Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai*Filmai*Filmai

user posted image

Spirited Away vienas iš nuostabiausių filmų, ką buvau mačiusi.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 04 28, 01:15)

Spirited Away vienas iš nuostabiausių filmų, ką buvau mačiusi.

jo visa animaciją reiktų peržiūrėti, man tai šitas nelabai
Atsakyti
aš dabar visai atitrūkus nuo filmų, žiūriu tik Game of Thrones biggrin.gif iš pradžių ne ypač patiko, o dabar jau labai smile.gif patinka, kaip kuriami charakteriai, kurie nėra vienpusiai, o su kiekvienu sezonu stiprėja ir vystosi. dar patinka, kad pagrindiniai herojai neapsaugoti nuo mirties smile.gif atrodo, vą šitą tai jau visą laiką rodys, o jis bah ir miršta. šitas retai pasitaiko serialuose biggrin.gif todėl man tas žavu, kad neprisirišta prie pagrindinių herojų linijos, blogas-geras žmogus savokų.

Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2014 04 28, 09:43)
dar patinka, kad pagrindiniai herojai neapsaugoti nuo mirties smile.gif atrodo, vą šitą tai jau visą laiką rodys, o jis bah ir miršta. šitas retai pasitaiko serialuose biggrin.gif todėl man tas žavu, kad neprisirišta prie pagrindinių herojų linijos, blogas-geras žmogus savokų.

Būna pikta, liūdna, kai miršta koks nors veikėjas, kuris patiko (nepriklausomai nuo to, ar jis buvo geras, ar blogas) ir atrodė vienas tų, kurie tikrai neturėtų mirti. Tačiau kita vertus, pagalvoju, kad gal ir gerai, ypač po kiek laiko, kai emocijos atlėgsta, nebe taip, rodos, ir reikalingas tas veikėjas atrodė. Iš tų, kurie mirė iki šiol, norėčiau sugrąžinti tik vieną veikėją.
Pasirašau po kiekvienu žodžiu ir dėl blogas-geras drinks_cheers.gif


Chasing Liberty (2004) - romantinė komedija. Skystoka, viskas nuspėjama, bet būtent to man vakar ir norėjosi. Na, ir Matthew Goode vaidina. wub.gif
Atsakyti
Mielos kinomanės, gal galit parekomenduoti kokį šviesų ir prasmingą, gal net šiek tiek optimizmu dvelkiantį filmą? Pastaruoju metu tokia neaiški nuotaika (nenuotaika) apėmusi....
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2014 04 28, 12:51)
Būna pikta, liūdna, kai miršta koks nors veikėjas, kuris patiko (nepriklausomai nuo to, ar jis buvo geras, ar blogas) ir atrodė vienas tų, kurie tikrai neturėtų mirti. Tačiau kita vertus, pagalvoju, kad gal ir gerai, ypač po kiek laiko, kai emocijos atlėgsta, nebe taip, rodos, ir reikalingas tas veikėjas atrodė. Iš tų, kurie mirė iki šiol, norėčiau sugrąžinti tik vieną veikėją.
Pasirašau po kiekvienu žodžiu ir dėl blogas-geras drinks_cheers.gif

kurį norėtum sugrąžinti?smile.gif man irgi buvo gaila visų, išskyrus vieno smile.gif net vieną kartą atsukau atgal, nes negalėjau patikėti savo akimis, kas įvyko biggrin.gif bet va kaip sakai, paskui emocijos atslūgsta ir lyg logiškai viskas susidėlioja.
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2014 04 28, 13:21)
kurį norėtum sugrąžinti?smile.gif man irgi buvo gaila visų, išskyrus vieno smile.gif net vieną kartą atsukau atgal, nes negalėjau patikėti savo akimis, kas įvyko biggrin.gif bet va kaip sakai, paskui emocijos atslūgsta ir lyg logiškai viskas susidėlioja.

