Įkraunama...
Įkraunama...

Startuojančios svočiauti 2014

AusrineKB, papasakok plačiau apie tą ceremoniją... labai įdomu
Atsakyti
sveikos svocios!noriu paklausti,kiek reikia sampano,vyno ir degtines?
Atsakyti
QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 20, 14:51)
Gal kuri norėsit pasinaudoti ir tokia tikrai reta Lietuvoje ceremonija jauniesiems  ax.gif
user posted image
Google anglu kalba radau paieškoje: Cord of Three Strands ceremony in wedding  rolleyes.gif

Nu davai dabar jau pasakok apie tą ceremoniją smile.gif
QUOTE(romadra @ 2014 05 20, 15:00)
sveikos svocios!noriu paklausti,kiek reikia sampano,vyno ir degtines?

o kam tau šampanaas vynas ir degtinė?kur naudot nori?
Atsakyti
as busiu svocia,rekia stalo issipirkima ar kt,bet nezinau kiek reikia?
Atsakyti
Čia svočiutės yra gražių idėjų, anglų kalba aišku (jei kam problema su anglų esmę padeda suprati google vertėjas) ax.gif Gal kuri pasinaudosite smile.gif
ceremonijos vestuvėse
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 05 20, 14:58)
AusrineKB, papasakok plačiau apie tą ceremoniją... labai įdomu

Pagal tikrąją reikšmę ir ištakas tai ši ceremonija reiškia:
Ekleziasto 4:12 iliustruoja vyro ir moters draugijos svarbą. Du krikščionys, kurie yra surišti Kristuje yra stipresni. Tikima, kad santuoka yra daugiau nei vieno vyro ir vienos moters sąjungą. Biblija mus moko, kad tikėjimas (Dievas) atlieka svarbų vaidmenį mūsų santuokiniame gyvenime.Trijų virvių persipynimas yra tos šventos sąjungos sukūrimo simbolis.
Interpretuojama ir taip, kad jei vienas užpuolamas, tai dviese pasipriešina lengviau. O trigubą virvę sunku pertraukti.
Na, čia jau vaizduotės ir kūrybingumo reikia, kad ši ceremonija būtų ypatingesnė. Galvoju žodžius kokius priderinti. Noriu suderinti su priesaika vienas kitam, kad neprarastų tikėjimo-vilties gyvenime smile.gif Tai ir sakau galvoju kaip gražiau padaryti ir priderinti kokius žodžius g.gif
Jūs visos tokios kūrybingos tikrai sugalvosit, kaip sau prtaikyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(romadra @ 2014 05 20, 15:07)
as busiu svocia,rekia stalo issipirkima ar kt,bet nezinau kiek reikia?


Kiek dalyvavau stalo išpirkimų aš naudojau lipdukais puoštus butelius (muzikantams, netikriems jauniesiems, svotams jų ir jų pulkui vieną, taigi bendrai 4 buteliai) ax.gif
Šį kartą darysiu kitaip, kad nereiktų atskirai saldainių karolių ar taip saldainių duoti, tai butelius su lipdukais papuošiu saldainiais ax.gif Manau du zuikiai vienu šūviu bus smile.gif Suderinsiu ką pasakyti ir viskas manau bus ok thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kinkle_girl @ 2014 05 20, 09:51)
Ir aš jungiuosi prie svočiučių. Vestuvės dar toli, rugsėjį, bet kadangi tai vyro sesė, norisi tobulai viską padaryti ir pasiruošti iš anksto  smile.gif
Tas popierius popieriui nelygu. Per mano vestuves medis nupieštas buvo ant tokio popieriaus, kuris vat jau praėjus 3 metams nekaip atrodo, nes nuo saulės pagelto. Tad norisi tą paveikslą išmesti, bet kadangi svečiai daug meilės įdėjo, tai užkišau už spintos ir tegul dar pastovi  ax.gif 
Prieš metus buvau vestuvėse, kur ant medinio pagrindo antspaudus dėjo. Daug mieliau ir aš pati tokį pas save pasikabinčiau wub.gif Dalinuosi nuoroda, gal ir kitom svočiutėm pagelbės: Medinis sveciu medis
Be to, naudojo tokias dažų pagalvėles, į kurias pirštą įmerkus, paskui dažai lengvai nusivalė. Nereikėjo su balinėm suknelėm terliotis su kokiais guašais ar pan. kaip per mano vestuves  thumbup.gif

Sveika istojusi i kluba thumbup.gif.

As toki nupirkau savo jauniesiems, ir pagalveliu 8 spalvu nupirkau, tikiuosi viskas bus OK, nes kol kas truputeli neramu.

As gastroliuoju, o jus darbuojates drinks_cheers.gif, bet uztai nusipirkau ka norejau.

