Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojo stomatologo patarimai pacientams.

QUOTE(Florestina @ 2008 08 20, 16:04)
Tai yra svetainė www.skundai.lt; jei turi geležinius nervus - prašom. 4u.gif

o kodel gelezinius biggrin.gif ?reikia turet
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 19, 22:12)
Implantų spalva netaikoma (jū gi nesimato), tik vainikėlių. Kas dar per varžteliai g.gif

jų - atsiprašau už klaidą blush2.gif
QUOTE(vikada @ 2008 08 20, 14:57)
gal yra cia tokia tema,kaip skundai?

Blogi atsiliepimai apie gydytojus - čia parašykit.
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2008 08 20, 15:04)
Tai yra svetainė www.skundai.lt

Nerimta irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveiki,

ar galima nubalinti negyva danti?
Atsakyti
QUOTE(Tasira @ 2008 08 20, 18:52)
Sveiki,

ar galima nubalinti negyva danti?

Galima.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 20, 21:51)

Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 20, 15:08)
o kodel gelezinius biggrin.gif ?reikia turet


Jei norit ginčytis su komentatoriais, kuriems daugeliu atvejų trūksta kultūros. Aš irgi ten nieko nerašau.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 20, 19:44)
jų - atsiprašau už klaidą blush2.gif

Blogi atsiliepimai apie gydytojus - čia parašykit.
Papildyta:

Nerimta irnesakyk.gif

aciu,o kaip ta vainikeli daro,ar greitai tai daroma,ar skauda, nes bijau tu nuskausminamuju(adatos)tai plombavau ir protezavau(laminate)be ju
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 21, 15:51)
aciu,o kaip ta  vainikeli daro,ar greitai tai daroma,ar skauda, nes bijau tu nuskausminamuju(adatos)tai plombavau  ir protezavau(laminate)be ju


Kadangi dantis negyvas- tai ir neskauda. Patį vainikėlį tai man kažkur per savaitę padarė, bet su kaiščių įcementavimu užtruko apie mėn, nes reikėjo perplombuoti kanalus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 21, 15:51)
aciu,o kaip ta  vainikeli daro,ar greitai tai daroma,ar skauda, nes bijau tu nuskausminamuju(adatos)tai plombavau  ir protezavau(laminate)be ju

Apsilankymų pas gydytoją nėra daug, bet daug kas priklauso nuo klinikos užimtumo. Man užsitęsė apie 3 mėn. (su plombavimu).
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 08 21, 16:56)
Kadangi dantis negyvas- tai ir neskauda. Patį vainikėlį tai man kažkur per savaitę padarė, bet su kaiščių įcementavimu užtruko apie mėn, nes reikėjo perplombuoti kanalus. 4u.gif

man pasake.kad laikina des o veliau jau normalu,ar tas l;aikinas atrodo normaliai,ta prasme spalva,ir tt.ar pakankamai tvirtas?ir kam jie daro ta laikina,ar negalima iskart be laikino?
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 21, 20:01)
man pasake.kad laikina des o veliau jau normalu,ar tas l;aikinas atrodo normaliai,ta prasme spalva,ir tt.ar pakankamai tvirtas?ir kam jie daro ta laikina,ar negalima iskart be laikino?


As turiu du laikinus 1.5 metu. Dabar galvoju, ar jie gali buti kol laikosi, ar butina keisti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 21 rugpjūčio 2008 - 19:12
QUOTE(vikada @ 2008 08 21, 20:01)
man pasake.kad laikina des o veliau jau normalu,ar tas l;aikinas atrodo normaliai,ta prasme spalva,ir tt.ar pakankamai tvirtas?ir kam jie daro ta laikina,ar negalima iskart be laikino?

Geriau gal su laikinu nei be danties vaikščiot - ne per 1 dieną nuolatinius padaro ax.gif

QUOTE(Anira @ 2008 08 21, 20:11)
As turiu du laikinus 1.5 metu. Dabar galvoju, ar jie gali buti kol laikosi, ar butina keisti?

Kol nesulužo turbūt gali būt unsure.gif
Atsakyti