Įkraunama...
Įkraunama...

kosmetinės turtai

jaicy koki atspalvi inglot pudros naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 04 27, 13:53)
jaicy koki atspalvi inglot pudros naudojat?



41
Atsakyti
Giriu kvepalyna, mano skonio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 04 27, 20:20)
Giriu kvepalyna, mano skonio wub.gif



tik neturim vienodu:)
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 04 27, 20:20)
Giriu kvepalyna, mano skonio wub.gif


drinks_cheers.gif pritariu - grazi kolekcija, jaicy, o kurie kvepalai patys paciausi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inetule22: 28 balandžio 2014 - 19:35
QUOTE(inetule22 @ 2014 04 28, 19:30)
drinks_cheers.gif pritariu - grazi kolekcija, jaicy, o kurie kvepalai patys paciausi? 4u.gif


Patys skaniausi man moteris Jean Paul Gaultier, nors labai proginiai jie. Gal del to kad jie mano kone pirmi rimti kvepalai, o gal del to kad primena man graziausias gyvenimo akimirkas mirksiukas.gif

Siuo metu einamiausi- Burberry Body.
O paskutini isigyti Lady million.

Be abejo Dolce Vita, Mdemoiselle ir Shiseido - klasika. Pastaruosius jau sunaudojau gal 4-5 buteliukus. Neatsibostantys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 04 28, 12:12)
tik neturim vienodu:)

Dali esu turejus smile.gif o tu paciu kvepalu as dazniausiai antra karta neperku smile.gif nebent Givenchy Ange demon isigysiu nes tobuli ir dar nesu tiek nei su vienais komplimentu sulaukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 04 28, 23:50)
Dali esu turejus  smile.gif o tu paciu kvepalu as dazniausiai antra karta neperku smile.gif nebent Givenchy Ange demon isigysiu nes tobuli ir dar nesu tiek nei su vienais komplimentu sulaukus  blush2.gif



ane? turiu miniuka, bet kazkaip neprigijo man jie..
o man jei patinka- tai perku ir perku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 04 28, 21:50)
Dali esu turejus  smile.gif o tu paciu kvepalu as dazniausiai antra karta neperku smile.gif nebent Givenchy Ange demon isigysiu nes tobuli ir dar nesu tiek nei su vienais komplimentu sulaukus  blush2.gif

Kaip idomiai... O jus kvepinates del to, kad komplimentu sulauktumet, ar del to, kad kvapas tinka/patinka?
O as atvirksciai. Turiu gal 5 mylimiausius kvepalus, kuriuos metu metais perku... Aisku yra ir dovanotu, ne mani kvepalu, bet visada griztu prie savo paciausiu... 4u.gif
Atsakyti
Giriu paskutinius krepšiukus, įdomu buvo akis paganyti bigsmile.gif

QUOTE(guodzik @ 2014 04 25, 11:52)
metu atradimas yra plauku actas: jei ne jo kvapas  smile.gif

Kas per actas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 04 29, 08:29)
Kaip idomiai... O jus kvepinates del to, kad komplimentu sulauktumet, ar del to, kad kvapas tinka/patinka?
O as atvirksciai. Turiu gal 5 mylimiausius kvepalus, kuriuos metu metais perku... Aisku yra ir dovanotu, ne mani kvepalu, bet visada griztu prie savo paciausiu... 4u.gif



as irgi! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 04 29, 08:29)
Kaip idomiai... O jus kvepinates del to, kad komplimentu sulauktumet, ar del to, kad kvapas tinka/patinka?
O as atvirksciai. Turiu gal 5 mylimiausius kvepalus, kuriuos metu metais perku... Aisku yra ir dovanotu, ne mani kvepalu, bet visada griztu prie savo paciausiu... 4u.gif

man patinka daug kvepalu biggrin.gif o visus vienu metu tureti nematau prasmes-nemegstu apsikrauti kaip sakiau. Dabar viska perku tokiu principu- tik sunaudojus viena, i jo vieta stoja kitas. dabartinis mano kvepalynas yra sudavonotas: AVON kvepalus-mama, Moschino-drauge smile.gif Visi kiti likuciai. Pasipildziau tik Elizabeth Arden Green Tea kuriuos susapnavau biggrin.gif o aisku komplimentai man patinka, nesvarbu kam, plaukam ar kvepalam biggrin.gif
plius kai pradejau sekti savo islaidas, pamaciau kad lb daug pinigu isleidziu kosmetikai ir visiems tiems dalykams, sekmingai sumazinau ir va jau isejo atostogos thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(She_Wolf @ 2014 04 29, 08:47)
Giriu paskutinius krepšiukus, įdomu buvo akis paganyti  bigsmile.gif
Kas per actas?  ax.gif

plauku:
http://www.iherb.com...e-8-fl-oz/27557
smile.gif
Atsakyti