Įkraunama...
Įkraunama...

kosmetinės turtai

QUOTE(guodzik @ 2014 04 29, 07:55)

Aišku, dėkui, reiks pabandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 04 29, 07:55)
man patinka daug kvepalu biggrin.gif o visus vienu metu tureti nematau prasmes-nemegstu apsikrauti kaip sakiau. Dabar viska perku tokiu principu- tik sunaudojus viena, i jo vieta stoja kitas. dabartinis mano kvepalynas yra sudavonotas: AVON kvepalus-mama, Moschino-drauge smile.gif Visi kiti likuciai. Pasipildziau tik Elizabeth Arden Green Tea kuriuos susapnavau biggrin.gif o aisku komplimentai man patinka, nesvarbu kam, plaukam ar kvepalam biggrin.gif
plius kai pradejau sekti savo islaidas, pamaciau kad lb daug pinigu isleidziu kosmetikai ir visiems tiems dalykams, sekmingai sumazinau ir va jau isejo atostogos  thumbup.gif



Man tai jusu visu krepsus paziurejus akys raibsta biggrin.gif
Na zinojau, kad as minimaliste, bet kad tokia minimaliste tai neisivaizdavau biggrin.gif
Niekaip nesuprasiu kam moteriai 5 tusu reikia jei jo galiojimo laikas tik 3 menesiai (man jo mazdaug tiek ir uztenka) O jei visi 5atidaryti, tai vistiek juos gi mest lauk reiks g.gif
Vienos merginos kvepalynas ispudingas, jei gerai pamenu 37 suskaiciavau... As per savo gyvenima tiek dar neiskvepinau tikriausiai... O cia vienoj vietoj tiek? Maudotes kvepaluose itariu biggrin.gif
Ir kvepalu pas mane tik treji ax.gif Ikyresni ir su intensyvesniu kvapu nekasdienai, kiti dveji-kasdieniniai...
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 04 29, 19:20)

Oj, Lindruk, pamatytum kas pas mane darosi, nezinau, ka pasakytum biggrin.gif As maximaliste, nors tusa irgi tik viena turiu.
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 04 29, 19:20)
Man tai jusu visu krepsus paziurejus akys raibsta biggrin.gif
Na zinojau, kad as minimaliste, bet kad tokia minimaliste tai neisivaizdavau biggrin.gif
Niekaip nesuprasiu kam moteriai 5 tusu reikia jei jo galiojimo laikas tik 3 menesiai (man jo mazdaug tiek ir uztenka) O jei visi 5atidaryti, tai vistiek juos gi mest lauk reiks g.gif 
Vienos merginos kvepalynas ispudingas, jei gerai pamenu 37 suskaiciavau... As per savo gyvenima tiek dar neiskvepinau tikriausiai... O cia vienoj vietoj tiek? Maudotes kvepaluose itariu biggrin.gif
Ir kvepalu pas mane tik treji ax.gif  Ikyresni ir su intensyvesniu kvapu nekasdienai, kiti dveji-kasdieniniai...

del tusu tai as istisai naudodavau du nes vieno man neuztenka, nedaro visko ko noriu. Tai va is dvieju turetu liko tik ELF o kadangi jis lievas tai papirkau max factori biggrin.gif O sitas jau toks geras kad ir to elf nereikia biggrin.gif
teisingai jus sakot, noreciau gal net dar labiau susimazinti bet vis nusiperku kazka doh.gif lupdaziu pvz norisi visu atspalviu turet, kiekvienai progai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2014 04 29, 18:05)
QUOTE(lindrukas @ 2014 04 29, 19:20)

Oj, Lindruk, pamatytum kas pas mane darosi, nezinau, ka pasakytum biggrin.gif As maximaliste, nors tusa irgi tik viena turiu.

