Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

Sveikos mergaites, esu ne lietuvoje ir suzinojau, kad laukiuosi clap.gif taciau iskilo klausimelis. Iki kelintos savaiteles reikia pasirodyti daktarei. I Lietuvele grysiu jau budama 6 savaiteliu. Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Man su pirmu lelium viskas buvo aisku su tuo savaiciu skaiciavimu, taip ir gime pagal termina kaip priklauso. o vat su antru kazkaip neisku mastau.gif pagal menesines gautus 09 11, pagal pirmus escho 09 25, o per pora paskutiniu echio mano kleckiukas "paaugo" ir dabar pagal echo jau parode kad terminas yra 09 14. taigi turiu 3 potencialias gimdymo datas wacko.gif tai nezinau kada cia ko laukt, ir svarbiausia baiminuos kad nesigautu sitoj painiavoj pernesiojimas arba nesugalvotu jo man per anksti iskrapstyt su kokiais skatinamaisias mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(lituke-sypsenele @ 2008 08 06, 15:43)
Sveikos mergaites, esu ne lietuvoje ir suzinojau, kad laukiuosi clap.gif taciau iskilo klausimelis. Iki kelintos savaiteles reikia pasirodyti daktarei. I Lietuvele grysiu jau budama 6 savaiteliu. Aciu uz atsakyma.

Tai grįžusi ir pasirodyk, tikrai nebus vėlu mirksiukas.gif N ebent kas nors tavo manymu ne taip.
Atsakyti
Aciu geguzevasaris uz atsakyma. Sveikata isties gera. Suzinojau, kad savaiteles reikia skaiciuoti ne nuo pastojimo, o nuo paskutiniu mm. Tad gryzus jau busiu ne 6 savaiciu, o 10 savaiteliu.
Atsakyti
Aš tai anksti kreipiausi į gyditoja.. mano "Kirminiukui" buvo vos 3 savaitėlės... rolleyes.gif Paskui pati ėmiau domėtis internete apie nėštumą, tai radau, kad tik nuo 4 - 7 savaitės moterys kreipiasi į gyditojus, tai manau, kad ir kada apsilankysi pas medikus per vėlu tikrai nebus mirksiukas.gif O dėl savaičių skaičiavimo, tai aš nežinau, nes man tai skaičiuoja gyditoja nuo pastojimo... g.gif O ir "Kirminiukas" pagal ultra garsus atitinka savaičių skaičių... blink.gif
Atsakyti
labutis visoms smile.gif busiu naujoke 4u.gif va pasiskaiciau jusu pasisakymus ir susimeciau....tai kaip tiksliai suzinoti kada pastojau blush2.gif kaip skaiciuoti, ar nuo paskutiniu menesiniu ar......
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as ir nezinau tikslios pastojimo datos,gydytojai nuspejo kad man 21 savaite,bet noreciau suzinot ir pastojimo tikslia data,bet nezinau kaip tai padaryti.. verysad.gif
Atsakyti
as zinojau paskutiniu menesiniu data ir tikslia pastojimo data ax.gif , tai man daktare pagal menesines nustate sausio 27 rolleyes.gif , o as pagimdziau sausio 26, bet pagal pastojima iseina 38 savaites g.gif
Atsakyti
as dariausi echoskopa klinikoje "motina ir vaikas" o ten kai atspauzdina nuotraukyte su dumenimis apacioje yra parasyta, kiek laiko yra ir kada gimdymas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Urtytė_mergytė @ 2008 08 02, 17:28)
O jei aš tik planuoju kūdikį, ir nežinau, kada išeisiu tų gimdymo atostogų? Tarkim, planuoju pastoti 2008 m. gruodžio pradžioje. Už kurį laikotarpį man skaičiuosis pašalpa?
Klausiu, nes nuo 2008 birželio mėn. man pakilo atlyginimas, tad norėtųsi, kad būtent nuo birželio mėn. ir skaičiuotųsi  blush2.gif
Ačiū už atsakymą



jeigu tu pastotumei 2008 gruodzio pradzioje tau gimdyti butu rugsejo men. tai tau skaiciuotusi nuo 2009m sausio+vasaris+kovas ( I ketvirtis) ir Balandis+geguze+birzelis.. Tad viskas ok, gali palnuoti vaikeli, nes tau bus imamas tik ateinanciu metu darbo uzmokestis thumbup.gif
Atsakyti
ar tikrai swarbu iki 12 saw pasirodyti gydytojui? ax.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(waikiukas @ 2008 09 15, 00:38)
ar tikrai swarbu iki 12 saw pasirodyti gydytojui? ax.gif  blink.gif

jei nei karto nebuvai svarbu, nes turi isduot nesciosios knygute ir padaryt visus butinus tyrimus ax.gif ar viskas gerai?
Atsakyti