Įkraunama...
Įkraunama...

2015 m. Šiaulių esamos ir būsimos nuotakos:)

Sveikos paneles 4u.gif thumbup.gif

Mazoka mazoka kitu metu nuotaku tongue.gif As ne is Siauliu,bet galiu kuriam laikui prisijungti prie jusu jei leisit blush2.gif Vilniaus nuotaku temutes nera,bet kad ir siu metu Vilniaus nuotaku daug nera g.gif Perskaiciau visas siu metu temas ir dabar norisi paplepeti biggrin.gif
Atsakyti
[quote=pupkius smile.gif,2014 06 01, 23:25]
[quote=Pučis,2014 06 01, 23:09]
KristeVab, aš planuotoją per facebook'a susiradau, kur daugiau lotuliukas.gif yra ten galima pažiūrėti jos darbų ir galima internetiniame puslapyje http://www.marry.lt/
Man tai ji labai faina, aš net nežadėjau imt iš pradžių, bet susirašinėjom, daug patarė, idėjų davė, po to susitikom ir galiausiai nusprendžiau, kad neužsikrausiu visko sau, kad padėtų man žmogutis, kuris išmano savo darbą ir aš turėsiu laisvą galvą vestuvių dieną ir mamai nereikės lakstyt su tortais į salę ir prie bažnyčios pilstyt šampaną thumbup.gif . Ta planuotoja su užsieniukais bendrauja per skype kiekvieną vakarą, manau tikrai tiks ir patiks, dėl kainytės pasiderintum manau ir susitartum. Sakau didelis pliusas, kad dekoravime ji daug turi savo indų, kaspinų, žvakidžių, vazelių ir pan. smile.gif ji pasiūlo variantus įvairius pagal jūsų norus, o jūs renkatės pagal savo galimybes ir pinigėlius smile.gif O dėl datos manau nuspręsit ir tada jau prasidės aiškesnė vizija.
Ir aš užsivertus darbais, bakalauro gynimas ant nosės, taip bijau unsure.gif
Oj merginos.jums dar tik bakalauras,senai pamirsau jau ka tas reiskia biggrin.gif vestuviu planavimas sunkiau,nei gynimas biggrin.gif biggrin.gif
[/quote]
Pamirštas ir man tas vargelis jau biggrin.gif sėkmės gynime, nes jau tikrai, kaip sakai, vestuvių planavime reikės daugiau paprakaituoti biggrin.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Mažoji_Draugė @ 2014 06 01, 23:45)
Sveikos paneles  4u.gif  thumbup.gif

Mazoka mazoka kitu metu nuotaku  tongue.gif  As ne is Siauliu,bet galiu kuriam laikui prisijungti prie jusu jei leisit  blush2.gif  Vilniaus nuotaku temutes nera,bet kad ir siu metu Vilniaus nuotaku daug nera  g.gif  Perskaiciau visas siu metu temas ir dabar norisi paplepeti  biggrin.gif

Sveika, mažoka smile.gif bet kitos renkasi tik pasyvų dalyvavimo būdą - paskaito forumą ir tiek, neįsitraukia į pokalbius smile.gif o kitos renkasi kitame forume (apievestuves.lt), be to, didysis 2015 metų planavimas, manau, prasidės rudeniop rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(KristeVab @ 2014 06 01, 21:33)
Esu! Esu! Tik per darbus nėra net kada atrašyti, prisijungiu, paskaitau, o laiko vis atrašyt kada nėra smile.gif tad jau pagaliau rašau smile.gif paskaičiau, kiek jau daug visko aptarėt ir pagalvojau, kad mes dar jokių konkrečių minčių neturim  unsure.gif vien dėl to gal, kad ne Lietuvoj dabar esam, tai ir sunkiau kažką planuoti. Viskas jau bus aiškiau, kai šventės vietą išsirinksim, nes dabar tai jau tikrai, kaip kažkuri minėjot, jog vietos pagal fotografijas internete tikrai neišsirinksi - reikia viską gyvai pamatyti smile.gif
Dar mane vis gundo mintis pasisamdyti planuotoją  g.gif , vis gal kažkiek lengviau bus, nesinori mamoms ir draugams rūpesčių ant pečių numesti; norisi, kad jie į šventę ateitų kaip svečiai, o ne kaip organizatoriai ir viską žinotų apie šventinį vakarą. Tad norėjau paklausti kaip pavyko surasti tą planuotoją? Rekomendacijos? O gal kažkur teko matyti jos organizuotą šventę? smile.gif norisi pasisamdyti žmogų tada, kai jau yra kažkiek žinomas jo braižas, stilius smile.gif

