Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojo stomatologo patarimai pacientams.

Florestina, tebūnie tai maža paslaptimi smile.gif
Jūsų buvusi konsultantė lygiai taip pat apie save nepateikė jokių duomenų.
Pacientas turi teisę ginčytis su gydytoju, svarbu, kad ginčas būtų konstruktyvus. Ty, pacientas turi remtis konkrečiais tyrimais, faktais ir įrodymais, o ne iš kaimyno išgirsta informacija. Galiausiai, kito gydytojo pateikti duomenys nėra įrodymas, jei tie duomenys nėra pagrįsti. Jei aš ginčijuosi, visuomet turiu faktų ir įrodymų "užnugarį", kurį galiu tuoj pat bet kuriam abejojančiam pateikti, ar tai pacientas, ar kitas gydytojas. Todėl, prašau, ginčykitės ir jus su faktų "užnugariu", priešingu atveju atrodysite nerimtai.
Atsakyti
Vadinasi Jums reikalinga tikslinė auditorija g.gif Gydytojai odontologai su kuriais galėtumėte čia diskutuoti. Bet manau, kad visų pirma čia renkasi mamos..esamos..būsimos ir t.t. (aišku tarp jų turbūt yra odontologių) ir turbūt daugumai vis vien neperprasti to, ką medikai ne vienus metus mokinasi smile.gif
Aš nežinau "elementarių konstrukcijų technologijų pagrindų" ir tikrai mažiausiai ko norėčiau, tai pas odontologą atklausyti visą odontologijos kursą, kad tapčiau kažką žinančia paciente. Aš ateinu sutvarkyti dantų, kaip jie bus sutvarkyti man mažai svarbu, svarbu, kad dantys būtų "sveiki" ir dar ilgai tarnautų biggrin.gif

Kaip suprantu Jūs čia ne ginčytis atėjote, o kaip pats(-i) rašote, cituoju "o kol dantų valyti jūs nemokate, mėginsiu atsakyti į jums rūpimus klausimus..<..>primygtinai dėstydamas savo nuomonę ir kritikuodamas kitus gydytojus." O kame viso šito prasmė? Juk dėl bet kokio gydymo geriausiai konsultuotis su savo gydytoju, kuris realiai mato tavo dantis ir gali pasiūlyti kažkokį problemos sprendimą g.gif

"Čia yra Internetas, čia labai daug kas leidžiama." Čia leidžiama tiek, kiek apibrėžta šio forumo taisyklėse, taigi gal ir daug kas, bet ne viskas. Tik kaip pamatuoti biggrin.gif

Nesupykit, mes gal atrodome nerimtai, bet Jūs čia atrodote mažų mažiausiai keistai blink.gif Pvz. aš visai nesuprantu šios temos prasmės. Na, ne visada viską galima sutaisyti plombomis..tai ką dabar reikia daryti?
Atsakyti
[quote=UnknownUser,2006 06 30, 01:46]


O kol dantų valyti jūs nemokate, mėginsiu atsakyti į jums rūpimus klausimus.


doh.gif
Taip ir nesupratus likau: ar čia savireklama, ar savojo ego įtvirtinimo pastangos, ar dar kažkas iš tos pačios balos..........
Neskanus skyrelis schmoll.gif
Atsakyti
Na as tai tikrai nemoku valytis dantu. Bet niekas manes to nemoke, odabar jau toks amzius, kad gedijuosi prasyti, kad kas nors pamokytu. blush2.gif Ir apskritai to turbut turi mokyti tevai, o mano tevas valosi turbut tik pries sventes, o motina pries eidama pas odontologa. Tame turbut ir gludi mano nemoksiskumo priezastis. g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(UnknownUser @ 2006 06 30, 15:07)
Florestina, tebūnie tai maža paslaptimi smile.gif
Jūsų buvusi konsultantė lygiai taip pat apie save nepateikė jokių duomenų.
Pacientas turi teisę ginčytis su gydytoju, svarbu, kad ginčas būtų konstruktyvus. Ty, pacientas turi remtis konkrečiais tyrimais, faktais ir įrodymais, o ne iš kaimyno išgirsta informacija. Galiausiai, kito gydytojo pateikti duomenys nėra įrodymas, jei tie duomenys nėra pagrįsti. Jei aš ginčijuosi, visuomet turiu faktų ir įrodymų "užnugarį", kurį galiu tuoj pat bet kuriam abejojančiam pateikti, ar tai pacientas, ar kitas gydytojas. Todėl, prašau, ginčykitės ir jus su faktų "užnugariu", priešingu atveju atrodysite nerimtai.


