Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

QUOTE(Verseckiukai @ 2014 07 17, 18:06)
Vivilma, dekui kad rupinies  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Katik sukapojau likusias salotas, nes visada i darba atsinesu dideli inda, su Couscous. Labai skaniai suejo  rolleyes.gif
savaitgali apsipirksiu zuvies, o tada Jums visoms seiles varves nuo mano meniu.  nail.gif

Del lenteles, tai manau galetu buti taip. prisijungimo data, ugis, pradinis svoris ir dabartinis. nes i detales inykti bus sunku, Ypac Vivilmai prisiminti kiek ji svere pries du menesius  mirksiukas.gif

Pasakok,koks salotu receptas?Labai megstu kuskus,nors zinau,kad jos labai kaloringos,ir daug naudos neduoda,bet kartais galima:)
Papildyta:
QUOTE(sandycandy @ 2014 07 17, 19:37)
tai galit man liepos paskutine diena atsiusti savo svorius. surasyciau ir patalpinciau rugpjucio 1d tada. vivilmos, kikavaidos duomenis galiu nukopijuoti is gruodes lenteles. o visu kitu mergyciu reikes duomenu: kada pradejot mesti svori, pradini svori, siekiama svori, ugis, lyg ir viskas smile.gif supuokles, jei vis dar cia, man reikes tada tavo ugio ir datos kada pradejai mesti smile.gif
vivilma, mano meniu nieko gero, nepavyzdinis tai ir nerasau  biggrin.gif su tom mesom pas mane retai gaunas. o kaip tas kraujo nusilpimas pasireiskia?
dabar silta, tai saldytuvas pilnas uogu ir vaisiu. pusryciam valgiau sumustini su suriu, paskui nektarina, kelis graikiskus riesutukus, paskui ryziu plova su avinzirniais. vakare zadu vysnias lest, gal dar kriause.
neseniai nusipirkau krapu arbatos. man patiko, lyg ir skycius varo lauk biski. tai tos kiekv diena po bokala isgeriu. hehe.

o tu isivesk google-mazakraujyste arba anemija,ir viska paskaitysi,daug prirasyta:)
tai plovas be mesos?prasom receptuka:)o krapai tai labai sveika,nuo visko:))
Atsakyti
Sveikos,

Siandien ryte mano svoris mane nudziugino 86.20kg. seniai taip nebuvo. Pasiekdavau 87, ir vel i virsu. Balioncikas man uztai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sios dienos meniu,

Apelsinai 3
1 greifrutas
Salotos su pakepintom darzovem ir 5 kiausiniais,
ir vel gi... salotu didelis bliudas, tai priderinsiu koki prieda, gal zuvies bus smile.gif

QUOTE(vivilma @ 2014 07 17, 22:07)
Pasakok,koks salotu receptas?Labai megstu kuskus,nors zinau,kad jos labai kaloringos,ir daug naudos neduoda,bet kartais galima:)
Papildyta:

o tu isivesk google-mazakraujyste arba anemija,ir viska paskaitysi,daug prirasyta:)
tai plovas be mesos?prasom receptuka:)o krapai tai labai sveika,nuo visko:))


O salotu receptas labai paprastas smile.gif. pirma kabini kuskus, o poto salotas ant virsaus. nes bandziau deti viska kartu, tai kuskus suskysteja salotose, tai valgau atskirai rolleyes.gif

daug diatologu rekomenduoja fennel arbatos (nezinau kaip lietuviskai) vakarais, nes tai padeda nuraminti skandi, ypac kai kankina vakariniai valgymai, normalizuoja balansa zarnyne.

Savaitgali nusprendiziau detox dienas padaryti, nes numatomi dideli karsciai. Vienos merginoso bloga sektu, tai ji rekomenduoja detox gerima: saliras (be ne saknis), spinatai, agurkas ir didelis saukstas medaus ir kokybisko vandens. viska sutrinti su blenderiu. gerti trys kartus dienoje. tarp maisto priemimo. ZInoma maistas neturetu buti sunkus. tai vat nusiteikiau rolleyes.gif rolleyes.gif

Vivilma tik nebark manes, kaskaip traukiamane prie sveikesnes mitybos o ir plius mesos poreikis man yra sumazejes. blush2.gif tikrai drastisku priemoniu nesiimu, bandau isiklausyti i organizma ax.gif ax.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=18466407
Va,paskaityk:)Bart ir bart tave reikia:)Matai,tie sveikuoliai,kur mesos nevalgo,jie visokius grudus,riesutus,zelmenis,sultis darosi,kad gelezies gaut,o tu ka?manai is apelsino gausi norma?Cia ne juokas,sakau..jei pastebesi tuos pozymius,kokie surasyti,pasidaryk gelezies tyrima:)Na,svarbu,kad viskas butu gerai..didziausias turtas,tai sveikata:)
varau ir as i parduotuve,reik apsiprekint:)
o fennel,tai pankolis,panasus i krapa,tik su tokiu cibuliu prie saknies:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivilma: 18 liepos 2014 - 09:19
QUOTE(vivilma @ 2014 07 18, 10:17)
http://www.delfi.lt/...s.d?id=18466407
Va,paskaityk:)Bart ir bart tave reikia:)Matai,tie sveikuoliai,kur mesos nevalgo,jie visokius grudus,riesutus,zelmenis,sultis darosi,kad gelezies gaut,o tu ka?manai is apelsino gausi norma?Cia ne juokas,sakau..jei pastebesi tuos pozymius,kokie surasyti,pasidaryk gelezies tyrima:)Na,svarbu,kad viskas butu gerai..didziausias turtas,tai sveikata:)
varau ir as i parduotuve,reik apsiprekint:)
o fennel,tai pankolis,panasus i krapa,tik su tokiu cibuliu prie saknies:)


