Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Aciu uz patarima, del agurku.

QUOTE(vivilma @ 2014 05 11, 20:47)
Norit pasakysiu viena receptuka,kaip uzvesti savo medziagu apykaita?Jei pasiruosusios 3 dienas valgyt ka as parasysiu jums:)
Pusryciai-200 g grudetos varskes
pietus-250 g virtos ar keptos vistos krutineles be druskos
pavakariai-250 g zuvies keptos ar troskintos be druskos
vakariene-2  virti kiausiniai
I tarpus galite gerti vandeni,nesaldyta arbata.JOKIOS KAVOS 3 DIENAS.JOKIOS DRUSKOS.Nieko,ko neparasiau valgyti negalima.Sverti maista pries kepant.Taip valgyti 3 dienas is eiles.Taip uzvesite savo medziagu apykaita.4 diena valgyti tik darzoves-virtas ir zalias.Toliau,kaip jau sugalvojate,ar sveikiau,ar dar kaip:)pabandykit,bet kavos negerkite:)


Siandien vis masciau apie Jusu si patarima. Visai butu neblogai ir medziagu apykaita uzvesti ir svori isjudinti. Juo labiau kita penktadieni busiu birmavones (jei tai tesingas pavasinimas - sutvirtinimo sakramento kitaip) mama. Tai aisku norisi ir rubeli grazesni nusipirkti ir kad veidukas ne toks paburkes butu. Mano organizmas linkes baisiai kaupti skyscius. Nezinau kiek ju turi buti, bet pasisverus pas drauge su specialiom svarstyklem, ji issigando mano vandens procento. Sako be galo didelis.
Taiga iskilo klausimas, kokia zuvi Jus valgydavote? Lasisa, upetakis riebi, bet viena is skanesniu zuvu Lietuvos parduotuvese, kai negali gauti sviezios skanios menkes ar kt. zuvies.

Siandien diena, ne pavyzdine. Tikiuosi susiimti. Jei rytoj prisiduosiu, jokio minuso per dvi dienas neturesiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurosoma: 13 gegužės 2014 - 16:29
QUOTE(Aurosoma @ 2014 05 13, 15:55)
Aciu uz patarima, del agurku.
Siandien vis masciau apie Jusu si patarima. Visai butu neblogai ir medziagu apykaita uzvesti ir svori isjudinti. Juo labiau kita penktadieni busiu birmavones (jei tai tesingas pavasinimas - sutvirtinimo sakramento kitaip) mama. Tai aisku norisi ir rubeli grazesni nusipirkti ir kad veidukas ne toks paburkes butu. Mano organizmas linkes baisiai kaupti skyscius. Nezinau kiek ju turi buti, bet pasisverus pas drauge su specialiom svarstyklem, ji issigando mano vandens procento. Sako be galo didelis.
Taiga iskilo klausimas, kokia zuvi Jus valgydavote? Lasisa, upetakis riebi, bet viena is skanesniu zuvu Lietuvos parduotuvese, kai negali gauti sviezios skanios menkes ar kt. zuvies.

Siandien diena, ne pavyzdine. Tikiuosi susiimti. Jei rytoj prisiduosiu, jokio minuso per dvi dienas neturesiu.

Tik ne lasisa schmoll.gif dabar lasisa pasmaguriauju,o tom 3 dienom geriausia tinka juros lydeka su kaulu ir oda,nes tos,kur file,kepamos be druskos ir pavilgymo,tai is viso istyzta,nuo keptuves reik grandyt:)))arba turguj buna geros zuvies,menkes kokios...o jei skyscius organizmas kaupia,tai reikia visai druskos nevartoti,nes druska labai sulaiko skyscius..gal netgi reiktu retsykiais skyscius varancius vaistus pavartoti..ar netinsta kojos,paakiai?
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2014 05 13, 19:04)
Tik ne lasisa schmoll.gif dabar lasisa pasmaguriauju,o tom 3 dienom geriausia tinka juros lydeka su kaulu ir oda,nes tos,kur file,kepamos be druskos ir pavilgymo,tai is viso istyzta,nuo keptuves reik grandyt:)))arba turguj buna geros zuvies,menkes kokios...o jei skyscius organizmas kaupia,tai reikia visai druskos nevartoti,nes druska labai sulaiko skyscius..gal netgi reiktu retsykiais skyscius varancius vaistus pavartoti..ar netinsta kojos,paakiai?


