Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

QUOTE(ligita33 @ 2008 06 13, 12:27)
dabar moka ir uz dekretines ir uz vaiko prieziuros atostogas po 100 proc atlyginimo. tai sakyciau geriausia ziuret tada pagal ketvircius.. .kuri alga geresne buvo,. siaip sitais klausiamis daug info psl tax.lt forume... ten viska ir apskaiciuos tau labiau patyre ir istatymus visus suzinosi... viska, kas tik domina smile.gif

žiūrėjau visur, tai dabar nuo sausio pirmos ima užpraeito ketvirčio atlyginimą už šešis mėnesius. O tai jei išeisiu anksčiau? Kai ne buhalterė, tai labai čia nesusigaudau. Be to dažniausiai būna, kad sau išsiaiškini vieną, o būna vis tiek kitaip.
Čia klausimas nekuklus buvo, kada daugiausiai prieš išeinant uždirbt apsimoka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lijundra: 21 birželio 2008 - 09:41
Sveikutes,

As darbe laukiuosi ne viena, tai mes kartu pabandeme issiaiskinti pagal kuriuos ketvircius bus skaiciuojama motinystes pasala.

Mano pilvukui dar tik penkios savaites nestuke.gif

Jei motinystes atostogu iseine 2009 I ketvirti, tai pasalpa skaiciuojama pagal 2008 II ir III ketvircius. Jei 2009 II ketvirti - 2008 III ir IV ketvirtis.


Atsakyti
QUOTE(DovilėL @ 2008 06 21, 15:12)
Sveikutes,

As darbe laukiuosi ne viena, tai mes kartu pabandeme issiaiskinti pagal kuriuos ketvircius bus skaiciuojama motinystes pasala.

Mano pilvukui dar tik penkios savaites nestuke.gif

Jei motinystes atostogu iseine 2009 I ketvirti, tai pasalpa skaiciuojama pagal 2008 II ir III ketvircius. Jei 2009 II ketvirti - 2008 III ir IV ketvirtis.

o tai būtent tada kada mtinystės atostogų išeinama, o ne gimdymo? Nes jos prasideda dar praėjus kažkiek laiko po vaiko gimimo.
Atsakyti
Sveikos, o kaip skaiciuoti gimdymo data jei ciklas ne 28 d o 25 d? blush2.gif
aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snieguoliuke: 28 birželio 2008 - 12:34
QUOTE(Lijundra @ 2008 06 21, 20:26)
o tai būtent tada kada mtinystės atostogų išeinama, o ne gimdymo? Nes jos prasideda dar praėjus kažkiek laiko po vaiko gimimo.


Kai iseini i dekreta, nuo tos dienos atskaiciuok 128 dienas i prieki, Ir po tu 128 dienu prasideda motinystes atsotogos. Kas neaisku galit klaust, viska paaiskinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2008 06 30, 14:53)
Kai iseini i dekreta, nuo tos dienos atskaiciuok 128 dienas i prieki, Ir po tu 128 dienu prasideda motinystes atsotogos. Kas neaisku galit klaust, viska paaiskinsiu smile.gif


kiek zinau, tai ne 128, o 126 dienos ( 70 ir 56) ...
beto, tada vadinasi vaiko prieziuros atsotogos iki pvz 2 metu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligita33: 30 birželio 2008 - 15:34
sveikos,esu naujoke,ir geda,kad net nzn kaip norint kazka parasyt ar paklaust,nepacitavus ar neatsakius i paskutine zinute.... ax.gif
Atsakyti
Labas,
Pačioje apačioje yra mygtukas "Greitas ats." tai jį paspaudus galima pasisakyti necituojant ir neatsakynėjant į kitus postus wink.gif
Papildyta:
QUOTE(ligita33 @ 2008 06 30, 16:33)
kiek zinau, tai ne 128, o 126 dienos ( 70 ir 56) ...
beto, tada vadinasi vaiko prieziuros atsotogos iki pvz 2 metu...


taip, tixliai taip mirksiukas.gif
tik man dar nelabai viskas aišku su tais vaiko pinigais, kaip jie ten skaičiuosis..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As skambinausi i Sodra ir man viska paaiskino ax.gif
Iseiti vaiko gimdymo atostogu galima nuo 30savaites, priklauso 126dienos, o nuo 127d.prasideda vaiko auginimo ( ar prieziuros ) atostogos ax.gif
Priklausomai kada iseisite i gimdymo atostogas imsis pries tai sveikas ketvirtis, man pvz: jei as iseinu lapkriti, tai skaiciuosis pinigai sio ketvircio : Balandis + Geguze+ Birzelis. O kadangi vaiko auginimo atostogos man prasides 2009m., tai pagal nauja tvarka ims pusmeti, t.y : Balandis+Geguze+Birzelis ir Liepa+Rugpjutis+Rugsejis mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif Manau geriausia pačiai nuvykti į sodrą ir išsiaiškinti savo atvejį.
Atsakyti
nestuke.gif ačiū visoms už informaciją. Aš jau taip pat pasiskambinau į sodrą ir ten gavau išsamesnę informaciją mirksiukas.gif
Atsakyti
O jei aš tik planuoju kūdikį, ir nežinau, kada išeisiu tų gimdymo atostogų? Tarkim, planuoju pastoti 2008 m. gruodžio pradžioje. Už kurį laikotarpį man skaičiuosis pašalpa?
Klausiu, nes nuo 2008 birželio mėn. man pakilo atlyginimas, tad norėtųsi, kad būtent nuo birželio mėn. ir skaičiuotųsi blush2.gif
Ačiū už atsakymą
Atsakyti