Įkraunama...
Įkraunama...

Kimo Protasovo dieta XIV,

QUOTE(auduma @ 2014 05 14, 10:57)
Su artėjančiu!!!!
Kiek laikiausi šios dietos, duona po dietos desertų desertu būdavo. Išėjime vietoj košės ruginę natūralią duoną čiulpdavau kaip desertų desertą.  lotuliukas.gif
Dar per trumpai man dieta, kad kažko norėčiau. Mano pirmas griekas-svečiuose apelsinų/obuolių/bananų/morkų spaustos sultytės. Nesiparinu.  ax.gif  Judu toliau.  bigsmile.gif
Jo, svogūnai šašlams labai tinka-turiu pora skirtingų receptų, bet abiems atvejais svogūno dedu. O kiti manai šašlų nenorės, tik sau marinuoji?  lotuliukas.gif


Įsivaizduoju, kad duonytė eis į trasą kaip desertas, ech, dar 2.5 sav.
Gal galėtumėte tais šašlykų receptukais pasidalinti? Aš turiu vieną, bet jis pritaikytas kiaulienai - o sau kalakutieną marinuosiu. tai dėl to ir rašau kad sau, gal dar močiutei, nes ji neįkanda kiaulienos schmoll.gif
daugiau visi mieliau kiauliena kapoja
Atsakyti
QUOTE(Jurgicka05 @ 2014 05 14, 15:30)
Įsivaizduoju, kad duonytė eis į trasą kaip desertas, ech, dar 2.5 sav.
Gal galėtumėte tais šašlykų receptukais pasidalinti? Aš turiu vieną, bet jis pritaikytas kiaulienai - o sau kalakutieną marinuosiu. tai dėl to ir rašau kad sau, gal dar močiutei, nes ji neįkanda kiaulienos  schmoll.gif
daugiau visi mieliau kiauliena kapoja

Topinis: Sutarkuoju su burokine tarka svogūną, įspaudžiu česnako, citrinos sulčių išspaudžiu iš citrinos, alyvuogių aliejus, medus, jei turiu šiek tiek vyno įpilu,
bet kai neturiu-tai ir nepilu, pipirai, druska ir šitu visu "padažiuku" išvailioju supjaustytą šašlam mėsytę ir padedu nakčiai.
Kitą dariau tik kartą prieš porą savaičių, bet jau taip visi gyrė, kad abejoju kuris dabar marinatas lyderis: supjaustytą šašlam mėsa sluoksniuoji inde: mėsa+svogūnų ripkos (stengtis plonai nereikia)+citrinos pora griežinėlių+prieskoniai šašlam ir vėl sluoksnis: mėsa+svogūnas+citrina+prieskoniai šašlam. Po visko ant viršaus užpili matinatą (virintas vanduo+pipirai+druska). Padedi marinuotis, aš dvi naktis rūsy laikiau. BUVO TOBULI.
SKANAUS!!!
Atsakyti
Ačiū už receptukus, atrodo išties skaniai, bet ne pagal mūsų dietą lotuliukas.gif
Pasimarinavau pagal mūsų dietą: dideliais gabaliukais kalakutiena, pridėjau natūralių prieskonių mozzarelai, man labai jie skanūs, o dėl rūgštelė įslaudžiau natūralių obuoliukų sulčių - bet truputuką saldoki buvo, nors renkuosi šiuo metu rūgščiausius. Dar galvojau gal svogūno dėti, bet nedėjau.
Žodziu, rytoj kepsiu tą eksperimentą kaip šašlyką lotuliukas.gif
na ir matysim, parašysiu ar valgomi buvo biggrin.gif
Gražaus ir nenuodėmingo savaitgalio.
Atsakyti
QUOTE(Jurgicka05 @ 2014 05 16, 08:52)
Ačiū už receptukus, atrodo išties skaniai, bet ne pagal mūsų dietą  lotuliukas.gif
Pasimarinavau pagal mūsų dietą: dideliais gabaliukais kalakutiena, pridėjau natūralių prieskonių mozzarelai, man labai jie skanūs, o dėl rūgštelė įslaudžiau natūralių obuoliukų sulčių - bet truputuką saldoki buvo, nors renkuosi šiuo metu rūgščiausius. Dar galvojau gal svogūno dėti, bet nedėjau.
Žodziu, rytoj kepsiu tą eksperimentą kaip šašlyką  lotuliukas.gif
na ir matysim, parašysiu ar valgomi buvo  biggrin.gif
Gražaus ir nenuodėmingo savaitgalio.

