Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

QUOTE(*tweety* @ 2014 08 28, 20:35)

Aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As jau po sportu- piyo : core...
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 08 27, 18:35)
Laba diena, vis jus paskaitinėju, smagu, kad vasarą tema neužmigo  clap.gif Pabaigiau T25,

Sveikos. o jus bandet daryti T25 beta ir gama dalis?? ten daaaug sunkiau nei alfa
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2014 08 29, 20:38)
Sveikos. o jus bandet daryti T25 beta ir gama dalis?? ten daaaug sunkiau nei alfa

manau "pabaigiau t25" reiskia kad pabaige visa programa, o ne 1 dali biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų palyginti Jillian Michaels Killer abs ir Jillian Michaels 6 week six-pack, kuri programa efektyvesnė?
Taip pat gal kas yra baigę visą 21 day fix programą? Kaip rezultatai, ar atsirado raumenukų?
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2014 08 29, 19:38)
Sveikos. o jus bandet daryti T25 beta ir gama dalis?? ten daaaug sunkiau nei alfa


Dariau ir beta, ir gama, ir dar betos ir gamos hibridą dariau smile.gif vistiek man alfa sunkiausia buvo, nes ten vien cardio, o beta ir gama su svoriais daugiau, tai labai greitai tos mankštos praeidavo cool.gif
Atsakyti
Sveikos. Na as prisiduodu : PIYO - Sculpt .
Kita savaite prie PIYO jungsiu kazka cardio, galbut is TF ...
Atsakyti
Sveikos. Kiek matau as cia viena eteri uzimu smile.gif . Siandiena PIYO- hardcore on the floor.
Po vakarykscio Sculp, siandiena ziauriai skauda uzpakali ir slaunis...
Atsakyti
Sveikos, man šnd laisva, nes norėjau pradėt 21fix day pradėt, bet pasirodo ne visą parsisiuntus turiu doh.gif tai naktį reiks uždėt, kad pabaigtų siųst ir nuo rytojaus jau rimtai kimbam į darbus biggrin.gif

pabaigiau T25 - tai sunkiausia speed3 doh.gif nu niekaip aš jos visos neištempiu, ta antra dalis kažkokia mirtis, nespėju nors tu ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2014 08 31, 16:12)
pabaigiau T25 - tai sunkiausia speed3  doh.gif nu niekaip aš jos visos neištempiu, ta antra dalis kažkokia mirtis, nespėju nors tu ką biggrin.gif


Laba diena 4u.gif Tas pats man būdavo su speed3, kažkaip Insanity mankštas būdavo lengviau ištverti nei šitą, o dar tiek daug ir įvairių burpee Speed3 yra blink.gif
Atsakyti
Šiandien po savaitgalinio darbo prie kompo sustingusiai nugarai ir visam kūnui į pagalbą eis Insanity asylum back to core ir dar gilaus tempimo joga gerai pratempti raumenis https://www.youtube....h?v=c2hkO5olZAg cool.gif
Atsakyti
Laba vakara visoms. Kaip judate I prieki?? smile.gif . As jau antra diena be sporto- kazko tai apsirgau truputi. Jeigu viskas bus gerai, galbut jau 4dienni pajudesiu.
Atsakyti