Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojo stomatologo patarimai pacientams.

QUOTE(Atėnė V @ 2008 06 25, 16:59)
Esu neviltyje...Porą metų gydžiausi  du dantis bet jie vis tiek pūliavo.Dabar juos išrovė o tie pūliniai niekur nedingo ir toliau pūliuoja.Šiandien buvau pas chirurgą padarė panoraminę nuotrauką ,viršutinio žandikaulio daubų nuotrauką, pūlinių nuotrauką ir nieko nepasakė blink.gif Tai kur man toliau gydytis?

kaip tai nieko nepasake? Juk turejo pasakyti, kad reikia pas kita gydtoja, jeigu pats negali padeti.
Atsakyti
Aš rytoj dar kartą pas jį nueisiu nes namo parėjau šoko būsenoje.Gal paaiškins ką man daryti...
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2008 06 25, 20:56)
Aš rytoj dar kartą pas jį nueisiu nes namo parėjau šoko būsenoje.Gal paaiškins ką man daryti...

isties pasiteirauk, jei pats negydo, tai tegu pasako kur kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 25, 21:52)
isties pasiteirauk, jei pats negydo, tai tegu pasako kur kreiptis.

Parašė siuntimą į stacionarą, rytoj važiuosiu.Kiek supratau yra cista perėjusi į sinusus o dėl kito pūlinio neaišku verysad.gif
Atsakyti
Siandien ovuliacinis testas buvo neigiamas. Rytoj laukia vizitas pas odontologa ir nuskausminamieji paskutinio vieno dantuko taisymui... Kaip jus pasielgtumete mano vietoje- eitumete?
Ar gali pakenkti nuskausminamieji dar neapvaisintam kiausineliui?

(labai tikimes, kad sio ciklo metu pagausim )
Atsakyti

NORĖČIAU PATARIMO-KONSULTACIJOS:
Buvo ištrauktas apatinis šeštas dantis. Sugalvojau protezuotis, susigadinau penktą ir septintą (juos man gerokai nušlipavo)nes ant jų reikėjo apmauti. Darėme juos keramikinius, norėjosi kaip geriau,o gavosi... Man jie maudžia be jokios priežasties, bijo šalto ir karšto. Gydytojas nepašalino nervo, tai tikriausia jie reguoja į svetimkūnį. Ar yra kokia priemonė pašalinti nemaloniems padariniams. Dantukai protezuoti greit bus du mėn. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(ing @ 2008 08 12, 18:44)
NORĖČIAU PATARIMO-KONSULTACIJOS:
Buvo ištrauktas apatinis šeštas dantis. Sugalvojau protezuotis, susigadinau penktą ir septintą (juos man gerokai nušlipavo)nes ant jų reikėjo apmauti. Darėme juos keramikinius, norėjosi kaip geriau,o gavosi... Man jie maudžia be jokios priežasties, bijo šalto ir karšto. Gydytojas nepašalino nervo, tai tikriausia jie reguoja į svetimkūnį. Ar yra kokia priemonė pašalinti nemaloniems padariniams. Dantukai protezuoti greit bus du mėn. Ačiū


Reiketu kiek daugiau informacijos ir rentgenograma tu dantu pamatyti...
Atsakyti
turiu siaubinga problema,suluzo priekinis dantukas iki pat dantenu verysad.gif blink.gif jis buvo negyvas,plombuotas,veliau protezuotas laminate(porceliano)dabar net neisivaizduoju ka daryti,eiles didelies visur,neisivaizduoju ka daryti,as soko busenoj,man tai tragedija,gal kas patars ka daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 16, 14:10)
turiu siaubinga problema,suluzo priekinis dantukas iki pat dantenu verysad.gif  blink.gif jis buvo negyvas,plombuotas,veliau protezuotas laminate(porceliano)dabar net neisivaizduoju ka daryti,eiles didelies visur,neisivaizduoju ka daryti,as soko busenoj,man tai tragedija,gal kas patars ka daryti? verysad.gif


Reiketu isgerti raminamuju, issimiegoti, sustvarkyti su soko busena ir isdestyti problema taip, kad Internetu butu bent minimaliai suprantama, kas nutiko. Zinute, kurioje emociju daugiau, negu konkrecios informacijos, gerokai apsunkina galimybe jums padeti.
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 08 18, 01:05)
Reiketu isgerti raminamuju, issimiegoti, sustvarkyti su soko busena ir isdestyti problema taip, kad Internetu butu bent minimaliai suprantama, kas nutiko. Zinute, kurioje emociju daugiau, negu konkrecios informacijos, gerokai apsunkina galimybe jums padeti.

kaip ir sakiau luzo iki pat dantenu priekinis dantukas,jis buvo negyvas kadangi buvo gydomi kanalai is vienos puses buvo plombuotas is kitos slifuotas ir deta laminate,kadangi buvo su juo atlikta tiek veiksmu jis pasidare plonas ir stipriau sukandziojus jis paprastai luzo,dabar tokia situaciaja neisivaizduoju ka reiktu,ar vainikelio ar jau implatanto,kaip cia man teks vaikscioti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 18, 11:49)
kaip ir sakiau luzo iki pat dantenu priekinis dantukas,jis buvo negyvas kadangi buvo gydomi kanalai is vienos puses buvo plombuotas is kitos slifuotas ir deta laminate,kadangi buvo su juo atlikta tiek veiksmu jis pasidare plonas ir stipriau sukandziojus jis paprastai luzo,dabar tokia situaciaja neisivaizduoju ka reiktu,ar vainikelio ar jau implatanto,kaip cia man teks vaikscioti. verysad.gif

Jei šaknys dar tinkamos: įklotas+vainikėlis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 18, 12:52)
Jei šaknys dar tinkamos: įklotas+vainikėlis ax.gif

ar tvirtas butu sis variantas?nes jau bijau kad vel nukris :verysad
Atsakyti