas turite arba matėte Mikę Pūkuotuką, geriau būtų visas siuvinėtas, ne aplikacija. 4u.gif
Atsakyti