Įkraunama...
Įkraunama...

Kimo Protasovo dieta XIV,

Sveikos merginos, turbūt kaip ir daugeliui viršsvoris užkniso juodai. Turiu to gėrio daug. Na kitaip čia nesilankyčiau.

Sakykit ar galima vietoj vištos kiaušinio valgyt pvz 5 putpelės?
Atsakyti
QUOTE(neri.k @ 2014 05 11, 16:49)
Tik nelabai suprantu kokiais kiekiais per dieną galima suvartoti jogurto, sūrio, pieno?
Daržovių suprantu galima valgyti kiek nori
Ačiū už atsakymą smile.gif


Vartojant į dieną 1200 kcal, būtina suvalgyti (I-II sav.):
1000 ml/g pieno produktų 4-5% + 1200 g žalių daržovių (rekomenduojama, kad viena jų būtų kopūstas!) + 1 virtas kiaušinis + 3 žali obuoliai

oj neatidziai skaitot ax.gif

QUOTE(Kolekcionierė @ 2014 05 11, 19:15)

Sakykit ar galima vietoj vištos kiaušinio valgyt pvz 5 putpelės?


Geras klausimas g.gif g.gif
Atsakyti
o jogurtas turi būt koks? su uogiene ar ta grūdėta varškė su uogiene netinka kaip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2014 05 11, 20:34)
o jogurtas turi būt koks? su uogiene ar ta grūdėta varškė su uogiene netinka kaip suprantu?


turi buti naturalus,bet as kartais sau leidziu ir su uogiene smile.gif aisku,tai jau ne pagal taisykles,bet kiekvienas manau prisitaikom kaip jam geriau 4u.gif svarbu per daug nenukrypt
Atsakyti
QUOTE(neri.k @ 2014 05 11, 18:49)
Sveikos 4u.gif
Norėčiau laikytis šios dietos. Tik nelabai suprantu kokiais kiekiais per dieną galima suvartoti jogurto, sūrio, pieno?
Daržovių suprantu galima valgyti kiek nori
Ačiū už atsakymą smile.gif

apie 1kg pieno produktu ir 1,2kg darzoviu smile.gif reik surinkt min 1200kcal smile.gif
Atsakyti
Sveikos.

Na ka,siandien pradedu kazka naujo ijungineti. Pasidariau i darba kalna salotu su zuvim,kurios taip senai norejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oranžinis_lapelis @ 2014 05 10, 18:46)
Auduma, žiū gerai varai su šita dieta  biggrin.gif
Kiek ateinu - vis čia  biggrin.gif
Moterie, tai jau plona kaip smilga???  biggrin.gif

Be ironijos.

biggrin.gif Tai va, grįšiu ir aš į šitą temą. Ne šiandien. Gegužės pabaigoje.
Čia žiemą nutraukiau, nes buvo šio to... Po to ne..Žodžiu. Betvarkė.


Bėda, kad visų laikų svorio rekordą pasiekiau. doh.gif Šiemt jaučiu kokį 5 kartą pradėjau ir dar daugiau kartų sirgau šiemt. O kai sergu Protasovo laikytis nesigauna. sad.gif Žodžiu ne mano metai šiemt, ne mano... verysad.gif Reziume - gulimas 2 mėnesių rėžimas pridėjo 10 g., kurių ir atėjau pakratyt. Pilnai neišsilaikysiu-gegužę kelionė, birželį vestuvės, bet apsikuopt niekada nevėlu, tad aš čia vėl. smile.gif Gal ir trumpam, bet po visų maratonų būtinai žinau kad vėl ščyrai startuosiu iš naujo. smile.gif Ir šiaip man patinka taip maitintis-nei prie puodų triust, nei laiko gaišimo dėl maisto gaminimo - tobula. thumbup.gif
Papildyta:
Ir laukiu tamstos pasirodant!!!
Atsakyti
[quote=labai greitai,2014 05 11, 21:16]
Vartojant į dieną 1200 kcal, būtina suvalgyti (I-II sav.):
1000 ml/g pieno produktų 4-5% + 1200 g žalių daržovių (rekomenduojama, kad viena jų būtų kopūstas!) + 1 virtas kiaušinis + 3 žali obuoliai

