Įkraunama...
Įkraunama...

2015 m. Šiaulių esamos ir būsimos nuotakos:)

Sveikos panelės, pas mus tai bus muzikantai ir jie turėtų pravesti,tai tikiuos, kad gerus pasiulys planuotoja smile.gif kazkaip norisi gyvos muzikos sventeje ax.gif
Dėl sunknelės tai nežinau, planuotoja sakė, kad spalio - lapkricio men reikia eit ziuretis, nes tada buna nauju kolekciju ir panasiai, tai turbut taip ir teks daryti. Dar viena drauge sia vasara tuokias, tai jos suknele man patinka, tai gal parduotu jeigu tiks ir patiks, nes as saves irgi neisivaizduoju su jokia sunkele verysad.gif ir planuotoja sake, kad bus vargo, nes as zemute verysad.gif as tai noreciau tokios lengvai pustos ir, kad priekis butu su gifiuru uzdengtas, reiks paieskoti blink.gif
o dėl gelyčių, pas mus bus bijūnai, kaip tik birželio mėnesį jie žydi ir sakė birzeli apskritai daug gelyciu, todel nemanau, kad bus bedu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pučis @ 2014 06 03, 22:13)
Sveikos panelės, pas mus tai bus muzikantai ir jie turėtų pravesti,tai tikiuos, kad gerus pasiulys planuotoja smile.gif kazkaip norisi gyvos muzikos sventeje  ax.gif
Dėl sunknelės tai nežinau, planuotoja sakė, kad spalio - lapkricio men reikia eit ziuretis, nes tada buna nauju kolekciju ir panasiai, tai turbut taip ir teks daryti. Dar viena drauge sia vasara tuokias, tai jos suknele man patinka, tai gal parduotu jeigu tiks ir patiks, nes as saves irgi neisivaizduoju su jokia sunkele  verysad.gif  ir planuotoja sake, kad bus vargo, nes as zemute  verysad.gif as tai noreciau tokios lengvai pustos ir, kad priekis butu su gifiuru uzdengtas, reiks paieskoti  blink.gif
o dėl gelyčių, pas mus bus bijūnai, kaip tik birželio mėnesį jie žydi ir sakė birzeli apskritai daug gelyciu, todel nemanau, kad bus bedu  thumbup.gif


Sekmes ieskant muzikantu 4u.gif mes irgi ieskosim,bet jei nerasim uz prieinama kaina tai teks galvot apie dj g.gif Dar kai prisiskaiciau SM temose,kad muzikantai daznai prisigeria ir pan. tai baisu pasidare unsure.gif Oj kaip smagu,kad drauge parduotu jei patiktu suknute thumbup.gif va mano drauge irgi isteka rudeni tai puiki proga bus paziureti vestuviu eigos pliusus ir minusus.

Na vadinasi mes turim ta pacia problema lotuliukas.gif as irgi nediduke,jeigu kokia suknute patiks ir tiks,tokiu atveju teks nesti pas siuveja pataisyti,viskas bus gerai drinks_cheers.gif
Bijunai nuostabios geles wub.gif kadangi ju rugpjuciui negausiu,vakar visa vakara sedejau SM ir internete ieskojau bijunams pakaitala,radau nuostabias gelytes,kuriomis puosiu viska viska lotuliukas.gif wub.gif

Beje merginos,kokios mintys del vidurnakcio programos? 4u.gif
Atsakyti
Dėl suknelės,bent jau šiuo metu mąstau taip,kad grįžus pasimatuosiu salonuose kas tinka ir užsisakysiu internetu,dėl muzikantų labiau širdis linksta prie dj ir vedėjo,bet nežinau kaip su tu senimu ir ar aplamai žmonės patiks,nes galbūt jie norės padainuot ir t.t g.gif
Dėl vidurnakčio manau kažką su židiniu,nes iš tikrųjų nelabai žinau kaip kas vyksta kadangi kiek buvau vestuvėse niekas židinio neperdavinėjo,tai nežinau doh.gif taip pat mąstau paleisti i dangų žibintus wub.gif

Merginos,kokios spalvos dominus vestuvėse 4u.gif neskaitant baltos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupkius :): 03 birželio 2014 - 21:47
smile.gif+2014 06 03, 22:42-->
QUOTE(pupkius smile.gif @ 2014 06 03, 22:42)
Dėl suknelės,bent jau šiuo metu mąstau taip,kad grįžus pasimatuosiu salonuose kas tinka ir užsisakysiu internetu,dėl muzikantų labiau širdis linksta prie dj ir vedėjo,bet nežinau kaip su tu senimu ir ar aplamai žmonės patiks,nes galbūt jie norės padainuot ir t.t g.gif
  Dėl vidurnakčio manau kažką su židiniu,nes iš tikrųjų nelabai žinau kaip kas vyksta kadangi kiek buvau vestuvėse niekas židinio neperdavinėjo,tai nežinau doh.gif taip pat mąstau paleisti i dangų žibintus wub.gif

