Įkraunama...
Įkraunama...

Startuojančios svočiauti 2014

Kiek čia musu daug thumbup.gif , kaip fainai, naujokėms daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš priesaika darysiu kartu su santuokos liudijimo iteikimu, turėtu buti graži pradžia šventei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 05 20, 21:57)
Kiek čia musu daug thumbup.gif , kaip fainai, naujokėms daug  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš priesaika darysiu kartu su santuokos liudijimo iteikimu, turėtu buti graži pradžia šventei rolleyes.gif


Va ir as galvoju is pradziu pirslys pristato santuokos liudijima, papokstauja apie pavardes, tuomet manau nuotakos pavarde uzkonservuota, ir uzteks juoku imames rimto reikalo, pirmojo tosto uz jaunuosius - eilerascio "Priesaka".
Papildyta:
QUOTE(kinkle_girl @ 2014 05 20, 21:38)
Ačiū ačiū. Norisi gi su kuo nors pasitarti, nes svočiausiu pirmą kartą. Baisu truputėlį blink.gif O kodėl neramu tau?

Buvo nedidelis nesklandumas, kuri imone labai greitai pasalino, nenoriu leistis i smulkmenas, bet imone dirba tvarkingai ir greitai, vertina savo klientus, tikrai rekomenduoju. Patvirtinus uzsakyma, uz keliu valandu ikrito zinute, kad pagamintas.
Atsakyti
Įmečiau į paštuką instrukciją medžio. Nežinau kokia ten mistika buvo su tuo slapuku vakar, kad niekaip negalėjau prisijungti... rolleyes.gif

QUOTE(kinkle_girl @ 2014 05 20, 08:51)
Tas popierius popieriui nelygu. Per mano vestuves medis nupieštas buvo ant tokio popieriaus, kuris vat jau praėjus 3 metams nekaip atrodo, nes nuo saulės pagelto.


Na taip, popierių tikrai reikia pasirinkti kokybišką. Aš dariau ant storesnio, 160 g/m2, brangesnio.

QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 20, 13:51)
Aš šalia smėlio darysiu trijų virvių ceremoniją,


Ačiū už naują minti. Aš jau nebespėsiu šiose vestuvėse pasinaudoti, bet gal kada ateity blush2.gif


QUOTE(zvirbliss @ 2014 05 20, 17:23)
vedejo istarti zodziai "mes jum tik padesim, o netrukdysim" labai gerai nuteke, tikiuosi taip ir bus  smile.gif


tokie žodžiai įkvepia atsiraituoti rankoves ir išsijuosius žavėti visus svečius thumbup.gif

QUOTE(Kasandra @ 2014 05 20, 18:38)
Netyčia atradau atsiliepimus apie mano kurtą eilėraštį "Priesaiką"....


Tikrai graži kūryba. Tikras talentas 4u.gif
Atsakyti
Oi prisisnekejau, einu ieskoti atributu smelio ceremonijai smile.gif.
Atsakyti
Merginos iškilo klausimas, aš planavau smėlio ceremoniją ir židinį daryti per antrą užsėdimą(patarė muzikantai) bet api kartu pirma smėlis o tada židinys, bet dbar galvoju gal negerai doh.gif ..... gal atvirkščiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 05 20, 23:08)
Merginos iškilo klausimas, aš planavau smėlio ceremoniją ir židinį daryti per antrą užsėdimą(patarė muzikantai) bet api kartu pirma smėlis o tada židinys, bet dbar galvoju gal negerai  doh.gif ..... gal atvirkščiai g.gif


O kas pils smeli? Ir tevai? Nes as tai galvoju, kad pirma iteikia zidini, tuomet kaip sutvirtinimui iskart pila smeli ir uzbaigimui pakeliam taures.
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 05 20, 23:08)
Merginos iškilo klausimas, aš planavau smėlio ceremoniją ir židinį daryti per antrą užsėdimą(patarė muzikantai) bet api kartu pirma smėlis o tada židinys, bet dbar galvoju gal negerai  doh.gif ..... gal atvirkščiai g.gif


Man muzikantai irgi sakė, kad smėlio ceremonija daryt pirma, o židinys bus prieš dvylika. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, svociutes, vat ir grizau i Jusu buri pailsejusi, iegusi, dabar bandysiu Jus pavyti, eisiu paskaitysiu Jus ax.gif
Atsakyti
Aciu uz troba 4u.gif

Arti654 - Aciu

liojka - na ir isbandymai pirmam kartui doh.gif O kaip dabar vaikai, pasveiko?
Papildyta:
Misis Vomband labas, labas mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 05 20, 16:13)
klausykit merginos, o kada Jūs kalendoriaus lapelius dovanosit  g.gif ?

Aš manau antrą dieną, kai šventinsiu į šeimininkus. Įteiksiu jaunikiui su mintim, kad vyrai visada pamiršta įsimintinas datas..
Kartu ir įšventinimas, ir prisiminimas gausis.
Aš neplanuoju jokių pažadų, įsakymų ir pan. dalinti..
Va tik reikia sugalvoti, ką tokio atitinkamo jaunajai įteikt.
Nesugalvosiu, tai atsisakysiu to lapuko rėminimo.
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 05 20, 23:13)
O kas pils smeli? Ir tevai? Nes as tai galvoju, kad pirma iteikia zidini, tuomet kaip sutvirtinimui iskart pila smeli ir uzbaigimui pakeliam taures.



Aš įsivaizdavau maždaug taip: susėdam ir užkandam, smėlio ceremonija, po jos tostas kad du dabar bus vienas bet vienas kito neužgoš ir skatins augti , tobulėti. Po to židinys. Manau būtų labai gražu jei smėlio ceremoniją stebėtų ir tėvai su degančiom žvakėm g.gif bet gal gariau tiesiog, po tosto, židinys... g.gif nežinau
Papildyta:
QUOTE(Lemona` @ 2014 05 21, 08:33)
Aš manau antrą dieną, kai šventinsiu į šeimininkus. Įteiksiu jaunikiui su mintim, kad vyrai visada pamiršta įsimintinas datas..
Kartu ir įšventinimas, ir prisiminimas gausis.
Aš neplanuoju jokių pažadų, įsakymų ir pan. dalinti..
Va tik reikia sugalvoti, ką tokio atitinkamo jaunajai įteikt.
Nesugalvosiu, tai atsisakysiu to lapuko rėminimo.


Gera mintis irgi, bet kažkaip mano piršlys mano kad geriau tik grįžus kartu su dokumentais g.gif tai taip ir paliksiu. Aš taip pat jokių įsakų ir priesakų nedalinsiu, jaunajam užsakysiu receptų knygą su pirmu receptų apie tai kaip virti meilę, bet nesugalvoju ką nuotakai.... g.gif g.gif
Atsakyti
liojka na ir isbandymai doh.gif
na praeitu metu patirtis rodo ,kad scenarijus vestuviu keiciasi vestuvems isibegejus ir taikaisi prie publikos 4u.gif as pernai dariau smeliuka ir seimos zidini kartu pirma jaunieji supyle savo seimos pamatus i taures apacia paskui teveliai pasidalino su vaikais savo namu siluma ir iziebe seimos zidini 4u.gif
Atsakyti