Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

Rankdarbių skelbimų vieta čia
Atsakyti
Laba vakara, tikiuosi pataikiau ten kur reikia smile.gif Parduodame savo siuvinejimo masina Bernina Bernette Deco 340, pirkta 2014 metu sausio men., naudota iki birzelio men. Yra Siuvimo stiliaus garantija iki 2015 metu sausio men. Veikia puikiai, parduodame, nes nusipirkome nauja, modernesne siuvinejimo iranga smile.gif Gyvename UK, tad Bernette Deco 340 siusime i Lietuva, bus uz 3-4 savaiciu smile.gif Uz nauja mokejome 2900LT, tad parduodame uz 1300LT smile.gif Komplekte yra instrukcija, programele, prieziuros rinkinys, taip pat pridesime ISACORD siulu po 1000m + apatinio ir virsutinio stabilizatoriaus po 5-10 metru smile.gif Jei kad susidomes, rasykit privacia zinute arba per facebook Egidijus Banys smile.gif
Atsakyti

4u.gif
aš su prašymu smile.gif gal kas "žmogų vora" turit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2014 08 06, 17:48)
4u.gif
aš su prašymu smile.gif gal kas "žmogų vora"  turit  ax.gif


prasom zmogu vora
https://yadi.sk/d/LOJVlcIUAnejw
Papildyta:
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 07 04, 13:59)
Gal kas turite arba matėte Mikę Pūkuotuką, geriau būtų visas siuvinėtas, ne aplikacija.  4u.gif

http://dfiles.ru/files/3g0xlu4e5
ir
https://yadi.sk/d/QUou-cgQRiEdt
user posted image
Atsakyti

Baterflay ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos

as su tokiu klausimu

kokio redagavimo programom dirbat, as jau daug visko isbandziau ir niekaip neapsistoju ties viena kad butu galima ir redaguoti ir formatus keisti ir is jpg ar vektorinio failo verstu i siuvini..


geriausiai man patikusi patapo mokama.... SEU Design
Atsakyti
Sveikos meraites, truputi paskaitinejau tema ir supratau , kad visos labai jau maloniai cia bendraujate. Tad noreciau paklausti. noreciau siuvimo masinos- tiesiog uzsiemu smulkiais darbeliais ir ko gero jau pribrendau ir siuvimo masinai. taciau man reiketu kad joje butu kokia nesudetinga siuvinejimo programele- issiuvineti vardukui, datai. Kokia patartumet?
Atsakyti
QUOTE(Kristask @ 2014 10 29, 18:13)
Sveikos meraites, truputi paskaitinejau tema ir supratau , kad visos labai jau maloniai cia bendraujate. Tad noreciau paklausti. noreciau siuvimo masinos- tiesiog uzsiemu smulkiais darbeliais ir ko gero jau pribrendau ir siuvimo masinai. taciau man reiketu kad joje butu kokia nesudetinga siuvinejimo programele- issiuvineti vardukui, datai. Kokia patartumet?


Nesupratau, siuvimo masinos nori ar siuvinejimo?
Siuo metu daugelis, siuvinejimo masinas parduodu su programine iranga, joje galima daryti ka tik nori, fantazijos lobiai neisenkami

Atsakyti
Nesuprantu, vakarai ilgėja, o siuvinėtojų tema miršta g.gif Įkelkit gi mamytės kokio grožio bigsmile.gif
Aš po ilgo laiko mašinos dūlėjimo PAGALIAU išnaudojau savo siuvinėjimo modulį ir sūnaus džemperį papuošiau BMW logotipu smile.gif Nuotraukos dar neturiu, bet širdis dainuoja - gražu (net ir trūkumai gražūs, kai tiek darbo įdeta), originalu, o svarbiausia sūnaus įvertinta smile.gif
Sėkmės visoms.. smile.gif
Atsakyti
Wau.. thumbup.gif Gražu be proto bigsmile.gif Apie angelą tai net nekalbu.. Kažkas nerealaus 4u.gif
Pamačiau, bet vis dar negaliu patikėti.. bigsmile.gif Na ir įvaldžiusi tu siuvinėjimo programas, Baterflay. Tikrai nemaniau, kad taip įmanoma.. ŽAVIUOSI.. Bijau net pagalvoti, kiek laiko reikėjo, kad sukurtum (atkartotum) tokius drugelius.. Super thumbup.gif
Palepink dažniau mus savo darbais smile.gif
Papildyta:
Aš tai jau kurį laiką mąstau apie VYČIO paveikslėlį (na, kur ant Lietuvos herbo), bet kadangi jokia programa nedirbu, sakau, paklausiu gal kas turit? blush2.gif Jei negausiu, nieko, siuvinėsiu vaikiui vėliavą - tegu auga tautiškas pilietis smile.gif
Atsakyti
Seniau mačiau Baterflay siuvinėjimus, o dabar jau žinutės nebėr g.gif

Bet gal išduosi paslaptį kaip ten tuos "lace" siuvinėti reikia?
Ant ko? Ant flizelino tirpaus ar tinka ir plėvelė tirpi?
Baisiai jau brabgus tas flizelinas blush2.gif

Ir kokį siūlą apačioj dėti? Siuvinėjimo tokiį pat slidų kaip viršuj, ar įprastinį, tik pagal spalvą atitaikyt?

Labai sunkiai man tie "lace" gaunasi. dažnai labai siūlai susivelia doh.gif arba nutrūksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2014 11 21, 18:45)
Seniau mačiau Baterflay siuvinėjimus, o dabar jau žinutės nebėr  g.gif

Bet gal išduosi paslaptį kaip ten tuos "lace" siuvinėti reikia?
Ant ko? Ant flizelino tirpaus ar tinka ir plėvelė tirpi?
Baisiai jau brabgus tas flizelinas  blush2.gif

Ir kokį siūlą apačioj dėti? Siuvinėjimo tokiį pat slidų kaip viršuj, ar įprastinį, tik pagal spalvą atitaikyt?

Labai sunkiai man tie "lace" gaunasi. dažnai labai siūlai susivelia  doh.gif arba nutrūksta  doh.gif


Buvau daug savo darbu idejus.....kazkas juos istryne......?

Nerinius siuvineju ant vandenyje tirpstancio flizelino , labai svarbu gerai pritvirtinti ja prie lankelio,nesflizelinas plonas ir isslysta pro lankelio tarpus. Todel flizelina dar gerai prisiuvu prie lankelio.
Apacioje dedu sintetini siula kuriuo suvyklose siuva su overlokais....man drauge liekanas surenka.,net nezinau ar ju yra pas mus pirkti.
Del siulo itempimo tai virsutinis pas mane visada ant 3 stovi.
Jai nutruksta ......net nezinau. Kokiais jus siulais siuvinejate?
Atsakyti