Įkraunama...
Įkraunama...

Prisiplanavom, dabar auginam 8 tema

Labas rytukas, kavytės? Šian jau orelis nekoks.
Vakar taip smagiai toj šventėj pasibuvom, ir ant batuto pasišokinėjo vaikai ir burbulus dideliausius pūtė ir nemokamai vata, sultys, saldainiai, vaisiai, lipo antvalpinistų kalno, ant veidų prisipiešėm, koncertas, žodž super. Dar Kairą sutikau tongue.gif prie piešimo ant veidų eilėj stovėjom, atsibodo stovėt, pasiėmiau pati saviškiam nupiešiau, kol piešiau žiūriu jau prie manęs eilė rikiuojas, kad ir jiem pieščiau, sakau oi ne aš čia saviem, mb juokias sako eik uždarbiaut lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2014 06 01, 05:52)
Labas rytukas, kavytės? Šian jau orelis nekoks.
Vakar taip smagiai  toj šventėj pasibuvom, ir ant batuto pasišokinėjo vaikai ir burbulus dideliausius pūtė ir nemokamai vata, sultys, saldainiai, vaisiai, lipo antvalpinistų kalno, ant veidų prisipiešėm, koncertas, žodž super. Dar Kairą sutikau tongue.gif prie piešimo ant veidų eilėj stovėjom, atsibodo stovėt, pasiėmiau pati saviškiam nupiešiau, kol piešiau žiūriu jau prie manęs eilė rikiuojas, kad ir jiem pieščiau, sakau oi ne aš čia saviem, mb juokias sako eik uždarbiaut lotuliukas.gif

aga, smagu buvo pasimatyt smile.gif mes tai tik probėgom, kažkaip vaikai niekur net neprašė, nest ant to kalno lipt, pasimetę, tiek žmonių vienoje vietoje nematę biggrin.gif mes tai tiesiog į pardę važiavom, pagrindinis tikslas vaikiškų tyrelių, kad pradėt mažiuką jau primaitint. nes namie tik kaimiškų bulvių turiu, ir tos jau apaugusios, daugiau nieko, tiesa, mačiau jau špinatai gerai paaugę, tuos galima virt, bet vienų gi neduosi. tai kelias tyreles nupirkau, vakar jau pabandžiau primaitint, nu tai visai neblogai valgė thumbup.gif aišku, kiek aš ten pirmą kartą daviau, bet gerai, kad nuo morkos neišbėrė, tai dabar jau didinsiu kiekį. dar kaip tyčia vakar mažiuką palikau balkone miegot, dukros namie buvo, tai jis ėmė ir nemiegojo, tik išvažiavom ir prabudo. paprastai tai balkone kokias 3 - 4 val miega. tai dar paskubino mus namo.
Atsakyti
QUOTE(Bite123 @ 2014 05 30, 14:35)
Labuka visom,jo bliudu reik daugiau,as ir laikui begant ismokau sukraut nemazai:)Kaira taupyk dziovyklei,is pirmo syk pasijusi rojui :)patikek :)rubu skalbimas apskritas nulis,nunesi murzinus,parsinesi tiesiai i spinta smutkes.Cia kaip skalbianke zinok.Gera mamyte sake seniuose uz 600 lt.pirko per akcijas.Nu tau tai privaloma ja turet,indaplove ma ne toks stebuklas :)Ikalbesiu as tau per laika pamatysi....
Niu ka einu mergikes,mazius miega mano laikas smile.gif

aš kažkada turėjau skalbenkę kartu su džiovykle, tai tik kartą ar du džiovinau. kaip ir visada litų būdavo maža, tai galvodavau geriau jau tegu išdžiūsta taip, nei dar elektros prisuks. gal ir geras daiktas, bet kol kas reikia dar priprast prie indaplovės. tiesą sakant kol kas labai džiaugsmu netrykštu, laiko man ji nelabai sutaupo, kol kas pliusas tik, kad kriauklėje nestovi indai, iškart dedu ten. bet būna kaip įdedu, taip ir išsiimu, nes nėra šaukšto, išsitraukiu atgal ir išsiplaunu. dar tas maisto likučių krapštymas iki maximumo, dėliojimas, kad viskas tilptų, atidarai - ištrauki stalčių, įkiši stalčių, uždarai, dedi kitką, tas jau netelpa, tada viską perdėlioji, žodžiu, kaip šiai dienai galėčiau pasakyti, kad pirkinys nėra tiek vertas kaip tikėjausi. šaindien pvz atvažiavo mano mama. išplauti indai nuo vakaro liko indaplovėl. atėjom virtuvėn, pradėjau ant smūgio ruošt maistą, indus po vieną reikiamą traukiau iš indaplovės. neturėjau laiko visko kartu ištraukt ir rūšiuotis, nes ir taip jau po pieno traukimosi atėjom pusryčiaut per pietus. tai va išsitrauki švarų, sunaudoji ir rikiuoji eilėm ant stalo, nei norisi į kriauklę kišt, nes viskas šlampa ir vėl statyt kalno, nes savigarba rankomis nebeleidžia plaut lotuliukas.gif nei gali į indaplovę kišt, nes iš ten dar neišrūšiuoti švarūs indai. žodžiu, šūds kažkoks, nesąmonė, sistema dar neatidirbta, tiesą sakant man kol kas sunkiau ir sudėtingiau nei buvo. bandau save tikint - oo, kokia man paspirtis ir palaima, vis gi daug kainavo, investavau, tai tik pliusas, o viduje realiai keiksnojuosi, nes stovi didžiulis agregatas, o man jis kol kas visai nepatinka doh.gif iš tikro tipo 13 komplektų telpa, bet man ten telpa 1 puodas, 1 bliūdas ir kokios 10 lėkščių, nes kai įdėjau daugiau, vieną šalia kitos, tai ištraukiau purvinas. nerandu ir kaip plaut 30 min, gal ir yra, tai irgi per paširdžius duoda, kai man 10 lėkščių, 1 puodą ir 1 bliūda, plius 5 puodelius ir 10 įrankių plauna 2 valandas doh.gif neseniai verkiau į ragelį elektrikams, kad man elektros skolą išskirstytų dalimis, nes turėjau kelis šimtus skolos, o dabar kelis indus po porą val elektra suka doh.gif nu va, išsikeikiau lotuliukas.gif dar vis tikiuosi, kad priprasiu, neatrodys kažkokia nesąmonė. nes bijau, kad jei ilgai nepriprasiu, tai tarnaus ji man kaip spintelė lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaira, teks man pas tave atvažiuot ir pamoką pravest lotuliukas.gif

