Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

na ką prisidedu prie liaupsių tavo talentui stebuklingai įkvėpti plušėti virtuvėje ir sulaukti thumbup.gif thumbup.gif rezultato
tiek receptų kad ir norisi visus išbandyti, net mano cool.gif susirūpino kas atsitiko kad žmona staiga pradėjo vakarais virtuvėj šeimininkauti net per tokius karščius biggrin.gif
tai gi išbandžiau ne daug dar varškės tinginį - kol buvo braškių buvo desertas Nr1 nu lanbai skanus 4u.gif po to cukinijų pyragą su tunu irgi labai patiko 4u.gif žuvis prancūziškai irgi thumbup.gif
o kiek dar noriu išbandyt bigsmile.gif bigsmile.gif
šaunuolė 4u.gif laukiu vis naujų idėjų ax.gif
Atsakyti
Aš ir nusprendžiau pabandyt tinginį su varške.Tik neradau šokoladinių sausainių(gy.n Lietuvoj) tai bandysiu įdėt kakavos.Kaip manot, nepagadinsiu?Baltas tinginys kažkaip ne taip atrodys ax.gif
Atsakyti
Letta, o kriaukleles pirkau Maximoj, tiesiog vaikai pamatė ir užsimanė smile.gif

Arinva, ačiū 4u.gif

Sandriuks, kažkaip abejoju dėl kakavos... Gal geriau nedėk... g.gif Jei norisi šokolado, tada verčiau apliek sustingusį tinginį tirpintu šokoladu, išmaišytu su šaukšteliu aliejaus g.gif Nors, iš kitos pusės, kaip kas mėgsta... Gal ir su kakava gautųsi labai skanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 07 25, 21:08)
Aš ir nusprendžiau pabandyt tinginį su varške.Tik neradau šokoladinių sausainių(gy.n Lietuvoj) tai bandysiu įdėt kakavos.Kaip manot, nepagadinsiu?Baltas tinginys kažkaip ne taip atrodys ax.gif

as ir bandysiu kada ji pasidaryt smile.gif tik man idomu paliko kaip jis sustings be zelatino, juk jos nereikia deti g.gif
Atsakyti
naaringiux, į tinginį niekada nesideda želatina - jis sustingsta atšalus jame esančiam sviestui smile.gif Tik rinkis kuo didesnio riebumo sviestą (bent 72%), tada tikrai gerai sustings 4u.gif
Atsakyti
Va, apliesiu šokoladu thumbup.gif aš sakiau,kad tu Sonatina esi super.Ačiū.Na aš čia dabar dažniau užeisiu.Patiko makaronų receptukas.Reiks išbandys,bet negreit.Šian valgėm makaronus,o vyreliui makaronai, tik jau ne kas dieną lotuliukas.gif po kokios savaitikes,gal ir neblogai ax.gif
Atsakyti
Na šiandien vakare dariau tas sagutes su dešrele.. bigsmile.gif Tai kadangi neturėjau bemielės tešlos, tai suėjo ir mielinė.. biggrin.gif Tik tiek, kad mielinė truputį atšoko nuo dešrelės.. dry.gif Bet esu tikra, kad dėl to skonis nepakito.. bigsmile.gif

Žodžiu jaučiamės sotūs ir davolni.. rolleyes.gif
Atsakyti
O štai mano mėlynių tortas pagal citrininio torto receptą smile.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 07 25, 19:29)
Letta, o kriaukleles pirkau Maximoj, tiesiog vaikai pamatė ir užsimanė smile.gif

Arinva, ačiū 4u.gif

Sandriuks, kažkaip abejoju dėl kakavos... Gal geriau nedėk... g.gif  Jei norisi šokolado, tada verčiau apliek sustingusį tinginį tirpintu šokoladu, išmaišytu su šaukšteliu aliejaus g.gif  Nors, iš kitos pusės, kaip kas mėgsta... Gal ir su kakava gautųsi labai skanu ax.gif


O kodėl į ištirpintą šokoladą reikia aliejaus? g.gif
Atsakyti
Na va, vakar kepiau kinietiskus paplotelius su mesa ir varskines spurgas - labai skanu, aciu uz receptukus.
Sonatina, tu tiesiog nuostabi, ir toliau neuzmirsk visu laukianciu tavo receptuku...
Mano mazylis, kuris yra ypac nevalgus, net pats saukstu bande kabint ir valge labai daug, o spurga dar ir siandien viena suvalge...
Vienu zodziu - ACIU!
Atsakyti
Sandriuks, kiek skaičiau ir bandžiau, šlakelis aliejaus neleidžia šokoladui per daug greitai sustingti, kai lieji, bei pjauti tokį užpilą lengviau - jis ne taip lūžta... Jeigu nenori aliejaus, gali pasidaryti kitokį užpilą - pakaitinti puode 125 ml grietinėlės, nukėlus nuo ugnies joje ištirpinti 150 g juodojo šokolado ir įmaišyti 30 g sviesto bei 2 v. š. brendžio (nebūtinai), arba pakaitinti 200 ml grietinėlės ir joje ištirpinti 100 g šokolado smile.gif

aaagnex, ačiū blush2.gif
Atsakyti
Sonatina, gal turi receptuką kokio gaminio su aguonomis? Mano vyras labai mėgsta, tačiau jokio normalaus recepto neturiu. Na pvz, bandelės, vyniotinis, pyragas ar pan. smile.gif
Atsakyti