Tai va, kad ta saldyta zuvis labai istyzta. Gal rasiu kokios grazios menkes.

Kojos ne. Bet paakiai buna. Svoris labai svyruoja. Neprivalgant bilenkiek, gali kita diena rodyti 3kg daugiau.

kazkada vaistu vaistineje paklausiau. Tai nedave, sako geriau tyrimus pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2014 05 13, 18:15)
Tai va, kad ta saldyta zuvis labai istyzta. Gal rasiu kokios grazios menkes.

Kojos ne. Bet paakiai buna. Svoris labai svyruoja. Neprivalgant bilenkiek, gali kita diena rodyti 3kg daugiau.

kazkada vaistu vaistineje paklausiau. Tai nedave, sako geriau tyrimus pasidaryti.

Tai gal is tikro tyrimus reikia pasidaryt?o ar ne per mazai uzsimanet svert?49???
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2014 05 13, 19:42)
Tai gal is tikro tyrimus reikia pasidaryt?o ar ne per mazai uzsimanet svert?49???


man idealu svori raso 46kg pagal ugi. as 156cm. Bet as tik kaip grazu skaiciu pasirinkau 49 ax.gif gal sportuojant ir 51kg graziai atrodytu. Kai maziau sportavau ir sveriau 54kg, atrodziau tikrai ne liekna. Normali tokia. Krausyte.

Bet jei tik nevartoju druskos (kazkokia dieta, arba iskrova), tai is karto pirma diena krenta apie 2kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurosoma: 13 gegužės 2014 - 18:54
QUOTE(Aurosoma @ 2014 05 13, 18:49)
man idealu svori raso 46kg pagal ugi. as 156cm. Bet as tik kaip grazu skaiciu pasirinkau 49  ax.gif gal sportuojant ir 51kg graziai atrodytu. Kai maziau sportavau ir sveriau 54kg, atrodziau tikrai ne liekna. Normali tokia. Krausyte.

Bet jei tik nevartoju druskos (kazkokia dieta, arba iskrova), tai is karto pirma diena krenta apie 2kg.

Ir kas tuos idealius svorius isvede??argi galima visai zmonijai tik pagal ugi isvesti svorius??absurdas kazkoks..o kaip genetika,kaip kaulai,kaip sudejimas zmogaus???man idealu rodo 58 kg..bet as puikiai jauciauosi su 64 kg..ir ne nemanau buti ideali,pagal kazkieno pasapaliojimus schmoll.gif ir pati jau mama,o grazi kriausyte geriau,nei liesas stagaras:)))geriau ilgam ir normaliai,negu trumpam ir persistengt smile.gif
Jei megsti gamint,pasidalink kokiu sveiku receptuku?
a galiu parasyt labai skanias sveikas salotas,kai norisi ko nors saldaus ir gaivaus..Kelias nemazas morkas sutarkuoti plonais siaudeliais(kaip skanu kramtyt butu)kriausei ir obuoliui nulupt zieve,supjaustyt kubeliais,deti razinu,jei kas megstat,tada medus,aliejus,citrinos sultys,viska permaisot,skanaus:)labai skanu,net nepatikesit:)kas netoleruoja medaus,gali cukraus,arba daugiau razinu isidet:)
o kam ta druska,Aurosoma?Man ir spaudimas nustojo kilt,kai druskos nebevalgau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivilma: 13 gegužės 2014 - 19:02
labas vakaras, 4u.gif

tai rytoj visa dieną į savo AŽ laukiu visų prisijungusiųjų prisidavimo duomenų:

data nuo kada startavot-ūgis-pradinis svoris-galutinis tikslas-svoris prisidavimo dieną-savaitės pokytis-iš viso numesta.

lentele įkelsiu ketvirtadieni vidurdienį, apie 12 val. taigi jei atsiūsite ketvirtadienį ryte dar įtrauksiu ir pavėlavusius. Visiems tinka? mirksiukas.gif

Jei turite dar kokių pasiūlymų rašykit.

