Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Sveikos, atnešu mūsų penketuko vakarykštės dienos rezultatus smile.gif

Nepasiduokit savaitgalio pagundoms, kitas trečiadienis neužkalnų pioneers.gif

Nickas - Pradžia - Ūgis --Pradinis svoris- Tikslas --Šiandien sveriu -- Sav.pokytis --Viso numečiau-- Liko numesti


sandycandy ---- 2014.04.20----- 170 ----- 86,2 ----- 58(-28.2) -----79,9 ----- -0 ----- -6,3 ------21,90


~Blacky~ ---- 2014.05.14 ----- 175-----68,5------ 60(-8,5)-----68,5 ----- -0 ----- -0 ------8,5


~Braske~ ---- 2014.04.17 ----- 175 ----- 73 ----- 64(-9) -----69,9 ----- -1.1 ----- -3,1 ------5,9


vivilma ---- 2014.04.05 -------- * -------89 ------65(-24) ----- 81 ------- * -------- -8 -------16


gruodes ----- 2014.03.17----- 168 ----- 88 ------ 68(-20) ------84 ------ -1 ------- -4 ----- -16


kitam kartui gal jau kokia padoresnę sugalvosiu lentelę, pradžiai tokia, tikiuosi viskas suprantamai surašyta.
pageidavimai ir pasūlymai laukiami

Sveikinimai ir 4u.gif ~Braske~ dukrytei tortadienio proga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gruodes: 15 gegužės 2014 - 12:39
Gruodes, aciu smile.gif
Saunuole su suvestine!
Dar reik GEDOS STULPO kokio ir PAGYRIMU LENTOS biggrin.gif

visgi kad ir nuodeminga diena vakar buvo bet pliuso ner, net minus 100gr thumbup.gif

Ka visos veikia? Lb tyli temute ax.gif

Pas mus oras fantastika! Buvom parke su vaikais, dabar pietu uzmigo. As tinginiauju.
Liko puse torto nuo vakar, keksiuku nemazai...dalikitu uzkandziu jau mb i darba sudejau, bet likutis dar didelis... varge varge kaip nevalgyt... unsure.gif
Dar galvoju ka pietums suvalgius sveikesnio ir nekaloringo g.gif
Atsakyti
O as siandiena atradau Pasuku Varske:)Su visokiais skoniais ir selenomis:)nu labai lengva varskyte,Pieno zvaigzdes gamina..Ir tik 2 proc.riebumo..Kai norisi saldaus thumbup.gif
Papildyta:
Aciu gruodes uz darbeli:)kaip as cia neuzrasiau savo ugio? g.gif
Braske,jau tortai suvalgyti?:)Jei jau valgai,tai nuo ryto,ir be jokiu mesu:)bet geriau pasikviesk drauge,kad padetu:)as kai ko nenoriu,ar neiveikiu,tai mano 2 kalytes tuoj patvarko..ir man ramu,ir jos laimingos,ir mest nereikia:)
Siandiena,kaip ir nelabai diena schmoll.gif tokia tustoka...ai,tiesa,puse zoles nupjoviau,siltnami pamulciavau,tai vis sis tas.Vakar sveciavausi pas pusbroli,tai,kol snekejom,jo jorkas mano bata suede tikraja ta zodzio prasme doh.gif O batams tik kokios 3 savaites,matyt mano mergytes uzuode,tai sumane padominuoti..nezinau ,kokie jo motyvai buvo,bet siandiena vaziavau batu ieskot..aisku,neradau,sunku man ka nors issirinkt:)tai nepatogus,tai spalva ne tokia,tai vel lengvai suedami lotuliukas.gif taip ir neissirinkau..sestadieni eisiu i turgu,ten pamaklinesiu:)na,kad ir nieko gero nenusipirkau,bet vistiek pavaiksciojau,laika patempiau,todel praleidau viena valgyma,nusipirkau milzinisku apelsinu ir pasuku varskytes..taigi,kaip ir gerai smile.gif valgiau pietums vistiena su grybais,kazkokiu nauju nusipirkau-eringiai,nors intike tokiu neradau schmoll.gif paskui buvo apelsinai,dar veliau varskyte,arbata,vanduo,obuolys.Ryte-surelis su kava..ziuresim,ka ryt rodys svarstykles..
Ryt vel sportuoju,paskui kambariu valymas...
Taigi iki merginos,rasykit:)
Atsakyti
~Braske~ permesk man tuos tortus, savaitgali švęsiu savo gimtadienį ir aš sutaupysiu išlaidoms ir tau toliau nuo nuodėmių :bigsmile

