Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Sveikos merginos,

Vis paskaitineju apie ka pliurpiat blush2.gif
As nuo geguzes men.kibau i "darbus". Numeciau 3,5 kg. Kiek sveriu nesakysiu biggrin.gif . Iki norimo svorio reiktu numesti apie 8kg dar. Tik kol kas stop su sportu. Per firmos baliu taip saziningai futbola zaidziau, kad kojai kazka pasidariau. Skauda, negaliu per peda sulenkti. Bet neblogeja, lyg po truputi geriau. Bet tik po truputi. Jokio sokdyniu, strikinejimu ir pan. Sportuoju su JM, sokdyne butinai ir jau buvau T25 pasiplanavus. Laukiu,kol pageres ir jau kaip pulsiu....vel tikriausiai grizus prie +3,5kg....tfu tfu tfu
Atsakyti
merginos norejau paklausti o kAip jums 21day fix ? Ar pRinka? Kokios muomones?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalalina @ 2014 08 10, 20:36)
merginos norejau paklausti o kAip jums 21day fix ? Ar pRinka? Kokios muomones?smile.gif

Man patinka labai labai smile.gif
Atsakyti
Labas, grizau prie sporto po dvieju savaiciu thumbup.gif pradejau t25 gama - tai sedziu visa slapia biggrin.gif eina sau, kaip sunku - tik nzn ar del pertraukos, ar tikrai daug sunkesne dalis bus - bet man patiko thumbup.gif jauciasi, kad gerai padirbau biggrin.gif

reikia ir man ta 21fix day atsisiust, kazkaip neprisiruosiu blush2.gif pabaigsiu t25 tai jauciu ja ir bandysiu, o paskuj vel noriu insanity pavaryt - gal iseis iki kaledu kaip nors tuos 5kg nukratyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Ziuriu pradedame gryzineti i doros kelia biggrin.gif .

As jau kelinta diena bandau iskasti is kur butu galima gauti Zumba incredible result, bet niieeekur neina gauti.....
Atsakyti
Sveikos.
Siandien dariau ivada I sporta biggrin.gif
Su ekvalangu plaukiau upe ..I prieki buvo baika, o va pries srove hihihi.gif grizti tai jau ne baika .
Ana karta po tokio plaukiojimo rankeles ir krutine maloniai skaudejo thumbup.gif
Reikia naudotis tokiu sportu, kol karsta smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Bandau ir as gryst i doros kelia. Karsciai jau praejo ir sportuot imanoma biggrin.gif Siandien pasisveriau tai 1,5 kg priaugau blush2.gif doh.gif Reikia nurident kol draugu neprisikviete mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2014 08 12, 10:04)
Sveikos 4u.gif

Bandau ir as gryst i doros kelia. Karsciai jau praejo ir sportuot imanoma biggrin.gif Siandien pasisveriau tai 1,5 kg priaugau blush2.gif  doh.gif Reikia nurident kol draugu neprisikviete mad.gif

Astai I girdziu kaip kiliukai atostogu metu kviecia mane fear.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as cia su tokiu gal kbailoku klausimu:) pradejus sportuoti po kiek laiko mazdaug pradeda jau svoris kristi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalalina @ 2014 08 13, 12:10)
as cia su tokiu gal kbailoku klausimu:) pradejus sportuoti po kiek laiko mazdaug pradeda jau svoris kristi?  blush2.gif

Cia nuo organizmo priklauso, medziagu apykaitos, maisto. Manau jau ir po savaites galima pamatyti - kelis gramus, kiti ir po menesio nemato.
Atsakyti
Sveikos,

kelias dienas sąžiningai padarius JM No More Trouble Zones, pastebėjau, kad ir apatinė pilvo dalis apmažėjo, sustangrėjo. Pirmas pasiekimas thumbup.gif Varysiu toliau thumbup.gif
Pastebėjau, kad oda ant kojų ir ant pilvo labai lygi pasidariusi. Nenoriu sakyti, kad celiulitas apmažėjo, bet kažkaip vaizdelis gražesnis. biggrin.gif man patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2014 08 17, 13:39)
Sveikos,

kelias dienas sąžiningai padarius JM No More Trouble Zones, pastebėjau, kad ir apatinė pilvo dalis apmažėjo, sustangrėjo. Pirmas pasiekimas thumbup.gif Varysiu toliau thumbup.gif
Pastebėjau, kad oda ant kojų ir ant pilvo labai lygi pasidariusi. Nenoriu sakyti, kad celiulitas apmažėjo, bet kažkaip vaizdelis gražesnis.  biggrin.gif man patinka mirksiukas.gif



Laba visoms.

Nu va kaip gerai, kad rezultatai matosi.
Pas mane tai edimo dienos, tris dienas .... doh.gif Ziauru.....
Atsakyti