Įkraunama...
Įkraunama...

EMBRIONS klinika LV

QUOTE(juratele2006 @ 2014 05 19, 21:57)
O as su blogomis ziniomis, visgi mano nestumas kairiajame kiausintakyje, rytoi guluosi i ligonine operacijai, salins abu kiausintakius, nes desinysis po negimdinio pries 4 metu tapo nepraeinamas, tai tuo paciu pjuviu.
Aciu visosm mane palaikiusioms ir tikejusioms  4u.gif



Laikykis mergyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Meiles_kibirkstele, nebus testas per anksti? Butinai ryt prisiduok tuomet smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 05 20, 15:12)
Meiles_kibirkstele, nebus testas per anksti? Butinai ryt prisiduok tuomet smile.gif  ax.gif


Nu jei vis tik neturesiu valios atsilaikyti ir sugadinsiu NT butinai prisiduosiu wink.gif Bet snd intensyviai save nuteikineju kad reikia bent jau iki ketvirtadienio palaukti biggrin.gif
Atsakyti
mergaites, gal kuri ryt/poryt vaziuojat i Embrions? Labai reikia pagalbos parvezti Utrogesto, Treijsas iduotu, pinigeliu moket nereiketu, tik parvezti. Parasykit prasau jeigu kuri vaziuojate i AZ man.... ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

patikslinu T. atostogaus nuo liepos 21 iki rugpjucio 4. Tai gan trumpa laikotarpi!
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 05 21, 13:40)
Sveikos,

patikslinu T. atostogaus nuo liepos 21 iki rugpjucio 4. Tai gan trumpa laikotarpi!

Sweikutes,situacija tokia:pastojau jau po ivf,ir liko embrione mano snaigutes iki spalio mėn už šaldytos,iki to laikotarpio sumokėta,,nežinau kaip pratęsti jų saugojimą kaip sumokėti jiems kad dar metukus pasaugotu? Nėra galimybes man nuwykti pas jų,nes esu UK,nesinori su pilvuku keliauti...gal turi kokia sąskaita petrwedimam?gal kas yra susidūrė su ta situacija?
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2014 05 21, 15:21)
Sweikutes,situacija tokia:pastojau  jau po ivf,ir liko embrione mano snaigutes iki spalio mėn už šaldytos,iki to laikotarpio sumokėta,,nežinau kaip pratęsti jų saugojimą kaip sumokėti jiems kad dar metukus pasaugotu? Nėra galimybes man nuwykti pas jų,nes esu UK,nesinori su pilvuku keliauti...gal turi kokia sąskaita  petrwedimam?gal kas yra susidūrė su ta situacija?

Sveikute,manau tu pasiskambink jiems ir pasiteirauk,siaip saskaita jie turi.Mes ir buvom susidure bet mums reikejo 3 menesiam kad pratestu,tai sake nesijaudinkit atvaziuosit ir sumokesit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2014 05 21, 16:21)
Sweikutes,situacija tokia:pastojau  jau po ivf,ir liko embrione mano snaigutes iki spalio mėn už šaldytos,iki to laikotarpio sumokėta,,nežinau kaip pratęsti jų saugojimą kaip sumokėti jiems kad dar metukus pasaugotu? Nėra galimybes man nuwykti pas jų,nes esu UK,nesinori su pilvuku keliauti...gal turi kokia sąskaita  petrwedimam?gal kas yra susidūrė su ta situacija?



Sveikute,

Na mes buvom susimokeje uz laikyma tik iki pirmo FET. Po jo nemokejom, nes nezinojom, kiek reikes laikyti... Tai dabar pasiimdama snaigutes susimokejau uz tuo 7 islaikytus menesius nuo pirmo FET smile.gif
Pasiskambink, pasiklausk smile.gif Manau susiderinsit smile.gif
Atsakyti
Meiles_kibirkstele siandien testas? tongue.gif kur ryt HCG darysies? rolleyes.gif kaip laukiam atsakymu suspaude kumscius.... blush2.gif wub.gif
Atsakyti
As jau namie po operacijos, vaikstau kaip sraige, pilva skauda. Pasalino man abu kiausintakius, negimdini nestuma ir kruva saaugu, del kuriu gydytojas sake nesistebiu kad nepavyksta pastoti. Bet dabar turetu buti viskas gerai, reikia tik sugyti. Pilva sake skaudes iki menesio laiko.

Dabar laukiu jusu geru pabaigu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 05 22, 12:56)
As jau namie po operacijos, vaikstau kaip sraige, pilva skauda. Pasalino man abu kiausintakius, negimdini nestuma ir kruva saaugu, del kuriu gydytojas sake nesistebiu kad nepavyksta pastoti. Bet dabar turetu buti viskas gerai, reikia tik sugyti. Pilva sake skaudes iki menesio laiko.

Dabar laukiu jusu geru pabaigu  nestuke.gif

Juratele žinau koks skausmas lydi tawe,ta patys teko ir man patirti,,bet nesigailiu tuo sprendimu kad pasalinau kiaušintakius,nes sekantis ivf tapo sėkmingas smile.gif kaip trijsas sako nebėra jokiu kliūčių db tapti nestuke.gif linijų kuo greičiau atsigauti ir kibti vėl y darbukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2014 05 21, 13:21)
Sweikutes,situacija tokia:pastojau  jau po ivf,ir liko embrione mano snaigutes iki spalio mėn už šaldytos,iki to laikotarpio sumokėta,,nežinau kaip pratęsti jų saugojimą kaip sumokėti jiems kad dar metukus pasaugotu? Nėra galimybes man nuwykti pas jų,nes esu UK,nesinori su pilvuku keliauti...gal turi kokia sąskaita  petrwedimam?gal kas yra susidūrė su ta situacija?


As visada mokejau pervedimu (as lt saskaita turiu sebe,bet ir is uzsienio ne beda) 4u.gif Saskaitos rekvizitai ju tinklapyje.Po to tik pasiskambindavau paklausti ar gavo 4u.gif
Atsakyti