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis, išvažiuoju su draugu į sodybą savaitgaliui pailsėt, atsipūst nuo visų balių lotuliukas.gif
Tokia ši jau mūsų vasara. Su svoriu tai gan neblogai, vakare neprivalgau, stengiuosi režimo laikytis ax.gif vandenuko mažai išgeriu paskutinėm dienom, bet aš pasitaisysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
geras, tai as tuos pankolius ir geriu reiskias. as fennel arbata ir nusipirkau kazkada, google man isverte kad krapas biggrin.gif tai maniau kad krapus geriu smile.gif tikrai nebloga arbata, man patiko labai.
vivilma, ar pavyko ikopt i 75? oho, skaiciukas geras.
man siandien 100g maziau nei vakar, tai ikopiau i 78.9kg siaip ne taip.
receptukas - ryziu ir avinzirniu plovas. (plovas be mesos, as plovu vadinu ryzius su kuo nors sumaisytus):
-pirma pasidarau avinzirniu kari. t.y., pakepinu viena svoguna pjaustyta, cesnako biski, imbiero. druskos pagal skoni. ir kepu kol svogunai igauna gelsva spalva. paskui idedu pomidora pjaustyta ir vel pakepu biski. tada idedu siek tiek specialiu prieskoniu skirtu avinzirniu kariui. sudedu avinzirniu viena indeli. ir uzpilu vandens mazdaug stikline. tada verdama mazdaug 30 min. (pusiaukely galima pasiimt sakute ir patraiskyt avinzirnius siek tiek paciam katile, tada gaunas tirstesne mase. aisku ne visus, tik biski.) kai isverda, dedu nevirtus ryzius ant kario ir uzpilu atitinkamai vandens, kad uztektu ryziams isvirt. viska ismaisau, ir verdu toliau. kai jau viskas isverda idedu petrazoliu pjaustytu, ismaisau ir galima valgyti. visalaik uzsidedu jogurto ant plovo. skanu, paprasta.
na ka, gero savaitgalio visoms.
vakar pas mus griaudejo perkunas ir zaibavo visa nakti. siandien vel silta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandycandy: 18 liepos 2014 - 18:13
Labas rytas visoms
Aciu dievui-siandiena 75.700.. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Varom siandiena i bendruomeniu saskrydi:)visoms sekmes:)pusryciai-kiausiniene:)
Atsakyti
Nu mergios,matau,facebuke sedit,o cia pasilabint nereik???blogos,labai blogos mergaites tongue.gif tongue.gif
as su tuo paciu svoriuku pabudus,pusrytukams suvalgius fetos saloteliu,kava geriu:)jauciu,eisiu pasidegint lotuliukas.gif siaip-viskas gerai,judam i prieki 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

sios dienos meniu

Smoothy,
1 ananasas
salotos su lasisa
salotos su kuskus
vanduo ... tikslas 2l
vakare nezianu dar... gal pasukos

as panasu plova darau ir su ivairiais grudais... labai skaniai gaunasi, o lauro lapas is vis labai dera rolleyes.gif

Vivilma - tu musu saunuole baloncikas tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na ka, siaip ne taip cemodanas paruostas, ryt isskrendu atostogu lietuvon. pasigailejau kad nepirkau bilieta su 20kg bagazo limitu. nes kaip visad i 15kg neissitenku. tai dabar su savim dar reiks temptis kazka smile.gif na nieko. pasitampysiu, gal svorio nukris biggrin.gif
palinkekit man gero skrydzio (nemegstu lektuvu) ir kad rusai nenukautu. unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2014 07 21, 10:22)
Labas rytas,

sios dienos meniu

Smoothy,
1 ananasas
salotos su lasisa
salotos su kuskus
vanduo ... tikslas 2l
vakare nezianu dar... gal pasukos

as panasu plova darau ir su ivairiais grudais... labai skaniai gaunasi, o lauro lapas is vis labai dera  rolleyes.gif

Vivilma - tu musu saunuole baloncikas tau  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu aciu uz 4u.gif
o tu kiek gramu to ananaso suvalgai?As tai negaliu beveik jo valgyt,burna grauzia man:)
Einu treniruokli pamint,pasideginau siek tiek,siek tiek braskes paravejau smile.gif zirniu pavalgiau zaliu:)
ir ka,dar jogurto suvalgysiu su zemuogiu sauja,ir bus viskas:)
Gero tau skrydzio candycandy..nekenciu ir as skraidyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2014 07 21, 17:30)
Aciu aciu uz 4u.gif
o tu kiek gramu to ananaso suvalgai?As tai negaliu beveik jo valgyt,burna grauzia man:)
Einu treniruokli pamint,pasideginau siek tiek,siek tiek braskes paravejau smile.gif zirniu pavalgiau zaliu:)
ir ka,dar jogurto suvalgysiu su zemuogiu sauja,ir bus viskas:)
Gero tau skrydzio candycandy..nekenciu ir as skraidyt schmoll.gif



as ji visa suvalgau, namuose susiruosiu sviezia i indeli, o darbe suvalgau per du kartu, man vietoj uzkandziu rytiniu smile.gif

ir as linkiu sekmes skrydyje. nenusaus Rusai, maziau klausykit Lietuvisku ziniu. iskreipta informacija. Mums labiau Amerikos bijoti reikia, nes tik del jos kaltes ivyko pasauline krize. ph34r.gif
Atsakyti