Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas VII tema

QUOTE(ajd @ 2015 02 02, 09:57)
Vasario men žurnale "ko gydytojai tau nepasako"yra straipsnis apie artritą, rekomenduoju paskaityti.

O ka tokio raso, nes vargu ar pavyks gaut zurnala? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzeida @ 2015 02 02, 11:51)
O ka tokio raso, nes vargu ar pavyks gaut zurnala? unsure.gif

4lapai-čia neparšysiu,kad vaistai negydo, ir dar pirma karta sužinojau kad žarnynas gali būti laidus. O praeitam numeryje buvo visa tiesa apie sąnarių keitimą, doh.gif
p.s.čia vienintelis žurnalas kurį skaitau
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2015 02 02, 16:31)
4lapai-čia neparšysiu,kad vaistai negydo, ir dar pirma karta sužinojau kad žarnynas gali būti laidus. O praeitam numeryje buvo visa tiesa apie sąnarių keitimą,  doh.gif
p.s.čia vienintelis žurnalas kurį skaitau

Na, tai teisingai rašiau ,kad nuodai .Jie tik simptomus paslepia. mirksiukas.gif
O žarnynas pagrindinis organas,per kurį į audinius patenka vanduo ir vandenyje tirpus mikroelementai. Viskas vyksta per žarnyno sieneles,žinoma jeigu jos švarios. Kuo jos daugiau apsinešę tuo mažiau praleidžia vandens.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 02 vasario 2015 - 16:47
QUOTE(Magnifique @ 2015 01 29, 19:17)
Biologinės aš nenoriu, o kombinaciją vaistų (jei sulfasalazino įmanoma gaut but) aš galiu ir namie vartot, kombinaciją siūlo lyg ir metotrexatas+sulfasalazinas+plakvenilis+medrolis ir NVNU.  doh.gif  doh.gif  Iškart sakiau naują diagnozę galima rašyt, arba kiauras skrandis arba atia atia kepenaitėms.

Kombinacija nereali, negi tiek visko maisyti reikia???
As jau planuoju keisti savo metotreksata i kazka kita, nes jau pavargau sirgti (neisbrendu is ivairiausiu ligu visa ziema). Nuo psakutiniu antibiotiku praejo vos kelios savaites ir vel tas pats - dabar atseit virusinis gripas (vaistai nuo gripo nepadejo), komplikavosi i ausu uzdegima. Dabar vel antibiotikai, jau nebegaliu, pavargau nuolat negaluoti ir gerti antibiotikus (prie gero tai irgi neprives), o viskas del to kad metotreksatas visai "uzmuse" mano imuniteta sad.gif Seimos gydytoja liepia kreiptis i reumatologa, o as neisivaizduoju ka pastaroji man pasiulys - kokia nors "mirtina" kombinacija!!!!

QUOTE(draauge @ 2015 01 30, 19:12)
nu labai idomiai, gi atrodo tose paciose santariskes..Bet aisku zmogus pats turi noreti, buti tam pasiruoses. gal dar ir nuo ligos sunkumo priklauso, jei galima tvarkytis be biologiniu, gal taip ir geriau, bet as jau negalejau, nepaejau, tyrimai kas savaite blogejo, tai griebiau kaip reikalas biggrin.gif



QUOTE(draauge @ 2015 01 30, 20:10)
o daba gaunu tyriminius vaistus, nuo kuriu ir crb ir kiti tyrimai kaip sveiko zmogaus smile.gif Negaliu sakyt, kad visai neskauda, buna tikrai paskauda ir stiprokai, bet tikrai ne kiekviena diena, o ir nuskaisminamieji puikiai suveikia. Vienzo vel gyvenu smile.gif


