Įkraunama...
Įkraunama...

Startuojančios svočiauti 2014

QUOTE(zvirbliss @ 2014 05 20, 09:39)
na va siandien vaziuojam su muzikantais susitikti, laukiu susitikimo, paaiskes ar galiu ramiai ruostis tam ka esu suplanavus  smile.gif

Sekmes 4u.gif Linkiu, kad Tavo planu nesugriautu tie niekadejai blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
VAkar trupuciuka ir as pajudejau is mirties tasko. Padariau mamytes vestuvems iki galo tauriu rinkinuka ir sampano buteli. Tik va vyras PS parsiunte toki, kuriame staiga supratau, kad nieko nebemoku su juo dirbti doh.gif TAi keliu nuotraukas atskirai: Is priekio rinkinukas http://www.part.lt/p...71ab3357180.jpg
Ir is galo http://www.part.lt/p...1bd72915255.jpg
Gala teko puost, nes truputi su juodaja juostele foflo sudirbau, tai reikejo slept savo kliurki lotuliukas.gif
Atsakyti
Monikiuxas, na kiek skaitau kur forumuose ar kalbu su draugėmis tai viena aišku: kad vyrai-tai kaip maži vaikai, kuriems turi visada pasakyti ir priminti, kad ir kaip atsibosta tai daryti, bet reikia. Jiems daug kas kitaip atrodo, o moterys jų akimis išvis supermenės, joms nieko neskauda, jos viską gali, o jei gali vis tiek padaro. Linkiu greit sveikti ir kantrybės su vyrais, kartok ir kartok, kol įsimins aggressive.gif Suprantu dirba, pavargę, bet ir tu negeležinė jei žmogus serga, tai būtina slaugyti, padėti, klausti ar ko nereikia, kad ir koks esi pavargęs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 20, 13:11)
bet ir tu negeležinė jei žmogus serga, tai būtina slaugyti, padėti, klausti ar ko nereikia, kad ir koks esi pavargęs  unsure.gif

Nu matai, iprate jie, kad pati ir 4 namu kampus palaikau, ir atidirbu darbo diena (kol dar dirbau), ir vini isikalui siena, ir valgyt padarau. Apskalbti, aplyginti visi. Pati ipratinau, kad esu baba su k... , dabar pati va ir turiu reikalu. Bet nieko, ir sitas etapas man ne problema. As ji iveiksiu, AS GALIU!!! thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif showoff.gif showoff.gif showoff.gif
Bet ACIU uz palaikyma 4u.gif Zinoma, tokie palaikymai tik suteikia jegu papildomai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Monikiuxas,2014 05 20, 12:18]
Nu matai, iprate jie, kad pati ir 4 namu kampus palaikau, ir atidirbu darbo diena (kol dar dirbau), ir vini isikalui siena, ir valgyt padarau. Apskalbti, aplyginti visi. Pati ipratinau, kad esu baba su k... , dabar pati va ir turiu reikalu. Bet nieko, ir sitas etapas man ne problema. As ji iveiksiu, AS GALIU!!! thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif showoff.gif showoff.gif showoff.gif
Bet ACIU uz palaikyma 4u.gif Zinoma, tokie palaikymai tik suteikia jegu papildomai 4u.gif 4u.gif
[/quo

skaitau tavo pasisakymus smile.gif nu tu ne moteris, o TORPEDA!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Denira76: 20 gegužės 2014 - 12:27
Nu jo, tevai sake, as nuo pat mazu dienu tokia biski nenormali doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tai va dabar ir yra uztai kirvis man ta langete, kuri biskiuka varzo mane. Negaliu dabegt kur reikia (kas liecia uz namu duru ribu), bet bent namie sukuosi, kaip isgaliu thumbup.gif
Atsakyti
[/B]žvilgsnė[B] Oho kokių grožybių yra, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 05 20, 12:34)
Nu jo, tevai sake, as nuo pat mazu dienu tokia biski nenormali  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
    Tai va dabar ir yra uztai kirvis man ta langete, kuri biskiuka varzo mane. Negaliu dabegt kur reikia (kas liecia uz namu duru ribu), bet bent namie sukuosi, kaip isgaliu  thumbup.gif



biggrin.gif pasirodo hiperaktyvus gali buti ne tik vaikai... biggrin.gif Jauciu, tau batareikes niekada nenuseda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 05 20, 13:18)
Nu matai, iprate jie, kad pati ir 4 namu kampus palaikau, ir atidirbu darbo diena (kol dar dirbau), ir vini isikalui siena, ir valgyt padarau. Apskalbti, aplyginti visi. Pati ipratinau, kad esu baba su k... , dabar pati va ir turiu reikalu. Bet nieko, ir sitas etapas man ne problema. As ji iveiksiu, AS GALIU!!!  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif    showoff.gif  showoff.gif  showoff.gif
    Bet ACIU uz palaikyma  4u.gif  Zinoma, tokie palaikymai tik suteikia jegu papildomai  4u.gif  4u.gif


