Įkraunama...
Įkraunama...

Kimo Protasovo dieta XIV,

Labas, sėkmes tau :) kiek pavyko numesti kai laikeisi anksčiau  :) ?? 

Atsakyti
Na ką, mano pirmieji rezultatai- per 5 dienas 2,5 kg. Vakarais norisi ką nors netinkamo suvalgyti, bet kol kas išsilaikiau biggrin.gif
Ringa, kaip sekasi? Paulina, nepradėjai?
Atsakyti

Oho, neblogi rezultatai! Man taip pat vakare sunkiausia išsilaikyti. Šiandien ryte svėriausi - 0,5 kg, bet man tik trečia diena šiandien. Ir pati suprantu, kad čia tik vanduo šalinasi. Reikėtų svertis kartą per savaitę. Vakar vakare stogas važiavo - tuoj turi būti mano dienos, tai dramblį galėčiau suėsti. Bet valgiau leistinus produktus, tik dideliais kiekiais :) Ir vieną nuodėmę vis tik padariau - surijau avokadą su česnaku ir citrina... Bet sau pažadėjau ateity pareigingal laikytis. 

 

Maja Di, o kiek pernai pavyko numesti? Ir kiek sugrįžo po to? Ir kaip maitinaisi po tų 10 sav? Va kiek klausimų :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringa: 14 kovo 2019 - 13:53
Nelabai didelė čia nuodėmė biggrin.gif . Jei batoną prarijus būtum, tada galima graužtis.
Pernai numečiau 10 kg (nuo 78 ax.gif ), o jau išėjime kai nebekrito svoris, strese truputi pagyvenau, tai dar 3 kg numečiau. Su 65-iais kokį pusmetį gyvenau, per žiemą vėl iki 72 dasivariau ax.gif . Dabar dar 5 kg kad numesčiau, tai būtų gerai.
Aš dar sportuot prieš du mėnesus pradėjau, tai riebalas į raumenį eina, sunkėja, tai 65 kg su mano 164 ūgiu būtų normaliakas ax.gif
Atsakyti

Aš taip pat antras mėn kai sportuoju. Dar ir nepradėjus laikytis dietos džinsus pakeičiau į dydžiu masžesnius, bet svoris nenukrito. Tikiuosi su Protasovu pavyks  :)​  Pusryciams sublenderiavau pusę obuolio su brokoliu. Tik taip man kopustu pavyksta suvalgyti. Pietus nusikopijavau - saltibarščiai balti, bet ridikėlių dedu. Ir radau labai skanu kefyrą - Piemenelio. Iš tiesų tai svoris nedaug pasako apie išvaizdą. Pvz mano ūgis 1.70, bet net su 62 kg atrodydavau minkšta, o dabar 76! Tai vat ir noriu pasportuoti, gal vaizdelis kitas bus, bet lašinius vis tiek numesti reik

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringa: 15 kovo 2019 - 09:16

Na, ar dar yra besilaikančių ar viena čia aš liekna ir graži vasarą sutiksiu :rolleyes:​ ?

Atsakyti
Tai aš irgi biggrin.gif 4u.gif . Jau 3 kilogramų nebeturiu. Tiesa užvakar pasilepinau kelis šaukštelius namuose gamintos gvakamokės su pakepintu orkaitėje kale kopūsto lapu suvalgiau. Nors avokadas ir vaisius ir jis riebus, bet aš apsimečiau kad nežinau ir daržovę valgau biggrin.gif .
Ir dar sausiako taurę išgėriau, bet sausas vynas kaip ir tinkamas mums patiekalas. Daugiau jokių nusižengimų per 10 dienų kol kas nepadariau.
Atsakyti

Sveikos, pasirodo yra dar gyvų šitam forume :D Kažkada supermamų forume aktyvi buvau ir be vaikų :D Dabar po gimdymo praėjus keliems metams tik prisiminiau, kad Kimo dietos čia kartu su merginom laikiausi. Tai labai padeda moralinis palaikymas. Prieš kokius 5m tai aš visą laiką išbuvau su šia dieta, labai patiko, nes galėjau valgyti betkada, gaila tik, kad ne betką :D 

Tiksliai jau nepamenu, kiek tuo metu numečiau, bet, jei atmintis neapgauna, ar tik ne nuo kažkur ~67kg iki 59kg... Tai buvo neblogai tikrai. O ir vėliau laaabai ilgą laiką nesinorėjo cukraus, nei riebių sūrių, padažų, geri įpročiai buvo ilgam išsiugdę. Bet per tuos metus ir nėštumą kažkaip prilepinau save ir reikėtų vėl prasivalyti organizmą :) Jungiuos prie jūsų, šiandien tik antra diena. Pusryčiams buvo obuolio-avokado-špinatų-agurkų-vandens kokteilis su chia sėklom, užkandau vėl obuolio ir pietums sukirtau 200g varškės. Pietūs skurdoki, bet dar tik įsivažiuoju, reik prisimint, ką gaminau seniau:))

Sėkmės visoms! Pasidalinkite dažniau, ką valgote :) 

Atsakyti

Sveikos visos besilaikančios🌷jungiuosi į draugiją ir tikiuosi visoms kartu bus lengviau ir daugiau motyvacijos Sėkmės visoms!☺️ Startuoju su 93,5 kg😳 Laikausi nuo kovo 17 d.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lukose: 21 kovo 2019 - 10:54

Sveika prisijungusi  :) 

 Merginos, ką jūs valgot vakarienei? Man sunku sugalvoti - viską, kas skaniausia jau būnu suvalgiusi iki vakaro - ir obuolius, ir kiaušinį... Vakar tai visai skanų dalyką vakarieniavau - į varškę pridėjau džiovintų pomidorų, česnako, prieskoninių žolelių, druskos ir tuputį kefyro. Gavosi tokia tiršta užtepėlė, tai į ją mirkiau daržoves ir buvo labai skanu  :rolleyes: Labai laukiu trečios svaitės, pasiilgau mėsos ir žuvies

Atsakyti

Ačiū 😉Vakarienei nebeturiu jėgų kažko įstabaus gamintis tai dažnai varškė , obuolys ir cinamonas būna ant vakarienės stalo😁Bet šitame forume esu užmaciusi tokį rezeptuką, kurį rytoj pabandysiu pagaminti 😉http://www.pinkcity....ske-ir-agurkais

Atsakyti
Kaip smagu, kad mūsų būrelis didėja 4u.gif
Vakarienei aš varškytės grūdėtos indelį suvalgau. Dar kartais šviežio kopūsto salotų su šaltibarščių kefyru užpiltų. Pietūs tai nuobodūs-visada balti šaltibarščiai ax.gif . Pusryčiams dažniausiai varškė su obuoliu ir cinamonu. Obuolių per dieną suvalgau daugiau nei galima- kokis 4-5, ir didelius.
Metine_uoga, avokado tai mums negalima, jis gi vaisius ax.gif .
Ringa, skani tavo vakarienė.
Aš poryt jau mėsytę pradėsiu lapnoti biggrin.gif . Numečiau jau 4 kg.
Atsakyti