Kazkaip nelabai supratau, ar sergat reumatoidiniu artritu ar kokia kita liga? Pradzioje jums skyre man nezinomus vaistus, o paskui biologinius. Idomu, kad taip greit biologinius skyre, o man visos reumatologes aiskina, kad juos skiria vos ne krastutiniu atveju. Jums taip puikiai padejo, o kokie salutiniai poveikiai, ar nesusilpnejo imunitetas? Mano situacija dabar keista - sanariu beveik neskauda (vartoju 12.5mg metotreksato per savaite), bet nuolatos sergu nuo virusu, bakteriju ir t.t. (be slogos jau nebepamenu saves nuo rudens). Kazin ar apskritai yra vaistu nuo artrito, kurie neslopintu imuniteto? Greiciausiai nera - ka man daryt....
Atsakyti
Vaistu nekertanciu nei kiek imunitetui-nera, nes vaistai artritui "gydyti" realiai visi ir pasizymi imunosupresiniu poveikiu i sanarius bet tuo paciu ir bendras imunitetas slobsta. Mano imunitetas toks toks, kartais visai prastai buna-neisbrendu is ligu, kartais puse metu nesergu... Dabar leidziuosi metotreksata 15mg ir medrolio 4mg ir nuo skausmo pagal poreiki, dabar sirguliuoju apie 3sav. Sugeriau antibus 5d minimalu kursa, po truputi lyg gereja, bet neitin greit, tai aisku, sedziu pora sav be metotreksato jau, bet sia sav susileisiu, nes jau sastingis plastaku dideja ir siaip, iki vizito sekancio pas reumatologe reikia vel metotreksato fona iprasta organizme atstatyti. Tyrimai geri RF <20, anti-ccp norma.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2015 02 02, 16:17)
Na, tai teisingai rašiau ,kad nuodai .Jie tik simptomus paslepia. mirksiukas.gif
O žarnynas pagrindinis organas,per kurį į audinius patenka vanduo ir vandenyje tirpus mikroelementai. Viskas vyksta per žarnyno sieneles,žinoma jeigu jos švarios. Kuo jos daugiau apsinešę tuo mažiau praleidžia vandens.

Liepa, o Jūs darėtės žarnyno valymą? Prisipažinsiu - ne visą forumą perskaičiau, neturiu tokios fizinės galimybės, tiek laisvo laiko. Ir pamenu, lyg ketinote peroksidą vartoti. Ar buvo koks pozityvus poveikis?
Atsakyti
QUOTE(icequeen @ 2015 02 02, 19:43)
Liepa, o Jūs darėtės žarnyno valymą? Prisipažinsiu - ne visą forumą perskaičiau, neturiu tokios fizinės galimybės, tiek laisvo laiko. Ir pamenu, lyg ketinote peroksidą vartoti. Ar buvo koks pozityvus poveikis?

Aš valiausi žarnyną.Bijojau ,tą daryti,bet viskas praėjo gerai. Po valymosi susitvarke žarnyno veikla. Iki šiol nedrėgsta delnai,nei pėdos. Pasikeitė mityba.Po valymosi gėriau hialurono rūgštį,pajutau sausgyslių pralaisvėjima. Dešinysis kelis išsitiesino,iki to negalejau pilnai ištiesti.
Bet šie mano pasiekimai vyko fone be medikamentų,nes jų nevartoju jau senai.

Peroksido gerti dar nebandžiau.Mąstau pamėginti FOHOW kompanijos valomąją arbatą su kordicepsu.
Esu labai alergiška penicilinui,tai reikės pasidomėti ar tas grybas nesukels man alergijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 02 vasario 2015 - 19:56
QUOTE(L.O.L.A @ 2015 02 02, 19:17)
Kazkaip nelabai supratau, ar sergat reumatoidiniu artritu ar kokia kita liga? Pradzioje jums skyre man nezinomus vaistus, o paskui biologinius. Idomu, kad taip greit biologinius skyre, o man visos reumatologes aiskina, kad juos skiria vos ne krastutiniu atveju. Jums taip puikiai padejo, o kokie salutiniai poveikiai, ar nesusilpnejo imunitetas? Mano situacija dabar keista - sanariu beveik neskauda (vartoju 12.5mg metotreksato per savaite), bet nuolatos sergu nuo virusu, bakteriju ir t.t. (be slogos jau nebepamenu saves nuo rudens). Kazin ar apskritai yra vaistu nuo artrito, kurie neslopintu imuniteto? Greiciausiai nera - ka man daryt....