Šaunuolė thumbup.gif ir tikrai kaip liaudiškai sako baba su k.... good.gif Aš irgi panašiai įpratinau savo vyrą ir vaikus, viską padarau: po darbo valgyt, namai sutvarkyti, išskalbta, padžiauta, nudžiauta, išlyginta į spintas gražiai sulankstyta ir sudėta, namų darbai sužiūrėti, namie ko reikia sužiūrėta, nupirkta, jei šventė-tai būtinai papuošta, surengta, padaryta ir visada viskas prisiminta, kelionėje viskas sudėta suruošta, pagalvota ir t.t.... O kai negali, o tada jiems atrodo pasaulio pabaiga, nes nieko nežino, o dar baisiau, na kaip gi tu negali ar negalėjai padaryti unsure.gif
ŠAUNUOLĖ thumbup.gif TU GALI thumbup.gif
O aš galvoju savo jauniesiems gal tokią žvakę vietoje židinio panaudoti g.gif ar geriau jau židinys? g.gif Kaip manote svočiutės?
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 05 20, 11:57)
Sekmes  4u.gif  Linkiu, kad Tavo planu nesugriautu tie niekadejai  blush2.gif  4u.gif
Papildyta:
VAkar trupuciuka ir as pajudejau is mirties tasko. Padariau mamytes vestuvems iki galo tauriu rinkinuka ir sampano buteli. Tik va vyras PS parsiunte toki, kuriame staiga supratau, kad nieko nebemoku su juo dirbti  doh.gif  TAi keliu nuotraukas atskirai: Is priekio rinkinukas http://www.part.lt/p...71ab3357180.jpg
Ir is galo http://www.part.lt/p...1bd72915255.jpg
    Gala teko puost, nes truputi su juodaja juostele foflo sudirbau, tai reikejo slept savo kliurki  lotuliukas.gif


Koks grožis, šaunuolė šaunuolė, man nesimato jokio padaryto kliurkio atrodo, kad ir taip turi būti thumbup.gif
Atsakyti
O aš galvoju savo jauniesiems gal tokią žvakę vietoje židinio panaudoti g.gif ar geriau jau židinys? g.gif Kaip manote svočiutės?

aš taip pat galvojau apie žvakę, bet vistik nusprendžiau kad židinys. Na kažkaip man gražiau ir solidžiau ir rimčiau.

Svočiutės, kaip suprantu čia yra svočiaujančių ne pirmą kartą, ir manau yra vadovavusių smėlio ceremonijai, kadangi aš net neesu jos mačiusi gyvai, daug klausimų kylą, bet labai noriu padaryti. Tai va, kaip manote jei aš smėlio ceremonijai panaudočiau tokį indą: http://partypanda.lt...-dangteliu.html nes norėčiau prie smėlio dar prijungti ir akmenukus. Tekstą pasirašiau o va su pačia procedūra pastrigau.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 05 20, 14:10)
O aš galvoju savo jauniesiems gal tokią žvakę vietoje židinio panaudoti  g.gif ar geriau jau židinys?  g.gif Kaip manote svočiutės?

aš taip pat galvojau apie žvakę, bet vistik nusprendžiau kad židinys. Na kažkaip man gražiau ir solidžiau ir rimčiau.

Svočiutės, kaip suprantu čia yra svočiaujančių ne pirmą kartą, ir manau yra vadovavusių smėlio ceremonijai, kadangi aš net neesu jos mačiusi gyvai, daug klausimų kylą, bet labai noriu padaryti. Tai va, kaip manote jei aš smėlio ceremonijai panaudočiau tokį indą: http://partypanda.lt...-dangteliu.html    nes norėčiau prie smėlio dar prijungti ir akmenukus. Tekstą pasirašiau o va su pačia procedūra pastrigau.... verysad.gif


o tokiom kaip aš, kai abi rankytės kairios blush2.gif štai kokia nuostabi dėžutė bučiniams : http://partypanda.lt...kaspineliu.html
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 05 20, 14:10)
O aš galvoju savo jauniesiems gal tokią žvakę vietoje židinio panaudoti  g.gif ar geriau jau židinys?  g.gif Kaip manote svočiutės?

aš taip pat galvojau apie žvakę, bet vistik nusprendžiau kad židinys. Na kažkaip man gražiau ir solidžiau ir rimčiau.

Svočiutės, kaip suprantu čia yra svočiaujančių ne pirmą kartą, ir manau yra vadovavusių smėlio ceremonijai, kadangi aš net neesu jos mačiusi gyvai, daug klausimų kylą, bet labai noriu padaryti. Tai va, kaip manote jei aš smėlio ceremonijai panaudočiau tokį indą: http://partypanda.lt...-dangteliu.html     nes norėčiau prie smėlio dar prijungti ir akmenukus. Tekstą pasirašiau o va su pačia procedūra pastrigau.... verysad.gif


Man indas pats labai gražus, bet baisu, kad transportuojant tas unikalus grožis nesandariai uždarytas gali susigadinti g.gif Na, aš taip bent jau manau.
Aš šalia smėlio darysiu trijų virvių ceremoniją, kiek skaitau, man labai patiko mintis ir labai graži bus jaunųjų priesaika, sakau paieškosiu tinkamų žodžių šalia bendros reikšmės 4u.gif Man labai ši idėja patiko ir dabar rutulioju viską kas kaip turi būti.
Gal kuri norėsit pasinaudoti ir tokia tikrai reta Lietuvoje ceremonija jauniesiems ax.gif
user posted image
Google anglu kalba radau paieškoje: Cord of Three Strands ceremony in wedding rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusrineKB: 20 gegužės 2014 - 14:00
QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 20, 14:51)
Gal kuri norėsit pasinaudoti ir tokia tikrai reta Lietuvoje ceremonija jauniesiems  ax.gif

Oi kaip užkabino bigsmile.gif
Einu pagooglint biggrin.gif
Atsakyti