Gera mintis gėdos stulpas ir pagyrimų lenta. Šykart nuo kritikos susilaikysim o tau ~Braske~ first.gif priklauso, sveikinu.

vivilma pasijuokiau skaniai iš jorko gurmano. Tikriausiai jam jokio skanaus kąsnelio nenumetei ir viską pati svečiuose suvalgei


aš šiandien namus tvarkiausi su savo viena ranka doh.gif momentais būna graudžiai juokinga. doh.gif bet norėjosi pajudėti, nusibodo nieko neveikti.
Dar ko tai vanduo šiandien sunkiai gėrėsi. Meniu;kiaušinis pusryčiams, obuolys,grikiai su mesa pietums, du mandarinai, pupelių sriuba vakarienė, bananas labia norėjosi deserto.

ir dar kažkas darosi su mano internetu, tai jungiasi tai ne. Niekad taip nebuvo, gal čia jį koks mėnulis veikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gruodes: 15 gegužės 2014 - 22:16
Sveikos mergikes:)
Sugalvojau pirma namus susitvarkyt,valgyt isvirt,tada sportuot..Taigi,kaip ir viska padariau,dar palauksiu,kol baigsis skalaut,padziausiu patalyne ir sausiu i sporta:)
Pusryciai-2 kepti kiausiniai su puse riekeles juodos duonos,kava
Paskui apelsinas didelis
Pietus-1 kotletukas is vistienos krutineles su dziovintais grybais,ir ryziais rudaisiais.Buciau valgius 2,bet pries sporta negalima prisikirst:)
dabar sportas,kai grisiu,kokia 17 val bus puse pakelio varskes su puse banano,ir maza saujele razinu
nakciai-pasuku stikline su dziovintomis slyvomis ir selenomis:)
Ko gero nesiu remontuot kompa,tai greit neprisijungsiu..Kazko filma koki atsisiunciu,tai dar 2 filmai telpa,o paskui saukia,kad C diskas pilnas..nu,kad nieko ten nera tam diske g.gif tai as kai ka perkeliau i D diska,savo nuoziura lotuliukas.gif tai dabar puse funkciju kazkur dingo,vos galiu rasti ir nuo darbalaukio dingo lotuliukas.gif o ,kai norejau atgal perkelt,vel aiskina,kad netelpa doh.gif Tai,kaip anksciau tilpo,o dabar jau nebetelpa???Na,vienu zodziu,cia ne mano nosiai su tais diskais duotis,nesiu ismananciam smile.gif o jums visoms sekmes...daug daug..ir dar zinokite,kad be pastangu ir lengvai-niekas gyvenime nesidaro 4u.gif
Atsakyti
tikra tiesa, be pastangu nieko nebus.

siandien tokios bangos vis uzeina, noriu kazko skanaus ir pati nežinau ko, tai vyksta intensyvus vidinis konfliktas. geriu vandenuka mažais gurkšneliais , viena stikline po kitos ir kartoju sau mintyse '' jei nežinai ko nori reiškia vandens nori'' lotuliukas.gif bet jei rimtai padeda, praeina tas norėjimas ''kažko''.
žodžiu dirbu su savim

dar galvoju greičiau į darba , nes tas sėdėjimas namie schmoll.gif

pusryčiai šiandien nuodėmingi buvo kava su ledu blush2.gif toliau apelsinas, pietms vištienos gabaliukas ir salotu nemažai, obuolys, vakariene varškėčiai su truputi grietinės. šiandienos meniu baigtas