oj neatidziai skaitot ax.gif

Ačiū už atsakymus 4u.gif
Nagrinėjau gana atydžiai, kalorijas radau, receptus ir pan. radau, bet kiekiu nemačiau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, mano svaitgalis be nuodėmių, bet per praėjusią savaitę tik -1 kg
Gal grūdėta varškė per riebi g.gif
QUOTE(neri.k @ 2014 05 11, 18:49)
Sveikos 4u.gif
Norėčiau laikytis šios dietos. Tik nelabai suprantu kokiais kiekiais per dieną galima suvartoti jogurto, sūrio, pieno?
Daržovių suprantu galima valgyti kiek nori
Ačiū už atsakymą smile.gif

aš valgiau kiek norėjau, ir kažkaip to limito neišnaudodavau, nes pakankamai didleis kiekis, ir buvo papraščiau kai nereikėjo skaičiuoti, o rezultatai vistiek geri :9 O energija pakerėjo
QUOTE(Kolekcionierė @ 2014 05 11, 21:15)
Sveikos merginos, turbūt kaip ir daugeliui viršsvoris užkniso juodai. Turiu to gėrio daug. Na kitaip čia nesilankyčiau.

Sakykit ar galima vietoj vištos kiaušinio valgyt pvz 5 putpelės?

aš tik putpelių valgau, nes patys auginame, tai 4-5 kiaušinukus vietoj 1 vištos kiaušinio visuomet naudoju, ir vaikams į patiekalus tokiom proporcijom verčiu. Kažkur kaičiau kad pagal masę maždaug atitinka, o putpelių kiaušiniai netgi geriu manyčiau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgicka05: 12 gegužės 2014 - 12:49
QUOTE(neri.k @ 2014 05 12, 08:13)


Ačiū už atsakymus  4u.gif
Nagrinėjau gana atydžiai, kalorijas radau, receptus ir pan. radau, bet kiekiu nemačiau  blush2.gif


4u.gif


As vakar po darbo nutrukau blush2.gif verysad.gif
siandien dar jauciuosi pilna,nes vakare prisivalgiau ko reikia ir ko ne... pliusas jauciu baisulinis,bet nesisversiu ir nesigadinsiu nervu,tiesiog tesiu viska toliau,lengvai maitindamasi..
Atsakyti
Man vaikai vis kiša visokius skanumynus, bet kol kas atsilaikau smile.gif O smagumas tai tas, kad jau nebe "L" o "M" dydis thumbup.gif
Tiesa, vakar sugriešijau pirmąkart - pagurkšnojau raudno vyno. Skanus kaip niekad buvo blush2.gif
O ko sunkiausia atsisakyti, ko labiausiai norisi?.. ne šokolado ar mėsos, bet duonos ir... keptų bulvių smile.gif Kaip kitom?
Šeštadienį mano gimdienis, tai marinuoju sau šašlyko 300gr tik su natūraliais prieskoniais - labai skanu svogūne smile.gif - ir bandysiu laikytis
Atsakyti
QUOTE(Jurgicka05 @ 2014 05 13, 20:44)
Man vaikai vis kiša visokius skanumynus, bet kol kas atsilaikau smile.gif O smagumas tai tas, kad jau nebe "L" o "M" dydis  thumbup.gif
Tiesa, vakar sugriešijau pirmąkart - pagurkšnojau raudno vyno. Skanus kaip niekad buvo  blush2.gif
O ko sunkiausia atsisakyti, ko labiausiai norisi?.. ne šokolado ar mėsos, bet duonos ir... keptų bulvių smile.gif Kaip kitom?
Šeštadienį mano gimdienis, tai marinuoju sau šašlyko 300gr tik su natūraliais prieskoniais - labai skanu svogūne smile.gif - ir bandysiu laikytis

Su artėjančiu!!!!
Kiek laikiausi šios dietos, duona po dietos desertų desertu būdavo. Išėjime vietoj košės ruginę natūralią duoną čiulpdavau kaip desertų desertą. lotuliukas.gif
Dar per trumpai man dieta, kad kažko norėčiau. Mano pirmas griekas-svečiuose apelsinų/obuolių/bananų/morkų spaustos sultytės. Nesiparinu. ax.gif Judu toliau. bigsmile.gif
Jo, svogūnai šašlams labai tinka-turiu pora skirtingų receptų, bet abiems atvejais svogūno dedu. O kiti manai šašlų nenorės, tik sau marinuoji? lotuliukas.gif
Atsakyti