Kakurioje temoje ji buvo parasiusi, kad ji dirba ne Kaune, ir ne Vilniuje, o kazkur periferijoje.
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2006 06 30, 02:46)
Tikrai superinė savireklama! Belieka tik savo darbovietę parašyti - ir visos supermamos lekia pas mane smile.gif
Čia yra Internetas, čia labai daug kas leidžiama.


Nu tikrai keistuolis doh.gif Gal mažai darbo turi, kad tiek daug čia rašai? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2006 07 01, 08:31)
Na as tai tikrai nemoku valytis dantu. Bet niekas manes to nemoke, odabar jau toks amzius, kad gedijuosi prasyti, kad kas nors pamokytu. blush2.gif Ir apskritai to turbut turi mokyti tevai, o mano tevas valosi turbut tik pries sventes, o motina pries eidama pas odontologa. Tame turbut ir gludi mano nemoksiskumo priezastis. g.gif  g.gif  g.gif


Tikrai taip, didžiausią įtaką daro šeima, tėvai. Bet jei jie nedavė tokių įgūdžių - tikrai nesidrovėk ir klausk odontologo mirksiukas.gif Neįsivaizduoju kaip turėtų atrodyti gydytojas (turbūt toks, kuriam viskas "dzin"), kuris nenorėtų pamokyti dantų higienos. Tad drąsiau mirksiukas.gif Mokytis niekada nevėlu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 01 liepos 2006 - 10:22
[quote=UnknownUser,2006 06 30, 15:07]
Florestina, tebūnie tai maža paslaptimi smile.gif
Jūsų buvusi konsultantė lygiai taip pat apie save nepateikė jokių duomenų.
Pacientas turi teisę ginčytis su gydytoju, svarbu, kad ginčas būtų konstruktyvus. Ty, pacientas turi remtis konkrečiais tyrimais, faktais ir įrodymais, o ne iš kaimyno išgirsta informacija. Galiausiai, kito gydytojo pateikti duomenys nėra įrodymas, jei tie duomenys nėra pagrįsti. Jei aš ginčijuosi, visuomet turiu faktų ir įrodymų "užnugarį", kurį galiu tuoj pat bet kuriam abejojančiam pateikti, ar tai pacientas, ar kitas gydytojas. Todėl, prašau, ginčykitės ir jus su faktų "užnugariu", priešingu atveju atrodysite nerimtai.
[/quote
Papildyta:
QUOTE(UnknownUser @ 2006 06 30, 15:07)
Florestina, tebūnie tai maža paslaptimi smile.gif
Jūsų buvusi konsultantė lygiai taip pat apie save nepateikė jokių duomenų.
Pacientas turi teisę ginčytis su gydytoju, svarbu, kad ginčas būtų konstruktyvus. Ty, pacientas turi remtis konkrečiais tyrimais, faktais ir įrodymais, o ne iš kaimyno išgirsta informacija. Galiausiai, kito gydytojo pateikti duomenys nėra įrodymas, jei tie duomenys nėra pagrįsti. Jei aš ginčijuosi, visuomet turiu faktų ir įrodymų "užnugarį", kurį galiu tuoj pat bet kuriam abejojančiam pateikti, ar tai pacientas, ar kitas gydytojas. Todėl, prašau, ginčykitės ir jus su faktų "užnugariu", priešingu atveju atrodysite nerimtai.



Sveiki , as prasyciau jusu patarimo.Daugeli metu as lankiausi Kaune pas viena stomatologe ir problemu neturejau,jos taisytas mano dantis jau apie 10 metu laiko.Pries pora menesiu as apsilankiau pas kita stomatologa ir jis man pasake,kadreikia 6 dantis tvarkyti kadangi priestai stomatologo tvarkyti dantys buvo blogai isvalyti.Po pirmos danties tvarkymo praejo 3 savaites ir as negaliu nei valgyti,nei gerti,nei dantu valyti,nes jauciu gelima.Ar tai normalu?
Atsakyti
otje, sveiki.
Jus pateikete siek tiek mazokai informacijos. Dantukas sestas, taip? Nuo ko ji skauda, kiek laiko skauda skausmui uzejus, ar skauda savaime, ar skauda sukandant, ar skauda valgant kieta maista? Pradziai atsakykite i siuos klausimus.
Na ir dar - ar jis gyvas (nesalinti nervai), kuo plombuotas paskutini karta?
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2006 07 11, 23:27)
otje, sveiki.
Jus pateikete siek tiek mazokai informacijos. Dantukas sestas, taip? Nuo ko ji skauda, kiek laiko skauda skausmui uzejus, ar skauda savaime, ar skauda sukandant, ar skauda valgant kieta maista? Pradziai atsakykite i siuos klausimus.
Na ir dar - ar jis gyvas (nesalinti nervai), kuo plombuotas paskutini karta?