Taip, man reumatoidinis artritas, tie nezinomi vaistai taip pat biologiniai smile.gif O biologinius man skyre labai greitai, po nepilnu metu, bet matyt nuo ligos eigos priklauso. Jeigu sanariu neskauda beveik, tai tikrai niekas neskirs, nebent labai uzdegiminiai rodikliai blogi. Salutiniu poveikiu kol kas nepastebejau, o ir imunitetas kol kas laikosi, koki karta per metus susergu aisku, bet kol kas skustis negaliu, tfu tfu tfu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2015 02 02, 20:53)
Aš valiausi žarnyną.Bijojau ,tą daryti,bet viskas praėjo gerai. Po valymosi susitvarke žarnyno veikla. Iki šiol nedrėgsta delnai,nei pėdos. Pasikeitė mityba.Po valymosi gėriau hialurono rūgštį,pajutau sausgyslių pralaisvėjima. Dešinysis kelis išsitiesino,iki to negalejau pilnai ištiesti.
  Bet šie mano pasiekimai vyko  fone be medikamentų,nes jų nevartoju jau senai.

sveiki,
o kaip valet zarnyna?


As irgi pastebejau imuniteto nusilpima: kosulys sausas jau apie 3.5 sav kankina. Sveikstu , bet letai labai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2015 02 02, 19:53)
Aš valiausi žarnyną.Bijojau ,tą daryti,bet viskas praėjo gerai. Po valymosi susitvarke žarnyno veikla. Iki šiol nedrėgsta delnai,nei pėdos. Pasikeitė mityba.Po valymosi gėriau hialurono rūgštį,pajutau sausgyslių pralaisvėjima. Dešinysis kelis išsitiesino,iki to negalejau pilnai ištiesti.
  Bet šie mano pasiekimai vyko  fone be medikamentų,nes jų nevartoju jau senai.

    Peroksido gerti dar nebandžiau.Mąstau pamėginti FOHOW kompanijos valomąją arbatą su kordicepsu.
  Esu labai alergiška penicilinui,tai reikės pasidomėti ar tas grybas nesukels man alergijos.

Gėriau ir arbatą su kordicepsu, ir pastą prieš kokius 8 metus. Man niekuo nepadėjo. Tuomet buvo labai išsibalansavęs organizmas, sirgau visomis iś eilės ligomis.
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2015 02 02, 21:07)
sveiki,
o kaip valet zarnyna?
As irgi pastebejau imuniteto nusilpima: kosulys sausas jau apie 3.5 sav kankina. Sveikstu , bet letai labai  unsure.gif

Valiausi su Colovada Plius ( 14 dienu programa)Bet bent jau man geriausia tai daryti šiltuoju metų laiku,tada noriai geriasi didelis kiekis vandens.

Merginos, visi cheminiai vaistai trukdo mūsų organizmui kovoti su liga.Jie turi būti vartojami tik trumpą laiką,o po jų vartojimo būtina išsivalyti organizmą: žarnyną,limfą,kraują. Ir tai daryti su augaliniais preparatais.
Medikai nesuinteresuoti jūsų pasveikimu.turbūt neviena žinot,jog pas kokį beeisi visų gydymas vienodas. Kokia liga besirgtum,pirmas klausimas gal kas šeimoje sirgo. Nors jie puikiai turėtų žinoti,kad ligos paveldimumas 5-6 vietoj.
Praeitą savaitę laikraštyje rašė,kad Lietuvoj gydymo ir diagnostikos kokybė 32 oje vietoje iš 36 ES šalių.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2015 02 02, 21:37)
Valiausi su Colovada Plius ( 14 dienu programa)Bet bent jau man geriausia tai daryti šiltuoju metų laiku,tada noriai geriasi didelis kiekis vandens.

  Merginos, visi cheminiai vaistai trukdo mūsų organizmui kovoti su liga.Jie turi būti vartojami tik trumpą laiką,o po jų vartojimo būtina išsivalyti organizmą: žarnyną,limfą,kraują. Ir tai daryti su augaliniais preparatais.
  Medikai nesuinteresuoti jūsų pasveikimu.turbūt neviena žinot,jog pas kokį beeisi visų gydymas vienodas. Kokia liga besirgtum,pirmas klausimas gal kas šeimoje sirgo. Nors jie puikiai turėtų žinoti,kad ligos paveldimumas 5-6 vietoj.
  Praeitą savaitę laikraštyje rašė,kad Lietuvoj gydymo ir diagnostikos kokybė 32 oje vietoje iš 36 ES šalių.

Pritariu del diagnostikos, yra priemoniu,tyrimu,bet NESKIRIA , viska taupo, paraso vaistu uzsikabina uz vieno simptomo ir pirmyn, tas tai tiesa .
Atsakyti