Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Labukas visoms
Siandiena svarstykles vel nudziugino,jau 75.5 smile.gif
na ka,pusryteliai kose avizine
paskui surelis su kava
pietus bulves su grybais
paskui obuolys,
paskui
zirniu,gal agurku:)Gera dienele pas mus,dar pasideginsiu,namus pasitvarkysiu,ir tiek:)
Atsakyti
Labas rytas,

Mano meniu:

vaisinis smoothy,
ananasas
dziuveseliai - labai seniai juos valgiau bigsmile.gif
Lasisa su salotom
lyditas surelis su salotom

Svoris pakolkas stabilus g.gif , manau del moterisku dalyku. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, aš apsileidau, valgau daug ir beleką... Viskas, užteks. Ryt tikiuosi parašyti gražų meniu tongue.gif už negražų prašom smarkiai bausti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2014 07 23, 00:30)
Sveikos, aš apsileidau, valgau daug ir beleką... Viskas, užteks. Ryt tikiuosi parašyti gražų meniu  tongue.gif  už negražų prašom smarkiai bausti  mirksiukas.gif

Nu,Kikavaida,susiimk:)kuo labiau pasileisi,tuo sunkiau bus susiimt:)O grazu berna turi mirksiukas.gif
oi,pagaus tau ji kokia manekene lotuliukas.gif (cia rasau,kad susiimtum lotuliukas.gif )
pusryciai-kiusiniai 2 kepti su duona,kava
paskui bus obuolio didelio puse
paskui virtu bulviu cepelinas su varske
paskui zaliu darzoviu salotos su vistiena
ir pasuku stikline,varom toliau,ka gi daryt tongue.gif

Atsakyti
Sveikos,

as tai irgi vakar sugriesinau, vakare kapojau kas po ranka papuole. tad ne tu viena KIKAVAIDA sioje situacijoje. bet zinot, mano skrandis labai blogai sureagavo, atmetinmas toks gavosi blush2.gif

Bet pastebejau toki dalyka, na cia as pagal save. jei neisgeriu tinkamo kiekio vandens , tai in vakara man baisiaio norisi valgyt. o vakar butent taip ir buvo.

Sios dienos meniu ir labai jau lengvas po vakarsyciu negandu rolleyes.gif (tikrai nepaslysiu snd)

smoothy
ananasas padalintas dviem priemimas iki 12 val.
pietums lasisa su paprika
lasisa su suriu.
ir zinoma vanduo vanduo ir dar karta vanduo rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
vivilma, neduok die, kad kokia manekenė pasimaišytų, viskas jau susiimu suiimu, kad neatsitiktų taip schmoll.gif
Šiandien ryte suvalgiau sumuštinuką su balta kava
po to saldumo per pietus užsimaniau doh.gif vieną vaflinį saldainį suvalgiau smile.gif
tada arbūzo valgiau ir dar vėliau pasukų stiklinę išgersiu smile.gif
Kaip po didelių sugriešijimų, tai manau nėra labai labai blogai 4u.gif
Be to penktadienį vėl balius mums smile.gif Ot vasarėlė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2014 07 23, 17:39)

Be to penktadienį vėl balius mums smile.gif Ot vasarėlė  lotuliukas.gif


Kas cia dabar vyksta!!!!!! kas per pasitesinimai!!!!! Mars susimti i rankas!!!!! fart.gif
Atsakyti
Susiimti tai susiimti, bet neatsisakysiu eiti į jubiliejus ir vestuves dėl to, kad noriu būt liekna, tai jau nieko gyvenime tada reikia nebedaryt unsure.gif
Svarbiausia saiko neprarasti valgant drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2014 07 23, 18:22)
Susiimti tai susiimti, bet neatsisakysiu eiti į jubiliejus ir vestuves dėl to, kad noriu būt liekna, tai jau nieko gyvenime tada reikia nebedaryt  unsure.gif 
Svarbiausia saiko neprarasti valgant  drinks_cheers.gif