sveiki,

Labai aciu uz jusu demesi.Mano dantis gyvas.Pries tai jame buvo helio plomba,bet naujas stomatologas(nes as randuosi uzsienyje) man pasake,kad pries tai jis buvo blogai isvalytas pries plombuojant.Man ta krumini danti(pati paskutini,ne protini) maudzia kokias geras 5 minutes pavalgius,atsigerus,dantis issivalius.Jis siuo metu irgi helio plomba plombuotas.Jis man buvo pries geras 2 savaites sutaisytas.Bet kas man keista,kad pries ta tvarkyma as su juo jokiu problemu neturejau ir stomatologo nuomone man reikia dar 5 dantis tvarkyti,nes jie blogai isvalyti.As juo labai kazkodel pradejau nepasitiketi.
Atsakyti
Reiketu dar tokios informacijos:
- isgerus kazko salto pradeda staigiai gelti? Jei taip, po kiek laiko nustoja?
- ar yra tasku danties pavirsiuje, kuriuos durstant adatele jauciasi umus skausmas?
- stipriai paspaudus buku daiktu plombos pavirsiu ir staigiai atleidus, yra skausmas?
- ar danties jautrumas, palyginus su pirma-antra diena po plombavimo, palaipsniui mazeja?

Ir pagaliau, kokios formos skyle yra? Kokiu danties sieneliu nera?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UnknownUser: 12 liepos 2006 - 19:46
QUOTE(UnknownUser @ 2006 07 12, 20:42)
Reiketu dar tokios informacijos:
- isgerus kazko salto pradeda staigiai gelti? Jei taip, po kiek laiko nustoja?
- ar yra tasku danties pavirsiuje, kuriuos durstant adatele jauciasi umus skausmas?
- stipriai paspaudus buku daiktu plombof pavirsiu ir staigiai atleidus, yra skausmas?
- ar danties jautrumas, palyginus su pirma-antra diena po plombavimo palaipsniui mazeja?



Nurijus saltus gerimus pradeda is karto gelti ir nustoja po kokiu 5 min,nuo adateles nieko as nejauciu ir paspaudus buku daiktu nieko nejauciu.Jautrumas yra maesnis tik erzina pavalgius ar atsigerus,ar po dantu valymo.
Atsakyti
mano tarpdančiai jautrūs pasidarė

skauda, kai pavalgau

gal čia tarpdančių siūlas kaltas?

dar aš baisiai nepatenkinta, kad pavalgius tarpdančiuose lieka daug maisto (tarpdančiai normalūs, tarpų nėra), ar čia gali būti nuo to, kad 1 kartą per pusmetį einu pas gydytoją akmenis nuvalyti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 13 liepos 2006 - 09:35
otje

Galimas toks atvejis, kad jusu dantys yra pakankamai jautrus ir reikia, kad praeitu kiek ilgesnis laikas, kol viskas susitvarkys (sita atsakyma sakau as ir kiti stomatologai, kai nezinome, ka pasakyti, tik jus niekam nesakykite smile.gif )
Antras variantas - plombavimo technikos taisykliu pazeidimas, deja, sita jau gali zinoti tik jus gydes gydytojas. Issiaiskinti, ar plombavimo technika nebuvo pazeista, suzinoti neimanoma, nebent gydytojas issamiai paaiskintu, kaip plombavo danti.
Linkiu jums kuo greiciau atsikratyti jautrumo!

Bajm

Ar paraude tarpdanciu speneliai? Ar visoje burnoje taip, ar tik tam tikrose vietose?
Gal su siulu persistengiate mazumele? Bendros ligos ir vartojami vaistai yra?
Atsakyti