kur kitos prapuolusios
Atsakyti
sveikutes,kur visos dingot?
Pusryciauju-5 grudu kose su kava
leksiu sportuot,paskui bananas,paskui silke su bulvem,dar paskui grudeta varske,ir pries miegeli pasuku stikline su avietemis ir selenomis..Biski ryte dave griaustinis su lietum doh.gif baisoka net buvo smile.gif
Na,pareinam pareinam,uzteks tuos torciukus raityt,paklydot,ale vel susirenkam ir bus gerai:)per kancias i zvaigzdes tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas velyvas biggrin.gif

Vakar paklydimu diena nu bet si ryta svarstykles tik +100 gr parode tai nepuoliau i nevilti biggrin.gif
Rytas prasidejo kava, varske su jogurto induku ir sauja saus pusryciu. Po to dar biski meliono.
Planas butu siandien maziau valgyt biggrin.gif
Geras planas, ane? biggrin.gif
Bandysiu. Reik vandens daugiau gert o tai kazkaip mazai beisgeriu paskutiniu metu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Braske~ @ 2014 05 19, 12:40)
Labas rytas velyvas biggrin.gif

Vakar paklydimu diena nu bet si ryta svarstykles tik +100 gr parode tai nepuoliau i nevilti biggrin.gif
Rytas prasidejo kava, varske su jogurto induku ir sauja saus pusryciu. Po to dar biski meliono.
Planas butu siandien maziau valgyt biggrin.gif
Geras planas, ane? biggrin.gif
Bandysiu. Reik vandens daugiau gert o tai kazkaip mazai beisgeriu paskutiniu metu...  g.gif

Na,braske,ir kaip tas planas-chuliganas:))pavyko?as tai jau po visu valgymu,dar atsigersiu pasuku ir bus baigta dienele:)ryt vel sportas,ka valgysiu,dar nesugalvojau,parasysiu ryt...iki,ir stiprybes,kas dar laikosi smile.gif
Atsakyti
Pas mus dar tik 16.13 h biggrin.gif visas sunkumas dar pries akis! Kazin kaip vakare atsilaikyt reiks, bandysiu! Kol kas normaliai sekasi smile.gif
Baisiai kavos su sokoladuku noriu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Na,Braske,kaip pasiseke?Atsilaikei?smile.gif
Siandiena ryte kraujo daviau,jauciu,kaip visada man tas gelezies trukumas doh.gif Na,rytoj jau bus aisku..
pusryciai-kose 5 grudu su bananu ir kava
duonos rieke pilno grudo su sviestu ir silpnai sudyta lasisa ,avokadu ir agurku.
Pietus bus bulves su lupena ir varske
paskui mesa kepta su darzovemis
ir arbata,daug vandens,,,
Svoris kol kas apsistojo vietoje,reik jau vel keliu dienu,kad pajudetu..sunkiai jis su savo namais skiriasi lotuliukas.gif
Jau po sportu,vezu kalytes i kirpykla nail.gif
Na,ir kur visos pradingot?Gruodes,kaip ranka??
Atsakyti
pas mane kasdien sveciu pilni namai. Patiekalai ne pavyzdiniai, bet stengiuosi su porcijomis nepadauginti. šiandien keliauju pas gyditojus bus matyt ka jie sakys del rankos, šiaip tai juda dar labia sunkiai ir tik dalinai.

kaip su prisidavimais, kiekvieną treciadieni atsiskaitom? ar norite rečiau tarkim mėnesio vidury 15 d ir menesio paskutine dieną ? Gautusi 2 kart per mėnesį. visgi svoris taip sparčiai nesikeičia jei dąstišku dietu nesilaikai. ką manote?

jei liekame prie atsiskaitymų kas savaite, tuomet laukiu pasiekimų į AŽ smile.gif
Atsakyti