P.S. Pasistengsiu pasitaisyti ir dažniau atrašyti smile.gif ir pačiai tada bus didesnis pospyris daugiau apsvarstyti, o ir šiaip tada gal kokių atsiliepimų ir idėjų leptelsiu smile.gif

Vat būtent to aš ir norėčiau išvengti, kad nereikėtų mamai lakstyt, nes kitu atveju esu garantuota, kad taip ir bus: ji negalės ramiai atsipalaiduoti, turės būtinai padėti, o tada jau ir aš pati pulsiu pagalbon doh.gif pabandysiu susisiekti, nes tikrai norisi, kad ta diena būtų šventė, o ne galvos skausmas sau ir kitiems smile.gif iš pradžių apie planuotoją negalvojau, nes maniau, kad kainos didokos, bet jeigu tau pavyko už tiek susitarti, tai, manau, kad biudžeto tikrai daug "nesuvalgys" blush2.gif
Atsakyti
Labas, priimsim priimsim smile.gif) pakalbėsim, vis idomiau, išgirsti visokių nuomonių bigsmile.gif
Man ir bakalaurui teko pasukt galvelę lotuliukas.gif bet jau bus ramu,galėsiu vestuves planuoti 4u.gif
KristeVab, dėl planuotojos tai taip ir aš galvojau, bet po to galvoju, kad gal įmanoma sutaupyt ją pasirinkus, kaip sakiau, jeigu turi jin visokių nuolaidų, dar gali paderinti kainas su paslaugų teikėjais, gal išlošim thumbup.gif Pabandyk parašyt jai ar per facebook'a ar per skype ir papasakok kaip seksis susitart ax.gif

O ką mūsų naujokė galvoja, vestuvės Vilniuje? smile.gif
Atsakyti
Aciu kad priemat 4u.gif


Pučis suprantu tave,oj kaip suprantu.Pati pries menesi apsigyniau bakalaura tai toks vargas nuo peciu nukrito lotuliukas.gif sekmes,viskas bus gerai thumbup.gif

Planuotojos paslaugu neimsime,nes mums visame kame pades vedeja 4u.gif mes su ja taip susidraugavom thumbup.gif manau svarbiausia rasti ta rysi su planuotoja ir tada bus super

Na o mes planuojame svente rugpjucio 8 diena Vilniuje arba netoli jos.Vietos dar ieskome ax.gif galvojame civiline santuoka registruoti ne CMB,o gamtoje. Vilniaus CMB labai niuriai atrodo,nepalyginsi su pvz. Kauno doh.gif Daugelis manau forumuose kalbes apie baznycias,na o mes ne katalikai,mes tuoksimes cerkveje blush2.gif Kol kas domimes fotografu kainomis ir per si menesi turim apsispresti g.gif

Del euro tai cia istikro galvos skausmas doh.gif daugelis paslaugu tiekeju negali pasakyti kainu ir siulo laukti gruodzio menesio g.gif

