Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

Sena tema
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikpasilik: 08 balandžio 2014 - 15:51
Avon dažytų plaukų kaukė, visai patiko, manau ateityje kartosiu
user posted image
Atsakyti
user posted image

Pradžioj naudojimo patiko. Rankos buvo švelnios, drėkintos, greitai gėrėsi, nepalikdavo riebumo, bet į galą kažkaip jis man ėmė nepatikt, tad kol kas nekartosiu.

user posted image

Nepatiko. Kvapas neblogas, bet šiaip nelabai mane tenkinantis buvo. Subaigiau ir ramu.

user posted image

Patiko, gėrėsi neblogai ir nors ant rankų buvo blizgumas, lyg susiriebalavęs, bet nepalikdavo riebalo ant popierių. 75ml pakuotė man labai skalsiai susinaudojo. Darė viską kaip reikiant. Tik būtent šio nebepastebiu parduotuvėj. Rasiu pirksiu vėl thumbup.gif
Atsakyti
L'angelica dantų pasta: eilinį kartą kartojama, patinka, bet šįkart kažko labai jautrino dantis, bet gal po higienos kažiek pajautrėjo, nes iki šiol tikrai nejautrino g.gif
user posted image
Paula's Choice losjonas su 1 proc. BHA: dvejopa nuomonė, nes oda tikrai gražiai jį naudojant atrodė, ekonomiškas, nesausinantis, bet tuo pačiu šiek tiek rausdavo man oda nuo jo. Įvertinus viską greičiausiai kartotinas ax.gif
user posted image
Screen Magica 11 purškiama priemonė: tkriausiai pati prasčiausia iš visų tokio tipo bandytų priemonių, nes realiai praktiškai nieko nedarė, bet vos padauginus lipino plaukus, labai neekonomiška.
user posted image
Atsakyti
Loreal Million lashes juodas akių tušas.
user posted image
Jau ne pirmas buvo ir tikrai kartotinas, nes mano blakstienom idealiai tinka. Turiu geras blaksnienas, ir tankias, ir ilgas, riestas, todėl kažko ypatingo iš tušo neprašau, bet šis geras tuo, kad dar labiau išryškina blastienas, pailgina, tankina, storina.

Dove shea butter losjonas kūnui.
user posted image
labai patinka kvapas, tikrai pakankamai drėkina, oda švelnesnė, gerai susigeria. Turiu dar vieną sandėliuke ir tikrai kartosiu. Bet kai vasarą turėjau tokį patį, bet skirtą Vokietijos rinkai (t.y. visi užrašai tik vokiškai buvo)rodos dar gerenis buvo, oda kaip šilkas likdavo ir buvo nepamainomas po saulės vonių.
Papildyta:
China glaze strong adhesion base coat - nagų lako pagrindas
user posted image
Sunaudojau 4/5 produkto ir jau tik pačioje pabaigoje patirštėjo ir ėmė darytis burbuliukai užtepus laką. Patiko, greitai džiūvo, ilgiau laikėsi lakas, kartočiau.

Nail Tek drėkinantis viršutinis nagų lako sluoksnis
user posted image
Irgi labai patiko, tikrai ilgiau lakas laikėsi, ilgiau blizgėjo, va kelis paskutinius kartus be jokio topo lakuoju nagus tai oi ne tas doh.gif Ir kai kažkada per skubėjima lakavau nagus ir vieno kraštelis liko nenulakuotas, iškart matėsi kaip skiriasi, nes apsitrynė greičiau ir ne toks blizgus buvo. Kartotinas
Atsakyti
Laura Mercier biri pudra. Visai patiko, taupi, veidas nemiltuotas, gerai fiksavo kreminę pudrą, gal net šiek tiek pamaskuodavo. Kartotina

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Becel: 11 balandžio 2014 - 15:21
Maxfactor nagu lakas Sugar pink 30
Labai patiko, tobulas lakas kasdienai (suteikia toki tvarkingu nagu ispudi, daug komplimentu su juo gavau). Gerai laikesi, greitai dziudavo, gerai dengesi (ne dryziais). Tikriausiai kartosiu.
user posted image

Argandia Opunciju eliksyras
Kimso veido poras, negalejau veidui naudot. Tepiau kakla, dekolte, maisiau su ranku kremu ir tt. Siaip pats aliejukas labai malonus, drekinantis, skaniai kvepia. Nekartosiu.
user posted image

Foto is interneto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika_puika: 11 balandžio 2014 - 20:34
La Biosthetique Volumising Lotion - atidaviau draugei, nes nemoku naudotis biggrin.gif Juo supurkštus plaukus reikia dar džiovinti fenu, o taip, kaip tai daro kirpėjos, aš neišmoksiu niekada biggrin.gif

Shiseido Matifying kompaktinė pudra - sunaudojau keletą iš eilės, dabar bandysiu Sensai. Labai gražiai sulygina veido atspalvį, pamaskuoja, bet matinė oda neišlieka, vis tiek išlenda blizgesys.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Shiseido Green Tea whitening and removing dead skin element.
Na, oficialiam Shiseido psl. jo nėra, pas rusaites forumuose rašo, kad jis fake, tuom net neabejoju. Atidavė jį teta, išmest gaila, sunaudojau.
Enzyminis švetiklis. Nežinau net ką parašyt. Naudodavau prieš molio kaukes. Kas tikrai erzindavo, kad likučiai prikibdavo prie veido plaukelių ir sunkiai nukrapštyt buvo. Pati niekad nepirksiu ir abejoju, kad kam rekomenduočiau. Geriau pigesnę priemonę, bet egzistuojančią smile.gif
user posted image
Atsakyti
Spanish garden česnako šampūnas
user posted image
Visiškai nekvapis. Gerai išplaudavo galvą, o daugiau nieko nepastebėjau. Žodžiu, eilinis šampūnas ax.gif Galvos odos nedirgino.

Geomar dušo aliejus
user posted image
Beveik bekvapis, o tas silpnas kvapas nepaaiškinamas. Riebokas, nusiprausus jaučiasi aliejus ant kūno. Bet išlipus iš dušo ir nusivalius, oda lieka švelni, minkšta, padrėkinta. Užskaitau ax.gif Patiko, bet labiau patiko Eucerin dušo aliejus. Greit naudojosi ir greit baigėsi ax.gif
Atsakyti
Dušo gelis: labai patiko, malonaus ir neužsilaikančio kvapo (man tai pliusas), ekonomiškas, patogi neslystanti pakuotė. Turiu tokį pat kito kvapo, bet ir šitas kartotinas ax.gif
user posted image
Atsakyti
bioderma sebium mat tinted cream labai laukiau kol pasibaigs biggrin.gif Kaip kremas, tai visai neblogas, mano riebokai odai drėkinimo užteko, blizgesys pakankamai ilgai neišlįsdavo, na bent jau šaltuoju metų laiku. Bet kaip kremas su spalva, tai man jis labai nepatiko, sunku gražiai užtepti, nes užsitepa kažkaip netolygiai, per daug patepus "nusirutulioja", ir kažkaip išryškina jis problemines vietas - strazdanas, spuogelius. Kartojamas nebus.
user posted image
Macadamia Deep Repair Masque ( mėginys) kartojama karts nuo karto pas mane ji jau kelerius metus, patinka kad plaukai švelnūs, mažiau veliasi, greičiau džiūsta thumbup.gif
user posted image
Atsakyti