Įkraunama...
Įkraunama...

EMBRIONS klinika LV

QUOTE(juratele2006 @ 2014 05 22, 13:56)
As jau namie po operacijos, vaikstau kaip sraige, pilva skauda. Pasalino man abu kiausintakius, negimdini nestuma ir kruva saaugu, del kuriu gydytojas sake nesistebiu kad nepavyksta pastoti. Bet dabar turetu buti viskas gerai, reikia tik sugyti. Pilva sake skaudes iki menesio laiko.

Dabar laukiu jusu geru pabaigu  nestuke.gif

Sveik greiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir lauksim kito sekmingo IVF nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 05 22, 06:54)
Meiles_kibirkstele siandien testas?  tongue.gif kur ryt HCG darysies?  rolleyes.gif kaip laukiam atsakymu suspaude kumscius....  blush2.gif  wub.gif



Pasidariau ir snd ir vakar NT blush2.gif Abu kartus riebus I doh.gif Niu bet ryt HCG viska parodys ax.gif Darysiuos ligoninej smile.gif Ten po 3 val panasiai atsakymai buna 4u.gif


QUOTE(juratele2006 @ 2014 05 22, 14:56)
As jau namie po operacijos, vaikstau kaip sraige, pilva skauda. Pasalino man abu kiausintakius, negimdini nestuma ir kruva saaugu, del kuriu gydytojas sake nesistebiu kad nepavyksta pastoti. Bet dabar turetu buti viskas gerai, reikia tik sugyti. Pilva sake skaudes iki menesio laiko.

Dabar laukiu jusu geru pabaigu  nestuke.gif


Sveik dabar 4u.gif Ir tikiuosi kad sekantis IVF, pasalinus visas problemeles, but TAS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Juratėle, užjaučiu, mieloji. stiprėk, sveik greičiau.
Meilės kibirkštėle, kumščiai suspausti.
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 05 21, 15:40)
Sveikos,

patikslinu T. atostogaus nuo liepos 21 iki rugpjucio 4. Tai gan trumpa laikotarpi!

aciu aciu thumbup.gif 4u.gif
vadinasi reiks pirmos konsultacios prasyt rupjucio pradzioj.

JURATELE laikykis. 4u.gif

MEILES KIBIRKSTELE kad butu teigiami skaiciukai mirksiukas.gif
Atsakyti
laukiam skaiciuku wub.gif
Atsakyti
deja, HCG <1 verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif console.gif laikykis!
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2014 05 23, 15:31)
deja, HCG <1  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Gal pakartok po poros dienu dar?juk dar labai anksti... verysad.gif Laikykis... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na kadangi su blastukem ner taip anksti unsure.gif
Atsakyti
bet gal veliau inplantavosi? ax.gif Beje o jus kokoj padetyje dabar?jau pradejot antr IUI?
Atsakyti
jei apie apie mane, tai kreipkis tu wink.gif as pirmadieni apziurai ir jei ka nors uzauginau, tuomet gal koki treciadieni IUI blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 05 23, 16:51)
jei apie apie mane, tai kreipkis tu wink.gif as pirmadieni apziurai ir jei ka nors uzauginau, tuomet gal koki treciadieni IUI  blush2.gif

Ooooo kokia paslaptinka smile.gif na tai sekmes didziausios smile.gif.Mes treciadieni trumpom atostogom 5 dienom isvaziuojam ir grize kita diena birzelio 2 lekiam i Embrions tikiuosi kad iskarto leis pradeti blush2.gif nes liepos vidury sveciu menesiui atvaziuoja,tai nebus kaip pradeti,taip nenoretusi tempti i rupjuti verysad.gif .Bet dabar paranojos kankina,o jei snaigutes neatsil?O jei nuspres auginti iki blatuciu ir niekas neuzaugs verysad.gif .Kazkotai panikuoti pradedu...
Atsakyti