Oho kokia tu ščyra, kad net marinate citrina netinka!!!! Respektas. good.gif

Geros baliuškos, kuo mažiau nuodėmių, laimingai!!!! 4u.gif
Atsakyti
Aš ištikro kažin ar galėčiau pretenduot į Protasovininkų gretas, prisitaikiau sau ne tai, kad pagal galimybes, bet kad galėčiau gyvent normalų maitinimąsi mieste/namie/svečiuose. Realiai dažnai pietum mieste valgau standartinius šaltibarščius (aišku be bulvių), dar salotose būną aliejaus/grietinės kokios, aišku jos nekabliuoju, palieku ant dugno, obuolių per dieną daugiau nei 3 suvalgau. kartais ir kiaušsinis ne vienas... Bet aš ir tokia mityba dailėju alyse, plius kažkada kai atsilaikiau Protasovo 5 savaites ščyrai po jų iškart nutrūkau, iš tos serijos: va dabar tai atsiimsiu. blush-anim-cl.gif Tai va taip pagrybaudama šįkart dailėju, mažu rudenį po šaltibarčių sezono ir sugebėsiu šimtą procentu atsiduot, po kolkas kokiu 90 tik pavyksta. ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Jungiuosi prie jūsų nuo rytojaus 4u.gif Šios dietos esu laikiusis jau nepirmą kartą, bet visada nepabaigdavau, nes pritrūkdavo valios biggrin.gif O dabar vėl pavasaris ir vėl su nauja jėga kibsiu į šią dietą. Norėčiau atsikratyti 6-7kg. Galima sakyti visus metus stengiausi maitintis sveikai ir pavyko atsikratyti 6kg, bet vasara taip greit ateina, liko vos kelios savaitės, o dar liko tų nereikalingų kilogramų. Todėl tikiuosi, kad pavyks kuo greičiau jų atsikratyti 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. Orai karštėja, gal norėsis daugiau gerti, nes vakar vakare supratau, jog per dieną teišgėriau puodelį kavos ir nei lašo vandens, siaube doh.gif

Gimtadienis praėjo ne be nuodėmių - vynas ir keli maži trupinėliai šokoladinio (be miltų) mamos daryto torto (ilgai ilgai laikiau trupinėlį burnoje)...

O šašlykai buvo visai neblogi, bet dar skanesni buvo anytos (staigmena) - nesupjaustytą kalakutienos gabalą pamarinavo sutarkuotame svogūne ir padruskino, po paros nuvalė svogūną, supjaustė dideliais gabalais, o vyras iškepė ant iešmo - kirtau ne aš viena - skonis buvo nerealus thumbup.gif

Man iš viso viskas dabar nerealaus skonio - ir vynas pasakiškai skanus pasidarė, o jau torčiukas - dieviškas. Žodžiu.

Paprastai laikytis nesudėtinga, ypač kai ne svečiuose - per savaitę stabiliai po 1 kg nukrenta. Tik jau pabodo šiek tiek tas pats maisto racijonas.
Laikausi pirmą kartą išvis bet kokios dietos - galvojau savaitę atsilaikysiu, bet tas lieknėjimo jausmas toks geras ir dar ta energija. Gal dėl to ščyrai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgicka05: 19 gegužės 2014 - 05:54
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2014 05 18, 15:23)
Sveikos. Jungiuosi prie jūsų nuo rytojaus  4u.gif  Šios dietos esu laikiusis jau nepirmą kartą, bet visada nepabaigdavau, nes pritrūkdavo valios  biggrin.gif  O dabar vėl pavasaris ir vėl su nauja jėga kibsiu į šią dietą. Norėčiau atsikratyti 6-7kg. Galima sakyti visus metus stengiausi maitintis sveikai ir pavyko atsikratyti 6kg, bet vasara taip greit ateina, liko vos kelios savaitės, o dar liko tų nereikalingų kilogramų. Todėl tikiuosi, kad pavyks kuo greičiau jų atsikratyti  4u.gif

Welcome, Kaspineli! 4u.gif
Nugi šaunuolė esi, pasirodo ir toliau sveikai maitinausi, respectas! clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgicka05 @ 2014 05 19, 07:53)
o jau torčiukas

Net burnoje saldu pasidarė biggrin.gif taip norisi kažko saldaus, bet stengiuosi laikytis ax.gif antra diena praėjo ir visai nesunkiai, be jokių nukrypimų (tikiuosi neprisikalbėsiu biggrin.gif ) . auduma , Jurgicka05 , kuri jums diena/savaitė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2014 05 20, 22:27)
Net burnoje saldu pasidarė  biggrin.gif  taip norisi kažko saldaus, bet stengiuosi laikytis  ax.gif  antra diena praėjo ir visai nesunkiai, be jokių nukrypimų (tikiuosi neprisikalbėsiu  biggrin.gif ) . auduma , Jurgicka05 , kuri jums diena/savaitė? smile.gif


jau įpusėjau 4 savaitę. Galiu mėsytę valgyti, bet nekasdien pasidarau.
rašo, kad pirmą savaitę sudėtingiausia, bet man dabar sudėtingiausia - labai noriu duonos ax.gif
Atsakyti
na ka, jungiuosi ir as i jusu gretas smile.gif . nuo vakar pradejau laikytis, ziuresiu kaip seksis. nes siaip esu mesaede, tai kazi kaip cia reikes iskenteti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2014 05 21, 11:09)
na ka, jungiuosi ir as i jusu gretas smile.gif . nuo vakar pradejau laikytis, ziuresiu kaip seksis. nes siaip esu mesaede, tai kazi kaip cia reikes iskenteti biggrin.gif

Smagu, kad mūsų vis daugėja 4u.gif šiandien nusižengiau suvalgiau sūrelį, beeeet taip norėjau, nesusilaikiau blush2.gif
Atsakyti