Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojo stomatologo patarimai pacientams.

Sveiki, norėjau konsultacijos, mano sūnelis 2,5 m. bėgdamas išsimušė pirkinį pieninį dantuką, kažkur buvau girdėjus kad jį galima "priauginti" ar tai tiesa? Ir dar, jei liks tarpas, ar jis nesusistums ir ar netruks vietos nuolatiniam dantukui. Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Oksis @ 2008 02 17, 18:02)
Sveiki, norėjau konsultacijos, mano sūnelis 2,5 m. bėgdamas išsimušė pirkinį pieninį dantuką, kažkur buvau girdėjus kad jį galima "priauginti" ar tai tiesa? Ir dar, jei liks tarpas, ar jis nesusistums ir ar netruks vietos nuolatiniam dantukui. Dėkui.


Liks be pieninio, teks laukti nuolatinio isaugimo, nieko "neprisiauginsite". O ar susistums, ar nesusistums dantukai, ar truks, ar netruks vietos, pasakyti gali tik Dievas ...
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 02 18, 23:25)
Liks be pieninio, teks laukti nuolatinio isaugimo, nieko "neprisiauginsite". O ar susistums, ar nesusistums dantukai, ar truks, ar netruks vietos, pasakyti gali tik Dievas ...


Visai teisingai pasakyta. Butu gerai padaryti to dantuko nuotrauka, kad jaustumeisi ramesne del nuolatinio dantuko.
Atsakyti
sveiki,
prieš savaitę išrovė protinį dantį, bet pastoviai skauda, nes prastai užkraujavo,po dienos ar dviejų krešulys pasišalino ir liko nuogas kaulas, porą kart buvau pas gydytoją, ji įdėjo kažkokių smirdančių miltelių ir kempinėlę, kuri tuoj iškrito. Girdėjau , kad dedamas ''alvogyl'' preparatas, kažin, ar jis būtinas, gal gyd. paprasčiausiai jo neturi doh.gif Ką patartumėte?
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2008 02 26, 23:19)
sveiki,
prieš savaitę išrovė protinį dantį, bet pastoviai skauda, nes prastai užkraujavo,po dienos ar dviejų krešulys pasišalino ir liko nuogas kaulas, porą kart buvau pas gydytoją, ji įdėjo kažkokių smirdančių miltelių ir kempinėlę, kuri tuoj iškrito. Girdėjau , kad dedamas ''alvogyl'' preparatas, kažin, ar jis būtinas, gal gyd. paprasčiausiai jo neturi doh.gif Ką patartumėte?


Mano sesei tiesiog uzsiuvo ir viskas sugijo be jokiu ten preparatu. g.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kas man galetu pasakyti, ar metalokeramikos dantukai alergizuoja? Esu alergiska metalui. Po viena auksine karunele turiu isukta stifta, tai valantis dantis jauciu jautruma. Bijau, kad isistacius metalokeramikos tiltuka nereiktu jo lupt lauk. Koks ten metalas po tuo porcelianu?????? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2008 04 09, 23:02)
Sveiki. Gal kas man galetu pasakyti, ar metalokeramikos dantukai alergizuoja? Esu alergiska metalui. Po viena auksine karunele turiu isukta stifta, tai valantis dantis jauciu jautruma. Bijau, kad isistacius metalokeramikos tiltuka nereiktu jo lupt lauk. Koks ten metalas po tuo porcelianu?????? doh.gif


Kai aš protezav ausi, manęs gydytojas klausė apie alergiją metalams. Esu alergiška sidabrui, bet ši medžiaga nėra naudojama, man parė su chromo-kobalto lydiniu, dar galima su aukso-platinos lydiniu. blush2.gif
Atsakyti
Labas. O as kiek klausiu savo stomatologo, tai jis nieko nesako, tik sypsosi g.gif .O su aukso-platinos tikriausiai jau nebeikandama kaina paprastam mirtingam? As alergiska tik prastesniems metalams. Sidabras man tinka.
Atsakyti
Sveiki gerb. gydytojau, nesuprantu kas pasidare mano dantenoms, prie vieno priekinio danties dingsta smegenys, na nežinau kaip paaiškinti, bet jos dingsta blink.gif , tuoj pamatysiu visą dantį ir tuoj išprotėsiu doh.gif Kas maždaug tai galėtų būti? Tepu su kažkokiu tepaliuku, na bet jos nebepriaugs man.
Atsakyti
mano mazei pradejo dygti pirmas dntukas, bet jis kazkaip auga lyg ir soniukyje. ar taip ir turi buti?
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 06 04, 14:34)
Sveiki gerb. gydytojau, nesuprantu kas pasidare mano dantenoms, prie vieno priekinio danties dingsta smegenys, na nežinau kaip paaiškinti, bet jos dingsta  blink.gif , tuoj pamatysiu visą dantį ir tuoj išprotėsiu   doh.gif  Kas maždaug tai galėtų būti? Tepu su kažkokiu tepaliuku, na bet jos nebepriaugs man.


Jei taip nutiktų man, aš pirmiausia parašyčiau el. paštu savo odongtologui, galiu 100 proc. garantuoti, kad jis pakvies mane konsultacijai. rolleyes.gif
Taip, kad patariu Jums kreiptis į odontologą, kol neiškrito dantis. Nesu medikė, bet nujaučiu, kad Jums tas pats kas mano bendradarbei, o jai - parodontozė. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 05 birželio 2008 - 18:25
Esu neviltyje...Porą metų gydžiausi du dantis bet jie vis tiek pūliavo.Dabar juos išrovė o tie pūliniai niekur nedingo ir toliau pūliuoja.Šiandien buvau pas chirurgą padarė panoraminę nuotrauką ,viršutinio žandikaulio daubų nuotrauką, pūlinių nuotrauką ir nieko nepasakė blink.gif Tai kur man toliau gydytis?
Atsakyti