Aisku,kad reikia visur eiti,bet tai nereiskia,kad visoki slamstmaisti i burna deti schmoll.gif
juk eini linksmintis,o ne pasikrauti visokio sss..taigi ir mastyk nuejus,ar taip labai sito nori???jei labai-pirmyn,pasidaryk sau svente..as irgi budama Zagarej Vysniu sventej suvalgiau kebaba,nes norejom valgyt,ir tai man atrode svieziausias maistas:)ir zinau,kad kita karta ji valgysiu gal tik po puses metu:)o gal po 3men.tada,kai labai sito noresiu..kai einu i baliu,nuo pusryciu nieko nebevalgau,tik geriu vandeni,neapsikraunu,nes zinau,kad kazka susigundysiu suvalgyt...bandau lygint..lygiai tas pats ir po baliaus,tikrai vartoju mazai maisto,kad greiciau ateit i vezes..svarbu nenutraukti to darbelio,kuri kiekviena dirbame su savimi:)SVARBU TURETI TIKSLA thumbup.gif ir dabar kuo dazniau pagalvoju-ar tikrai man to reikia?ir zinau,kad nebereikia jokios coca-colos,kad vietoj kokteilio renkuosi balta vyna,kad man linksma ir neprisigerus,kad man daznai buna gaila svirduliuojanciu,apsmukusiu sveciu,kurie ryte dar su angelais sneka...o as viska atsimenu,as ryte galiu vairuoti,ir visada gerai jauciuosi-tiesiog esu laimingas zmogus..ir tai man patinka:)matyt,kiekvienam savo,ir savo laiku mirksiukas.gif be to,ir baliuje gali rasti,kas tau tinka..nes ilgiau pavalgius tvarkingai,apsivalgymas tiesiog kelia sleikstuli ir skrandzio skausmus:)apie bloga nuotaika net nebesneku:)
Atsakyti
Super pasakyta! Sutinku su viskuo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Vivilma zemai pries tave lenkiuosi, kai tu mane bariai su druskos kiekiais. man snd ryte buvo sokas, kai pamaciau savo svori. +1 kg. nors vakar laikausi savo meniu, bet gryzus namo, vyras buvo vytinto kumpio nupirkes, na as ir nieko nepagalvojus suvalgiau kokiuis gerus 3 gabaliukus, bet be duonos. vien tik mesa. ryte pabudus pajauciau nejaukuma inkstuose, o svarstykles nenudziugino, taigi snd darau toki kaip apsivalyma

vanduo su lemon , medum ir trupuciu acto
1litras vandens
naturalus geriamas jogurtas,
grudetos varskes
ir dar 1.5 litro vandnes,

tokia kaip iskrova gaunasi,

o poto paseksiu vivilmos pasiulyta 3 dienu issivalymu.

ir nutraukiu druskos vartojima, iki kiek imanoma doh.gif doh.gif
Atsakyti
taip taip,su ta druska jau taip gaunasi:))as irgi vakar taip skaniai suraiciau vakare 3 svieziai raugtus agurkus,ir ka,siandiena ryte plius 0.5 kg:))nors zinau,kad tai tik vanduo nepasisalino,nes druska trukdo pasisalinti skysciams..ir jie man toookie suroki pasirode..dabar geriau valgysiu sviezius:))
Taigi,nusprendziau ir as pagreitinti visa situacija,nes labai reikia rugpjucio 2 gerai atrodyt..i dideli baliu einu,kur zmoniu nemacius gal koki10-15 metu:)
taigi rytoj darysiu kiausiniu diena-6 kiausiniai per diena-9.11.13.15.17.19 val.ir vanduo su arbata
poryt zadu valgyti ryzius-2 pakelius ryziu padalinsiu i 6 dalis
trecia diena padarysiu vistienos-1 dideles vistos krutinele padalinsiu i 6 dalis
ketvirta diena bus agurku-po viena,ar du agurkus ,kas 2 val.priklausys nuo dydzio.
po valandos po 1 didele stikline vandens tarpuose:)ziuresiu,kas bus po tu 4 dieneliu..jei gerai seksis,sugalvosiu dar ka nors:)po baliaus vel tesiu ,ka anksciau dariau:)
reik biski pasturmuot svoriuka mirksiukas.gif
Atsakyti