Merginos,kokios spalvos dominus vestuvėse 4u.gif neskaitant baltos biggrin.gif


Va va...Maziausiai ko nori nuotaka savo nuostabiaja diena,tai kad kokia tetule burbetu,jog nera muzikantu doh.gif

O kaip yra su zidiniu? Ji turi isrinkti ir nupirkti tevai ar patys jaunavedziai pagal savo nuoziura? rolleyes.gif zidini turi dovanoti tevai ar tik jaunavedziu mamos? atleiskit uz kvailus klausimus blush2.gif

Na o del spalvos,tai abu nusprendem auksine.Nieko originalaus,tiesiog abiems ta spalva patiko labiausiai,o siaip rinkausi tarp auksines,melynos ir persikines smile.gif O jus? 4u.gif
Atsakyti
Kiek žinau tai židinį perduoda jaunųjų tėvai, kas nuperka,hm,gal liudininkai va šito nežinau ir aš tiksliai,mes turbūt patys nusipirksime g.gif bet tada tas perdavimas toks bereikšmis gaunasi doh.gif na nežinau. O spavos taip pat galvojau apie auksinę ar kreminę,bet turbūt bandysiu derint turkio ir koralų spalvas,aišku,labai minimaliai,kad nebūtų spalvų margumynas ax.gif
Atsakyti
Kiek žinau, tai židinį perka tėvai ir perduoda tėvai smile.gif nebent jaunieji gali dalyvauti to židinio rinkime bei paieškose, tada tikrai toks židinio perdavimas nebus bereikšmis smile.gif)
Mažoji_Draugė, gal vėdrynai akį patraukė? 4u.gif

O dėl suknelės, manau, visoms problemų būna g.gif velniai žino, kaip bus, kai pasimatuosiu sau patinkančias sukneles, gal pamatysiu, kad man jos visai netinka biggrin.gif

Pučis, būtų įdomu sužinoti, kokius tau muzikantus pasiūlys, nes gyvos muzikos ir mums norisi, bet nesinori tokių muzikantų, kurie ragintų gerti kas 5 min. ir dar patys čerkeles kartu su svečiais keltų drinks_cheers.gif
Papildyta:
P.S. Apie spalvas - man labai gražios yra mėtinė ir koralų smile.gif
Atsakyti
Dėl muzikantų aš planuotojai griežtus pasakiau rekalavimus, kad nebūtų geriantys ir kad svečių nenugirdytų, noriu linksmų, su žaidimais ir aktyvių vestuvių, o neužstalės dainų ir taurelių kilnojimo, po to nesulaukia dauguma nei 12 valandos lotuliukas.gif tai pažadėjo pasiūlyt tokius variantus, kurie man tiktų biggrin.gif tai būtinai informuosiu kaip, kas, kur thumbup.gif O tu KristeVab, nebandei su palnuotoja susisiekti? smile.gif
Su suknelėm taip ir bus, vieną įsivaizduoji, o kai užsidėsi sakysi, o jėėėzau, kas čia dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet vis tiek išsirinksim tongue.gif
Dėl spalvų tai net nežinau, aš ir norėjau kreminės, o dbr galvoju apie šviesias, jeigu bus bijūnai, tai gal kokia rausvą, raudoną, juodą, turiu minčių jau su stalo kortelėm,tai gal kaip nors pavyks viską suderinti. Planuotoja siūlė daryti kortų motyvais, būtų ir dekore galima ir pan. bet man nelabai kol kas. Aš galvoju su girlendom tokio (įkelčiau, bet nežinau kaip tą padaryti) doh.gif ir su pom pomais, nors ir kaip jau atsibodę lotuliukas.gif
Be to, dėl židinio, manau, kad tėvai tuo turėtų pasirūpinti, reiks paklausti planuotojos blush2.gif ax.gif kadangi ji viską derins ir visą scenarijų turės:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pučis: 03 birželio 2014 - 23:13
Sveikutės smile.gif Jungiuosi prie Jūsų ir aš 4u.gif Vestuves planuojame 2015.08.01. Kaip kažkuri narė minėjo, mes taip pat gyvename ne Lietuvoje, tad sudėtingiau viską susiplanuoti. Prieš porą savaičių buvome grįžę į Lietuvą, tai jau užsirezervavome Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčią pietiniame rajone, taip pat sodybą Gaja, muzikantus bei fotografą. Su rezervavimu problemų nekilo(dėl kitų metų euro įvedimo)visi noriai rezervavo thumbup.gif Dabar esam operatoriaus paieškoje ir niekaip nerandam g.gif Gal Jūs žinot gerų operatorių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ChrIst @ 2014 06 04, 12:17)
Sveikutės  smile.gif Jungiuosi prie Jūsų ir aš 4u.gif Vestuves planuojame 2015.08.01. Kaip kažkuri narė minėjo, mes taip pat gyvename ne Lietuvoje, tad sudėtingiau viską susiplanuoti. Prieš porą savaičių buvome grįžę į Lietuvą, tai jau užsirezervavome Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčią pietiniame rajone, taip pat sodybą Gaja, muzikantus bei fotografą. Su rezervavimu problemų nekilo(dėl kitų metų euro įvedimo)visi noriai rezervavo thumbup.gif Dabar esam operatoriaus paieškoje ir niekaip nerandam  g.gif Gal Jūs žinot gerų operatorių? 4u.gif