Tai trauk savo krepsa i viesuma bigsmile.gif
Na as labai isranki sudeciai, naudoju pagrinde aliejus gal todel mano krepsas toks skurdus...
Bet is kitos puses, turiu absoliuciai viska ko man reikia ir ka naudoju... Ne vieno produkto neturiu po 2 (isskyrus kvepalus ir blizgiu pora) Ir perku tik tada kai kazkas baigiasi... Jei netinka/nepatinka metu lauk ir tik tada i jo vieta kitas pirkinys atkeliauja biggrin.gif
Aisku nagai ir lakai yra kita istorija...
Beje, kur dingus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 04 29, 20:42)
Beje, kur dingus? g.gif

Darze dingusi biggrin.gif Juk pavasaris.
Jau rodziausi cia syki, tai merginos nusprende, kad pas mane visko ryskiai per daug biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 29 balandžio 2014 - 20:59
QUOTE(andorinha @ 2014 04 29, 18:53)
Darze dingusi  biggrin.gif Juk pavasaris.
Jau rodziausi cia syki, tai merginos nusprende, kad pas mane visko ryskiai per daug biggrin.gif

Nesiskaito biggrin.gif Imesk dar karta, plyz....
Beje as tavo chameleoniniu zaliai melynu nagu vis dar laukiu...
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 04 29, 21:11)
Nesiskaito biggrin.gif  Imesk dar karta, plyz....
Beje as tavo chameleoniniu zaliai melynu nagu vis dar laukiu...

Zinau, as vis tave ir savo neispildyta pazada prisimenu... doh.gif
Tai nezadesiu parodyt krepso, jei rasiu laiko nufotkint, tai taip ir padarysiu, be pazadu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 04 29, 19:20)
Man tai jusu visu krepsus paziurejus akys raibsta biggrin.gif
Na zinojau, kad as minimaliste, bet kad tokia minimaliste tai neisivaizdavau biggrin.gif
Niekaip nesuprasiu kam moteriai 5 tusu reikia jei jo galiojimo laikas tik 3 menesiai (man jo mazdaug tiek ir uztenka) O jei visi 5atidaryti, tai vistiek juos gi mest lauk reiks g.gif 




na tikrai, tusai daugiau galioja.. g.gif
o pas mane tokia galybe, nes dovanoja, meginuku duoda ir pan smile.gif taip ir susikaupia.. nors ne visi patinkantys. siaip lb sunku atrasi geriausia..
Atsakyti
ech noreciau ir as minimalaus krepsiuko .... bet su veido ir plauku prieziuros priemonem jauciu man misija neimanoma doh.gif tai padovanoja , tai meginiai ivairus ir butelaiciu mase rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikuute @ 2014 04 30, 09:03)
ech noreciau ir as minimalaus krepsiuko .... bet su veido ir plauku prieziuros priemonem jauciu man misija neimanoma  doh.gif tai padovanoja , tai meginiai ivairus ir butelaiciu mase rolleyes.gif



bet tai nera blogai-yra galimybe ismeginti ir atrinkti, o paskui pirkti tik patinkancias priemones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 04 30, 05:54)
na tikrai, tusai daugiau galioja..  g.gif
o pas mane tokia galybe, nes dovanoja, meginuku duoda ir pan smile.gif taip ir susikaupia.. nors ne visi patinkantys. siaip lb sunku atrasi geriausia..


Tikrai 3 menesius biggrin.gif
Tusai - kosmetika, kurios galiojimas baigiasi greiciausiai, nes cia geriausia terpe plisti bakterijom 4u.gif
Istatymiskai nera reikalaujama, kad ant dekoratyvines kosmetikos butu "shelf life" data (bent jau USA). Bet higienos ekspertai pataria tusa po atidarymo mesti lauk po 2-3 menesiu (net jei ir galiojimas 6m.)
Tai as uztai ir neapsikraunu dalykais ir turiu beveik visu po viena tik, man geriau pasibaigus nauja papirkt, nei kad nebegaliojanti naudot 4u.gif

Atsakyti