Įkraunama...
Įkraunama...

Kimo Protasovo dieta XIV,

Tikriausiai kaltos artėjančios mėnesinės, nes valgau be jokių nuklydimų, tikrai sąžininga☹️tikiuosi svoris vėl pajudės kita savaitę 😊Ačiū, merginos, kad palaikytų😘🌷🌷🌷

Atsakyti

Sveikos, žiūriu mūsų jau nemažai :) prisiduodu - pirmo etapo tik pirmą savaitę laikiausi, antros vidurį jau negalėjau mėsai atsispirti... O vakar vyras parnešė du prancūziškus batonus dar šiltus, tai kvapas toks, nu jau toks... Tai pakapojau... su sviestu...  :unsure: Tai šiandien +1,5 kg... Bet čia juk skysčiai, ane? Proto balsas sako, kad nuo trijų riekelių nepriaugsi tiek. Be to mano dienos artėja. Nusprendžiau atleisti sau ir tęsti kaip niekur nieko. Pietums šiandien vakarykščiai kalakuto šlaunies gabaliukai ant ugnies kepti su pomidorais  :rolleyes:​  

Atsakyti

Sveikos, prisiduodu ir aš😊Vakar prasidėjo trečia savaitė 😀Rezultatas po 2 sav.-5,1kg👏labai džiaugiuosi, kad sekasi išvengti pagundų, nes tikrai nemėgstu kai savigrauža kankina🙂

Atsakyti

Aš savaitgalį valgiau ne pagal Protasovą, nes buvom ir svečiuose, ir pas uošvius, tai tikrai nesinorėjo kažkaip aiškintis, ar papildomai gamintis. Bet aš nesigraužiu, nuo vakar vėl laisvai tęsiu, svorio nepriaugau po savaitgalio, su saiku valgiau. Viskas čiki :) Nesigraužkit tikrai dėl "nuodėmių", svarbu parklupus atsistoti ir toliau tęsti :) Čia šitas sakinys tinka visoms gyvenimo situacijoms :D
Aš dar į savaitę po 2-3k pradėjau vaikštinėti po 9-12km (priklausomai pro kur einu :D ), namo iš darbo pareinu, o ne važiuoju, jau šviesu, faina :)

Atsakyti

Sveikos,

Aš šiame forume naujokė, bet su šia dieta jau esu susidūrusi prieš kelis metus ir ji tikrai veiksminga. Dabar po keleto metų vėl prisiruošiau susiimti. Pradėjau antrą savaitę. Po pirmos savaitės po -1cm nuo klubų ir šlaunų, čia mano problematiškiausios vietos. Laikytis man nėra sunku, aišku maistas nuobodokas, bet kažkaip kai nėra iš ko rinktis tai dažniausiai valgau tik tam, kad nejausčiau alkio ir niekada nepersivalgau, nes tiesiog nesinori valgyti. 

Mano pusryčiai: varškė su jogurtu obuoliu ir cinamonu viską sublenderiuoju. Plius kava su pienu be cukraus.

Užkandžiams obuolys arba virtas kiaušinis, arba keptas varškės sūris 0,5% plius salotos

Pietums panašiai kaip užkandžiams arba dar pasidarau omletą į kurį įtarkuoju cukinijos ir prieskonių įdedu plius daržovės.

Vakarienei jogurtas su obuoliu arba kefyro ir obuolio kokteilis su cinamonu.

Išbandžiau čia rastą receptą ir pasidariau varškės užtepėlę su česnaku, krapais ir druska viską sublenderiavau tai buvo labai skanu. 

Geriu daug arbatos o desertui geriu kakavą su pienu, aišku kakava natūrali be cukraus.

Man sunkiausia su nuovargiu susidoroti, nes jaučiuosi pavargusi ir irzli, bet čia natūralu, kai organizmas negauna angliavandenių tai ko norėti. :rolleyes: 

Laikantis labai svarbu daug baltymų valgyti, kad raumenys nesunyktų, bet man labai sudėtinga daug valgyti, aš paskaičiavau, kad į dieną vos ne vos pavyksta suvartoti 1000-1200 kalorijų. Ar jūs esate paskaičiavę kiek suvartojate kalorijų?

Atsakyti

Aš laisvai 1200 pasiekiu, matyt dėl to, kad varškę mėgstu, kefyrą mėgstu... O su pieno produktais labai greitai susideda. Jei tik daržoves valgant, tai jo... nuolat turi valgyt:))) Pas mane maždaug pusė ant pusės pieno produktai ir daržovės. Rytoj pridėsiu vištienos pietums :) Bus su daržovėmis. Nom nom...
Na, su savaitgaliniu nukrypimu ir įprastu maitinimusi dvi dienas, tai per porą savaičių esu numetusi apie 3kg. Ne stebuklas, bet kai pagalvoji -1,5kg per savaitę, tai iš sveikumo, tai net ir per daug :D

Keep going...

Atsakyti
O man sustojo kristi svoris kai mėsą pradėjau niamniuoti biggrin.gif . Per 10 dienų, kai valgau mėsą ir žuvį, tik kilogramą numečiau. Dabar jau 5 kg minus. Dar bent du nupurtyti reikia ax.gif . Gegužės vidury atostogos prie jūros Ispanijoj, noriu būti gazelė iki tada biggrin.gif
Atsakyti

Kątik išbandžiau Valio Profeel sūrį fermentinį :D Kaip anksčiau nemačiau tokio:))) oj dabar eis ant salotyčių :D Skanus, net džiugą primena :D

https://www.barbora....proc-rieb-200-g

Atsakyti

Tai pirmyn pirmyn, gegužė ant nosies! :D Vėliau lauksim gazelės nuotraukų iš pajūrio :D

Atsakyti

Kaip smagu, kai visos tokios pozityvios 👏Va taip ir motyvuojamės🤗

Atsakyti

Kaip sekasi, damos, ar nepalūžot?:))

Atsakyti

Nepalūžau, bet MMS parėjo :4u:​ 

Atsakyti