žinau operaturių, ten dviese filmuoja, bet labai neblogai smile.gif pasidomėsiu ir pasakysiu kaip tiksliau vadinasi, kad galėtumėt jų darbus apžiūrėti smile.gif Ohoho, kaip greitai jūs viską rezervavot, kaip ta sodyba? smile.gif kokie muzikantai,fotografas? blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pučis @ 2014 06 04, 16:38)
žinau operaturių, ten dviese filmuoja, bet labai neblogai smile.gif pasidomėsiu ir pasakysiu kaip tiksliau vadinasi, kad galėtumėt jų darbus apžiūrėti  smile.gif Ohoho, kaip greitai jūs viską rezervavot, kaip ta sodyba? smile.gif kokie muzikantai,fotografas?  blush2.gif  4u.gif
vat šitie operatoriai, tai jų darbeliai tikrai superiniai, pasidomėk smile.gif https://www.facebook...tina?fref=photo

Atsakyti
QUOTE(ChrIst @ 2014 06 04, 12:17)
Sveikutės  smile.gif Jungiuosi prie Jūsų ir aš 4u.gif Vestuves planuojame 2015.08.01. Kaip kažkuri narė minėjo, mes taip pat gyvename ne Lietuvoje, tad sudėtingiau viską susiplanuoti. Prieš porą savaičių buvome grįžę į Lietuvą, tai jau užsirezervavome Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčią pietiniame rajone, taip pat sodybą Gaja, muzikantus bei fotografą. Su rezervavimu problemų nekilo(dėl kitų metų euro įvedimo)visi noriai rezervavo thumbup.gif Dabar esam operatoriaus paieškoje ir niekaip nerandam  g.gif Gal Jūs žinot gerų operatorių? 4u.gif



Sveika prisijungusi 4u.gif nu žiūrėk ir gyvenamoji vieta(ne Lietuva) ir data(jei viską gausime tada) sutampa biggrin.gif Jau tikrai daug viską turite thumbup.gif jei ne paslaptis kas fotografai ir muzikantai? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, noriu prisijungti prie 2015 metu siauliu nuotaku smile.gif
Esu jau nemazai sugalvojusi ko noreciau savo sventei.
Vieta: Lakstingalu sala
Vedejas: Alvydas Vengalis (kartu su savo DJ)
Tikimes sutilpti i 20 000Lt biudzeta smile.gif spalvos dominuos: zalia/geltona, kad butu vasariska ir jaunatviska smile.gif sia vasara kai grisiu atostogu darysiu ideja tevu dovanai (o gal labiau prieda prie normalios dovanos) ir su suzadetiniu darysim ilga ir linsma fotosesija (vardo kortelems) jei bus kam idomu galesiu pasidalinti ir daugiau minciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile.ariele @ 2014 06 04, 22:28)
Sveikutes, noriu prisijungti prie 2015 metu siauliu nuotaku smile.gif
Esu jau nemazai sugalvojusi ko noreciau savo sventei.
Vieta: Lakstingalu sala
Vedejas: Alvydas Vengalis (kartu su savo DJ)
Tikimes sutilpti i 20 000Lt biudzeta smile.gif spalvos dominuos: zalia/geltona, kad butu vasariska ir jaunatviska smile.gif sia vasara kai grisiu atostogu darysiu ideja tevu dovanai (o gal labiau prieda prie normalios dovanos) ir su suzadetiniu darysim ilga ir linsma fotosesija (vardo kortelems) jei bus kam idomu galesiu pasidalinti ir daugiau minciu smile.gif

Sveikute smile.gif labai labai idomu smile.gif) papasakok plačiau? kokia data?smile.gif
Atsakyti