Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas VII tema

QUOTE(zadeika @ 2015 01 26, 21:51)
igg 2 ir neigiamas,tokius tyrimus pamate birutes gatveje gyd vien zodziu jokio laimo nera,cia artritas padirbejes,o reumatologes sukiso antibu ale gydom laimo nes man raumenys skauda

Yra noras paieškoti kokio teisininko, kad kažką prisiteisti iš mūsų garbios medicinos dėl "vienodų" žynių iš infekcionistų bei reumatologų, bei šeimos gydytojų. Aš rimtai ketinu prafiltruoti per savo artimus ir pažįstamus teisėsaugos atstovus. Gal Jūs Laimo/artito "draugės turite pažinčių/kolegų teisėsaugoje?
Laimo-artrito draugės vienykimės!!!!!!!!!!
"Čia man perėjo išsiliejimas unsure.gif "
Atsakyti
Yra noras paieškoti kokio teisininko, kad kažką prisiteisti iš mūsų garbios medicinos dėl "vienodų" žynių iš infekcionistų bei reumatologų, bei šeimos gydytojų. Aš rimtai ketinu prafiltruoti per savo artimus ir pažįstamus teisėsaugos atstovus. Gal Jūs Laimo/artito "draugės turite pažinčių/kolegų teisėsaugoje?
Laimo-artrito draugės vienykimės!!!!!!!!!!
"Čia man perėjo išsiliejimas unsure.gif "

man irgi jau taip viskas igriso,pirma rado streptokoka tai liga nuo tonziliu,poto alia laimo kurios nebuta(nors aiskinau kad erkes neturejus,ne kam neidomu,gerk antibus ir tylek)dar prisidejo neveikli skydliauke kuri taipogiai galejo sukelt negalavimus.as viska suprantu kad visi kazkom sergam,beto turedama ta hla-b27 antigena tikimybe sirgti dideja,BET KODEL turetu gerti vaistus nuo ligos kurios apskritai neturime???!!!!!!!!man pagrindinis vaistas yra sulfasalazinas kuri geriu daugiau kaip puse metu,be poveikio,prasiau pati kad skirtu stipresni gydyma dar laukiam,klausymas ko???(sulfasalazino jau vaistinese nebeturi,ka darysiu pasibaigus man saldainiams nz)db bandydiu pas stropkuviene patekt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zadeika @ 2015 01 26, 22:40)
Reiktu kortelej poliklinikos paziuret, bet gerokai virs normos buvo.
man buvo 26sian atsakyme jau 33,igg neigiamas biggrin.gif kaip tavo sausgysles tavo ankstesnese temose maciau kankino tave?man sanariai kaip ir aprime,kojos pirstus paskauda o vat  sausgysles tai neapsakomai skauda tempia

Blogai su sausgyslem, operuos matyt vel birzeli. Prailgino, jos vel sutrumpejo, skausmai vargina randu vietose....
Atsakyti
QUOTE(zadeika @ 2015 01 26, 22:35)
man irgi jau taip viskas igriso,pirma rado streptokoka tai liga nuo tonziliu,poto alia laimo kurios nebuta(nors aiskinau kad erkes neturejus,ne kam neidomu,gerk antibus ir tylek)dar prisidejo neveikli skydliauke kuri taipogiai galejo sukelt negalavimus.as viska suprantu kad visi kazkom sergam,beto turedama ta hla-b27 antigena tikimybe sirgti dideja,BET  KODEL turetu gerti vaistus nuo ligos kurios apskritai neturime???!!!!!!!!man pagrindinis vaistas yra sulfasalazinas kuri geriu daugiau kaip puse metu,be poveikio,prasiau pati kad skirtu stipresni gydyma dar laukiam,klausymas ko???(sulfasalazino jau vaistinese nebeturi,ka darysiu pasibaigus man saldainiams nz)db bandydiu pas stropkuviene patekt 4u.gif