Mano šiandieninė diena tvakinga, maistas normos ribose. nerimo kelia tik gulinejimas, nieko normaliai dirbti negaliu su viena ranka. tai toks gyvenimo būdas nepadeda man savo kg mažinti biggrin.gif

vivilma super salotos, aš kažką panašaus vien su morkom darau,šiaudeliais supjaustau, medaus, citrinos truputis ir viskas, treniruoju žandikaulius. O su razinom, ir kitais vaisiai dar skaniau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gruodes: 13 gegužės 2014 - 21:34
aciu gruodes.

jei kam skysciu perteklius, tai slapima varantis yra Furosemidas, tabletes. esu kazkada gerus. mama dirba ligoninej, turedavo. kartais nieko tokio isgerti, bet daznai labai negalima. vaistinese man atrodo parduodamas.


Papildyta:
QUOTE(vivilma @ 2014 05 13, 17:59)
Ir kas tuos idealius svorius isvede??argi galima visai zmonijai tik pagal ugi isvesti svorius??absurdas kazkoks..o kaip genetika,kaip kaulai,kaip sudejimas zmogaus???man idealu rodo 58 kg..bet as puikiai jauciauosi su 64 kg..ir ne nemanau buti ideali,pagal kazkieno pasapaliojimus schmoll.gif ir pati jau mama,o grazi kriausyte geriau,nei liesas stagaras:)))


taip, kai jau per kudas irgi negrazu. mano mama budama 55m labai gerai atrode ir su 79kg smile.gif o tas idealus svoris jai gal irgi 58kg, bet tai jau butu nesamone.
Atsakyti
na sekmes jums merginos. laikykites smile.gif prisijungsiu po savaites dabar.
grazius orus pranasauja pas mus, o ir lietuvoj man atrodo smile.gif saunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gruodes @ 2014 05 13, 21:28)
labas vakaras, 4u.gif

tai rytoj visa dieną į savo AŽ laukiu visų prisijungusiųjų prisidavimo duomenų:

data nuo kada startavot-ūgis-pradinis svoris-galutinis tikslas-svoris prisidavimo dieną-savaitės pokytis-iš viso numesta.

lentele įkelsiu ketvirtadieni vidurdienį, apie 12 val. taigi jei atsiūsite ketvirtadienį ryte dar įtrauksiu ir pavėlavusius. Visiems tinka?  mirksiukas.gif

Jei turite dar kokių pasiūlymų rašykit.

Mano šiandieninė diena tvakinga, maistas normos ribose. nerimo kelia tik gulinejimas, nieko normaliai dirbti negaliu su viena ranka. tai toks gyvenimo būdas nepadeda man savo kg mažinti biggrin.gif

vivilma super salotos, aš kažką panašaus vien su morkom darau,šiaudeliais supjaustau, medaus, citrinos truputis ir viskas, treniruoju žandikaulius. O su razinom, ir kitais vaisiai dar skaniau

Ten,kur dedasi morkos,butinai reiki aliejaus,nes vitaminu is morku tada organizmas neisisavina..
Atsakyti
sveikos

šiandien žiauriai mano internetas išsidirbineja doh.gif na bet pasigailejo manes.

per šiandieną sarase 5 prisidave nariai esam, kas dar jungiasi prašau aktyviai siunčiam savo rezultatus iki ryt 11 val apie 12 įkelsiu mūsų prisidavimus.
Atsakyti
Labas vakarelis!

Diena nuodeminga- antras dukrytes gimtadienis! Balius, sveciai, keksai, tortas ir kiti uzkandziai... valgiau saikingai, beeeet....
Ryt i doros kelia tiesiu taikymu! blush2.gif
Atsakyti