Monikiuxas kaip visada nerealiai, tiek butelys, tiek taures.
Atsakyti
klausykit merginos, o kada Jūs kalendoriaus lapelius dovanosit g.gif ? Aškažkaip galvojau kartu su dokumentais, pirmo užsėdimo metu.O dabar galvoju gal ne..... g.gif
Žodžiu laiko daug o aš scenarijų perrašau nuo nulio. Jau antras doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Trijų virvių ceremoniją aš galvoju taip interpretuoti: "susiejimas kasa". Dvi iš trijų virvių simbolizuoja praeities poros individualų gyvenimą, trečioji.... g.gif (ieškau kokių minčių internete), bendra supinta kasa reiškia naują gyvenimą-santuoką. Reikia supinti viską į bendrą ir tvirtai surišti, kad bendras santuokos gyvenimas būtų tvirtas ir neišskiriamas. Kažką panašaus galvoju g.gif Buvau vienose vestuvėse, šią ceremoniją darė, man labai patiko, bet niekaip nepamenu ką reiškė trečioji virvė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 05 20, 16:13)
klausykit merginos, o kada Jūs kalendoriaus lapelius dovanosit  g.gif ? Aškažkaip galvojau kartu su dokumentais, pirmo užsėdimo metu.O dabar galvoju gal ne.....  g.gif
Žodžiu laiko daug o aš scenarijų perrašau  nuo nulio. Jau antras doh.gif  doh.gif  doh.gif


O kam ta kalendoriaus lapeli dovanoti, manau geriau iskarto ruosiantis sventei ant kazkokio stalo padeti, tai ir nuotraukose graziau atrodys, aisku jauniesiems galite pasakyti is anksto, kad cia mazyte dovana nuo pirsliu, kad sia data visada atsimintumete ir svestumete. O kad iteikti tiesiai i rankas, as savo jaunajai dar kazkada anksciau parodziau, kad taip daroma, sako noriu ir pati tuo rupinasi.
Papildyta:
QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 20, 16:18)
Trijų virvių ceremoniją aš galvoju taip interpretuoti: "susiejimas kasa". Dvi iš trijų virvių simbolizuoja praeities poros individualų gyvenimą, trečioji....  g.gif  (ieškau kokių minčių internete),  bendra supinta kasa reiškia naują gyvenimą-santuoką. Reikia supinti viską į bendrą ir tvirtai surišti, kad bendras santuokos gyvenimas būtų tvirtas ir neišskiriamas. Kažką panašaus galvoju  g.gif  Buvau vienose vestuvėse, šią ceremoniją darė, man labai patiko, bet niekaip nepamenu ką reiškė trečioji virvė  doh.gif


O smelio ceremonija taip pat darysi? Ar nebus sviestas sviestuotas, cia is dvieju gyvenimu viena pilame, ir cia kazkas panasaus?
Atsakyti
QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 20, 13:51)
Man indas pats labai gražus, bet baisu, kad transportuojant tas unikalus grožis nesandariai uždarytas gali susigadinti  g.gif  Na, aš taip bent jau manau.
Aš šalia smėlio darysiu trijų virvių ceremoniją, kiek skaitau, man labai patiko mintis ir labai graži bus jaunųjų priesaika, sakau paieškosiu tinkamų žodžių šalia bendros reikšmės  4u.gif  Man labai ši idėja patiko ir dabar rutulioju viską kas kaip turi būti.
Gal kuri norėsit pasinaudoti ir tokia tikrai reta Lietuvoje ceremonija jauniesiems  ax.gif
user posted image
Google anglu kalba radau paieškoje: Cord of Three Strands ceremony in wedding  rolleyes.gif


kaip idomiai, dar tokios tradicijos nei girdejusi, nei maciusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Denira76 @ 2014 05 20, 13:52)
biggrin.gif  pasirodo hiperaktyvus gali buti  ne tik vaikai... biggrin.gif  Jauciu, tau batareikes niekada nenuseda lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
lotuliukas.gif Nusenka, kai nera uzsiemimo. Ramybe mane vargina doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 20, 14:01)
Aš irgi panašiai įpratinau savo vyrą ir vaikus, viską padarau: O kai negali, o tada jiems atrodo pasaulio pabaiga, nes nieko nežino, o dar baisiau, na kaip gi tu negali ar negalėjai padaryti  unsure.gif 

O aš galvoju savo jauniesiems gal tokią žvakę vietoje židinio panaudoti  g.gif  ar geriau jau židinys?  g.gif 

Koks grožis, šaunuolė šaunuolė, man nesimato jokio padaryto kliurkio atrodo, kad ir taip turi būti  thumbup.gif

Cia tikriausiai dauguma mamu ir zmonu tokiu dalia. Buti KIETAI rolleyes.gif As ir verkiu i metus karta.. Vyras per tuos 5 metus gal karta mate kaip verkiu, tai net pasimete biggrin.gif Na o jo klausimas pvz.: "Kur yra miltai" mane kitasyk tiek isvaro is kantrybes, kad atsakau: "ten pat, kur buvo ir vakar". rolleyes.gif blush2.gif

As uz zvake. Nepaprastai grazi wub.gif Tikrai, bent jau man, dar niekur nematyta.

Yra ten tokia kliurka, ir gan nesmulki.. Bet kad jau nesimato, tai ir neisduosiu kur tiksliai ir kaip labai baisi ax.gif blush2.gif
Atsakyti