Kaip aš jus suprantu... unsure.gif nors man neieškojo laimo, antibiotikų irgi nekišo, bet reumatologė rado mažą, mažylį vitamino D deficitą (suprantama, saulės dabar neįmanoma rasti), tai priekaištavo, "kodėl negeri vitamino D žiemą? Aš gi visiems sakau, gerkit vitaminą D žiemą". unsure.gif nejaukiai pasijaučiau, ypač kai pakeltu tonu buvo kalbėta... ir įkišo vitamino D papildus už 18 eurų lotuliukas.gif nu pagersiu, pažiūrėsiu, gal būklė pagerės, šiaip esu nusiteikusi optimistiškai 4u.gif
Atsakyti
as irgi geriu,nejauciu pagerejimo,optimizmo pradeda pritrukti verysad.gif man labiausiai skauda raumeny ir sausgysles,toks tempimas verzimas...net raumuo matomai truputi sumazejas,lyg atrofotas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zadeika @ 2015 01 26, 23:53)
as irgi geriu,nejauciu pagerejimo,optimizmo pradeda pritrukti verysad.gif man labiausiai skauda raumeny ir sausgysles,toks tempimas verzimas...net raumuo matomai truputi sumazejas,lyg atrofotas verysad.gif

Pas mane šlaunų raumenys susilpnėjo verysad.gif dabar bandau judėti kuo daugiau, mąstau apie sporto klubą, visgi norisi raumenis ir sąnarius pramankštinti, pastebėjau, kad nuo judėjimo skausmas mažesnis smile.gif
Atsakyti
skausmai vargina raumenu ir ju nykimas,bet pramankstinus taip is sirdies skausmas mazeja zimiau nei nu vaistu nuo skausmo
Papildyta:
[quote=Magnifique,2015 01 26, 22:46]
Blogai su sausgyslem, operuos matyt vel birzeli. Prailgino, jos vel sutrumpejo, skausmai vargina randu vietose....

pas ka gydotes?
Atsakyti
[quote=zadeika,2015 01 27, 02:15]
skausmai vargina raumenu ir ju nykimas,bet pramankstinus taip is sirdies skausmas mazeja zimiau nei nu vaistu nuo skausmo
Papildyta:
[quote=Magnifique,2015 01 26, 22:46]
Blogai su sausgyslem, operuos matyt vel birzeli. Prailgino, jos vel sutrumpejo, skausmai vargina randu vietose....

pas ka gydotes?
[/quote]
Reumatologa ar ortopeda turit omeny?
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2015 01 26, 23:46)
Blogai su sausgyslem, operuos matyt vel birzeli. Prailgino, jos vel sutrumpejo, skausmai vargina randu vietose....

O kaip jas pailgina? Istempia,ka nors priduria ?g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2015 01 27, 14:07)
O kaip jas pailgina? Istempia,ka nors priduria ?g.gif

Pjauna specialiu budu, kitas tiesiog nupjauna ir palieka istiesta koja, kad prisikabintu kazkur prie raumens ir priaugtu.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2015 01 27, 14:19)
Pjauna specialiu budu, kitas tiesiog nupjauna ir palieka istiesta koja, kad prisikabintu kazkur prie raumens ir priaugtu.

Skamba siaubingai. Negi nera kitokio budo sausgysliu suminkstinimui? Juk jos trumpeja delto,kad mazeja kolageno ir dregmes.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2015 01 27, 14:50)
Skamba siaubingai. Negi nera kitokio budo sausgysliu suminkstinimui? Juk jos trumpeja delto,kad mazeja kolageno ir dregmes.

Gal kazkam kitam yra, ma -ne. Cia igimtas audiniu standumas. Trumpejancios sausgysles, randai susidarantys keloidai, ypatingai standi pilvaplėvė, tvirtų saaugų susidarymas, tai galima tik mechaniškai aptvarkyti, nepadeda jokie papildai, vandens vartojimas didesniais kiekiais, tempimai...NIEKAS
Atsakyti