Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Siandiena pagavau kabli smile.gif . Dar Zumba LIVE padariau smile.gif 20 minuciu ....m
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 08 26, 18:17)
Siandiena pagavau kabli smile.gif . Dar Zumba LIVE padariau smile.gif 20 minuciu ....m

Šaunuolė thumbup.gif
Man dar iš po vakar skauda raumenis, tai aš ramiau stengiuos.
Mopsyte, o tu meti svorį ar tiesiog dėl formos palaikymo sportuoji?
Atsakyti
QUOTE(immer @ 2014 08 26, 20:38)
Šaunuolė thumbup.gif
Man dar iš po vakar skauda raumenis, tai aš ramiau stengiuos.
Mopsyte, o tu meti svorį ar tiesiog dėl formos palaikymo sportuoji?

Jooooo, siandiena "pavariau " smile.gif .
As VIS metu smile.gif , bet niekaip nekrenta... Turiu tuos nelemtus + 5 kg po nestumo, tai vargstu...
Sia vasara buvo sunku, turiu ka apsirengti, bet neturiu ant ko smile.gif . Ech....
Atsakyti
Na as jau po sportu. Dariau Piyo-sweet. Nu ir velnias kaip sunku, teko lankstytis kaip gazelei smile.gif .
Atsakyti
Laba diena, vis jus paskaitinėju, smagu, kad vasarą tema neužmigo clap.gif Pabaigiau T25, sugalvojau pradėti bėgioti ir bėgiojimą maišyti su fitnessblender.com mankštomis, kurias labai pamėgau cool.gif Bet vis trūkdavo man lankstumo kūnui, tai sugalvojau pasidomėti joga... Gal kam bus įdomu, nelabai paopuliarus, bet labai geras jogos kanalas youtube: https://www.youtube....pY8zREuA37DzTmw puikiai tinka ir pradedantiesiems,pati asmeniškai jogos visai nedariau, bet labai smagu po jėgos pratimų raumenis taip "pamaloninti" ax.gif Vakar nubėgau 10km + pusvalandis su svoriais rankom + valanda jogos, tai kojos tokios ištampytos buvo, kad jaučiausi, kaip guminė biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta....


Ko tai mazai cia musu sportuojanciu g.gif . Siandiena dar atiduosiu duokle sportui ir po to savaitei - pass. Isvaziuojam savaitei, tai teks gyventi be sporto.
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 08 27, 17:35)
Pabaigiau T25
Ir kaip rezultatai po T25? 4u.gif


Aš šiandien studijuoju Insanity Fit Test. Kaupiuosi daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(immer @ 2014 08 28, 10:04)
Ir kaip rezultatai po T25? 4u.gif
Aš šiandien studijuoju Insanity Fit Test. Kaupiuosi daryti biggrin.gif


Geri rezultatai bigsmile.gif raumenys sutvirtėjo ir išryškėjo labiau ir greičiau, nei po Insanity smile.gif Siaip patiko pati programos struktūra, kad pirma eina cardio, o paskui jau daugiau jėgos pratimai smile.gif Manau, kad gal žiemą kartosiu T25. Mano manymu vienintelis trūkumas - per trumpas tempimas po mankštų.
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 08 28, 12:19)
Siaip patiko pati programos struktūra, kad pirma eina cardio, o paskui jau daugiau jėgos pratimai smile.gif

nu va, o as neistveriau biggrin.gif doh.gif ta cardio per 3 sav igriso ir meciau. gal kada vel susikaupsiu is naujo T25.

siandien pradejau JM Killer abs 3 leveli. nu nznau, nieko ypatingo. tik as ne po 10dienu darau kiekviena, o mazdaug savaite. ir taip jau pradedant buvo aisku, jog tos treniruotes visam kunui, bet daugiausia presui sukoncentruota, bet...man kazkaip atrodo kad labiausia presui skirtas 1 lygis g.gif po jo tikrai kelias dienas skaudejo soniukus thumbup.gif 2 lygis man daugiau rankom pasirode g.gif o 3..net nznau biggrin.gif dar nesupratau gal po siandien. gal viskam vienodai, bet tikrai nekoncentruotas presui. vakar prisijungiau dar 10min abs is 21 day fix vel.
po to laukia JM ripped 30.
bet man vel noris 21 day fix rolleyes.gif
Atsakyti
T25 Cardio šiandien. Kažkaip niekaip neapsistoju ties viena programa, atrodo jau viskas nusibodę ir įgrįsę doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

susidomejau jusu aptarinejama piyo programa. Bet niekaip nerandu is kur parsisiusti schmoll.gif Gal galetumet pagelbeti? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HFT: 28 rugpjūčio 2014 - 18:58
QUOTE(HFT @ 2014 08 28, 19:55)
Sveikos  4u.gif

susidomejau jusu aptarinejama piyo programa. Bet niekaip nerandu is kur parsisiusti  schmoll.gif  Gal galetumet pagelbeti?  4u.gif  4u.gif

http://thepiratebay_...t/10488447/PiYO

o cia tvarkarastis http://thepiratebay_...8/PiYo_Schedule
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *tweety*: 28 rugpjūčio 2014 - 19:36