Kolkas turime vedeja ir videografa.Ieskome muzikantu drinks_cheers.gif

O kaip pas jus reikaliukai del sukneles? Kazkokiu minciu turite? O gal matavotes? wub.gif as tai negaliu saves isivaizduoti vestuvineje sukneleje,man dar vis viskas atrodo taip nerealu doh.gif lotuliukas.gif toks siurpuliukas eina vien pagalvojus,o ir siaip esu gan emocionali,tad uzsidejus sukneles verksiu kaip vaikas doh.gif
Atsakyti
Oo, kiek jau daug ką suderinę turit, super thumbup.gif Dėl suknelės tai dar jokių konkrečių minčių neturiu, tik gan nemažai foto esu prisirankiojus, kas man patinka smile.gif pasimatuoti, manau, būtų jau gerai šią vasarą bet kuriame salone, kad suprasčiau, kas man tinka g.gif Šiaip labai norėčiau, kad vestuvinę suknelę man pasiūtų V. Jakučinskaitė, nes man jos stilius labai patinka smile.gif o suknelę vėliau jau bus galima perparduoti smile.gif. Grįžusi į Lietuvą tikiuosi su ja susitikti ir viską apsitarti smile.gif
Neįsivaizduoju savęs kol kas su vestuvine suknele taip pat blush2.gif tik norisi, kad ji būtų graži ir patogi smile.gif

Beje, jeigu turit vedėją, negalvojot, kad dj imti? Nes mes kai nusprendėm, kad vestuvėse pas mus bus vedėjas, tai dar ir muzikantus samdyti gan brangu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristeVab: 02 birželio 2014 - 16:05
QUOTE(KristeVab @ 2014 06 02, 17:03)
Oo, kiek jau daug ką suderinę turit, super  thumbup.gif Dėl suknelės tai dar jokių konkrečių minčių neturiu, tik gan nemažai foto esu prisirankiojus, kas man patinka smile.gif pasimatuoti, manau, būtų jau gerai šią vasarą bet kuriame salone, kad suprasčiau, kas man tinka g.gif Šiaip labai norėčiau, kad vestuvinę suknelę man pasiūtų V. Jakučinskaitė, nes man jos stilius labai patinka smile.gif o suknelę vėliau jau bus galima perparduoti smile.gif. Grįžusi į Lietuvą tikiuosi su ja susitikti ir viską apsitarti smile.gif
Neįsivaizduoju savęs kol kas su vestuvine suknele taip pat blush2.gif tik norisi, kad ji būtų graži ir patogi smile.gif

Beje, jeigu turit vedėją, negalvojot, kad dj imti? Nes mes kai nusprendėm, kad vestuvėse pas mus bus vedėjas, tai dar ir muzikantus samdyti gan brangu... unsure.gif


Jos sukneles tikrai grazios wub.gif sia vasara reiks pabegiot po salonus. O eisi viena ar su mama ar drauge? As kartais pagalvoju,tai net nezinau...vienai eiti butu nedrasu rolleyes.gif

Del dj as lygiai ta pati galvoju.Musu vedeja dirba su dj ir kazkaip samdyt dar muzikantus butu brangu ir nezinia kaip jie susidirbtu su vedeja g.gif man is esmes nera skirtumo,bet manasis nori muzikantu.Bandysiu su juo kalbetis,nes kaina isaugs tai tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažoji_Draugė @ 2014 06 02, 16:40)
Jos sukneles tikrai grazios  wub.gif sia vasara reiks pabegiot po salonus. O eisi viena ar su mama ar drauge? As kartais pagalvoju,tai net nezinau...vienai eiti butu nedrasu  rolleyes.gif

Del dj as lygiai ta pati galvoju.Musu vedeja dirba su dj ir kazkaip samdyt dar muzikantus butu brangu ir nezinia kaip jie susidirbtu su vedeja  g.gif man is esmes nera skirtumo,bet manasis nori muzikantu.Bandysiu su juo kalbetis,nes kaina isaugs tai tikrai  doh.gif

Labai norėčiau eiti su mama - ir drąsiau, ir šiaip kažkaip simboliška būtų smile.gif
Mes irgi norėjom muzikantų, kad būtų gyva muzika, instrumentai, bet tada supratom, kad jie nelabai galės pravesti visą vakarą (nebent imti tuos muzikantus, kur tik Ciciną ir kitas panašaus pobūdžio dainas groja; kas 5min ragina išgerti ir vis apie antrą galą juokelius laido), tad patiko mintis apie vedėją, o jis jau kartu su savimi turi dj, kuris visokio stiliaus dainas galės pagroti pagal mūsų norus drinks_cheers.gif gal vyresniems svečiams ir bus keistoka, kad nėra muzikantų, bet čia mūsų šventė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KristeVab @ 2014 06 02, 19:10)
Labai norėčiau eiti su mama - ir drąsiau, ir šiaip kažkaip simboliška būtų smile.gif
Mes irgi norėjom muzikantų, kad būtų gyva muzika, instrumentai, bet tada supratom, kad jie nelabai galės pravesti visą vakarą (nebent imti tuos muzikantus, kur tik Ciciną ir kitas panašaus pobūdžio dainas groja; kas 5min ragina išgerti ir vis apie antrą galą juokelius laido), tad patiko mintis apie vedėją, o jis jau kartu su savimi turi dj, kuris visokio stiliaus dainas galės pagroti pagal mūsų norus  drinks_cheers.gif gal vyresniems svečiams ir bus keistoka, kad nėra muzikantų, bet čia mūsų šventė  wub.gif