Džiofrį norėčiau sugrąžinti. Kad ir koks nekenčiamas jis buvo, bet man tai vienas įdomiausių ir spalvingiausių personažų, sugebėdavęs ir baisėtis bei šlykštėtis juo, bet tuo pačiu nustebinti ar net prajuokinti. O kurį tu?
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2014 04 28, 02:43)
aš dabar visai atitrūkus nuo filmų, žiūriu tik Game of Thrones biggrin.gif iš pradžių ne ypač patiko, o dabar jau labai smile.gif patinka, kaip kuriami charakteriai, kurie nėra vienpusiai, o su kiekvienu sezonu stiprėja ir vystosi. dar patinka, kad pagrindiniai herojai neapsaugoti nuo mirties smile.gif atrodo, vą šitą tai jau visą laiką rodys, o jis bah ir miršta. šitas retai pasitaiko serialuose biggrin.gif todėl man tas žavu, kad neprisirišta prie pagrindinių herojų linijos, blogas-geras žmogus savokų.

As pradzioj irgi nenorejau visai jo ziureti, bet vyras ikalbino ir po truputi, po truputi dabar megaujuosi thumbup.gif

QUOTE(laTulipe @ 2014 04 28, 08:46)
Džiofrį norėčiau sugrąžinti. Kad ir koks nekenčiamas jis buvo, bet man tai vienas įdomiausių ir spalvingiausių personažų, sugebėdavęs ir baisėtis bei šlykštėtis juo, bet tuo pačiu nustebinti ar net prajuokinti. O kurį tu?

Bet man jau buvo atsibode, vis issikalinejo ir issikalinejo paskutiniu metu ax.gif
Man labiausiai patinka Tyrion Lannister, jei ji nuzudys tai nebeziuresiu daugiau serialo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starke: 28 balandžio 2014 - 16:25
QUOTE(daite @ 2014 04 28, 14:06)
Mielos kinomanės, gal galit parekomenduoti kokį šviesų ir prasmingą, gal net šiek tiek optimizmu dvelkiantį filmą? Pastaruoju metu tokia neaiški nuotaika (nenuotaika) apėmusi....

The color of paradise
Children of heaven
The station agent
Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2014 04 28, 16:46)
Džiofrį norėčiau sugrąžinti. Kad ir koks nekenčiamas jis buvo, bet man tai vienas įdomiausių ir spalvingiausių personažų, sugebėdavęs ir baisėtis bei šlykštėtis juo, bet tuo pačiu nustebinti ar net prajuokinti. O kurį tu?


Man taip pat atrodo, kad jam isejus serialas daug neteko. Ir gaila to, kuris atkentes uz jo mirti rolleyes.gif
Atsakyti
The Necessary Death of Charlie Countryman
108 min - Comedy | Drama | Romance -


nu koooks fainas, kaip patiko
nors kartais erzino Evan Rachel Wood, ne visada įtikindavo, bet ta kruvina romantika tokia ir Charlio kažkoks tikrumas ir tyrumas... labai smile.gif
Blogieji Mads Mikkelsenas su Tilu Schweigeriu wub.gif
ir apskritai, taip surinkti aktoriai labai daug žavesio filmui pridavė
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2014 04 28, 15:46)
Džiofrį norėčiau sugrąžinti. Kad ir koks nekenčiamas jis buvo, bet man tai vienas įdomiausių ir spalvingiausių personažų, sugebėdavęs ir baisėtis bei šlykštėtis juo, bet tuo pačiu nustebinti ar net prajuokinti. O kurį tu?

va man jo nebuvo gaila. bet iš tikro tai buvo įdomus personažas, kurio, nors ir nekenti, bet su juo scenas žiūri su įdomumu. o labiausiai man visgi gaila Nedo Starko. taip vis norisi, kad būtų koks tvirtas teisingas vyras, kuris viską sutvarkytų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(starke @ 2014 04 28, 17:16)
Man labiausiai patinka Tyrion Lannister, jei ji nuzudys tai nebeziuresiu daugiau serialo  biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif man jis irgi labai. toks tyrų akių vyras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brumbrumai: 28 balandžio 2014 - 20:34