Taip taip,del vyresniu as irgi pagalvojau kad nesuprastu doh.gif bet kaip teisingai pabreziai - tai jaunuju svente mirksiukas.gif

Dar toks klausimas. Kokios geles dominuos tavo sventeje? 4u.gif Dar neskaiciau temu apie geles (teks prisest kada persiskaityt),neisivaizduoju kokios geles liepos-rugpjucio menesi auga.Norejau bijunu,bet kiek pamenu ju zydejimo laikas baigiasi liepos vidury jei neklystu,o paskui kainele isauga n kartu uz sias geles unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažoji_Draugė @ 2014 06 02, 17:41)
Taip taip,del vyresniu as irgi pagalvojau kad nesuprastu  doh.gif  bet kaip teisingai pabreziai - tai jaunuju svente  mirksiukas.gif 

Dar toks klausimas. Kokios geles dominuos tavo sventeje?  4u.gif  Dar neskaiciau temu apie geles (teks prisest kada persiskaityt),neisivaizduoju kokios geles liepos-rugpjucio menesi auga.Norejau bijunu,bet kiek pamenu ju zydejimo laikas baigiasi liepos vidury jei neklystu,o paskui kainele isauga n kartu uz sias geles  unsure.gif

Man bijūnai irgi labai gražu, bet, kaip minėjai, liepos mėnesį jie jau nužydėję verysad.gif tad juos galima pakeisti labai gražiomis gėlėmis - vėdrynais, man jie nuostabūs thumbup.gif tad tikrai norėsiu, kad puokštėje būtų šių gėlių, o ir dekore galės jų būti; jų yra įvairiausių spalvų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristeVab @ 2014 06 02, 19:53)
Man bijūnai irgi labai gražu, bet, kaip minėjai, liepos mėnesį jie jau nužydėję verysad.gif tad juos galima pakeisti labai gražiomis gėlėmis - vėdrynais, man jie nuostabūs  thumbup.gif tad tikrai norėsiu, kad puokštėje būtų šių gėlių, o ir dekore galės jų būti; jų yra įvairiausių spalvų smile.gif

Aciu,reiks pasidomet thumbup.gif va o dar klausimas blush2.gif del saldaus stalo...Iekojau ieskojau internete bet niekur neradau kur parduoda stiklainius saldainiams ir sausainiams.Jie tooookia nerealus,bet radau tik viena svetaine,kurioje nuomoja,bet neparduoda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažoji_Draugė @ 2014 06 02, 17:57)
Aciu,reiks pasidomet  thumbup.gif  va o dar klausimas  blush2.gif  del saldaus stalo...Iekojau ieskojau internete bet niekur neradau kur parduoda stiklainius saldainiams ir sausainiams.Jie tooookia nerealus,bet radau tik viena svetaine,kurioje nuomoja,bet neparduoda  verysad.gif

Žinok, gal prieš pusmetį mačiau, kad beta.lt pardavinėjo. Pati dar tada apie jokias vestuves konkrečių planų neturėjau, tai ir nepirkau, bet dabar, manau, kad būčiau tikrai išlošus, nes kai užsimanai ko nors, tada jau tikrai sunku gauti g.gif bet, manau, kad turėtų pačiose paprasčiausiose indų parduotuvėse būti smile.gif
Atsakyti
Pabandykit ebay ar aliexpress paieškot,manau būtų
Atsakyti