Na atidirbsi sistemą. Aš užstatau plautis vakare dažniausiai. Jei sulaukiu, kada ji išsiplauna, tai išimu indus prieš einant miegot. Jei ne, tada ryte atsikėlus pirmiausia išsiimu ir sudedu į džiovyklą. Arba papusryčiaujam, vaikam liepiu viską sudėt į kriauklę o tada ramiai išsiimu švarius ir sudedu nešvarius. Kažkaip nematau problemų ir man visi variantai priimtini.
Na tarkim ruošt maistą pradėjai. Tai išsiėmei puodą, sudėjai ką ten reikia, užstatei virt ir likusius indus sutvarkei.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 06 01, 22:27)
Kaira, teks man pas tave atvažiuot ir pamoką pravest lotuliukas.gif

Na atidirbsi sistemą. Aš užstatau plautis vakare dažniausiai. Jei sulaukiu, kada ji išsiplauna, tai išimu indus prieš einant miegot. Jei ne, tada ryte atsikėlus pirmiausia išsiimu ir sudedu į džiovyklą. Arba papusryčiaujam, vaikam liepiu viską sudėt į kriauklę o tada ramiai išsiimu švarius ir sudedu nešvarius. Kažkaip nematau problemų ir man visi variantai priimtini.
Na tarkim ruošt maistą pradėjai. Tai išsiėmei puodą, sudėjai ką ten reikia, užstatei virt ir likusius indus sutvarkei.

taip, matyt čia reikia priprast, vis gi čia ne tas palengvėjimas, kai nusiperki skalbimo mašiną, va ten tai jau 100 proc iškart pajauti palaimą. sudedi nešvarius rūbus per porą minučių ir po to belieka tik padžiaut. nei derint ten juos kaip dėt, nei stačiai, nei gulsčiai, žodžiu jei tikėjausi tokios palaimos, tai jos nėra, tikiuosi dar nėra, bet bus. nes diedas įtartinai irgi žiūri į tą indaplovę ir triskart dienoj manęs paklausia kaip man ji. o aš per sukąstus dantis šypsausi ir sakau nu liux lotuliukas.gif čia gi ale jo dovana mano gimtadieniui, lizingu ėmė, tai dar visus metus mokės. mama šiandien irgi klausė kaip, nes ji man sakė, kad čia tinginiai tik tokį daiktą nesąmoningą perka. tai mamai irgi sakiau liux, nes būtų tikrai pasakiusi, kad taip ir galvojo, kad šlamštas biggrin.gif dukros šiandien klausiau kaip jai ta indaplovė, tai toji džiūgavo ir ačiū Dievui, tai man lengviau tapo, nors kažkam patinka, nes rimtai jau ėmiau baimintis, kad gal tuoj nustosiu naudot. ji šiandien vakare baigė kraut nešvarius indus ir užstatė plaut. vis gi atėjau virtuvėn ir nepatikėsit - nudžiugau kriauklėje radusi netilpusių indų lotuliukas.gif tai sau niniuodama greitai suploviau, pasijutau kaip namuose lotuliukas.gif bet iš tikro tai nors ir mažai lėkščių turim, bet išeina, kad ir tos netilpo g.gif žodžiu, čia kaip su alyvuogėm, pamenu draugė labai jas mėgo, o man jos buvo šlykščios. tai ilgai valgiau, kad pajust ką jaučia draugė, nu kur gi jų tas nerealus skonis. ir pajutau - ne tą dieną, bet po kurio laiko. gal taip ir su indaplove bus, jei sakot, kad faina, tai reiškia faina biggrin.gif
Atsakyti
Kaira, man tai nepamainomas dalykas indaplovė. smile.gif Aš indų plaut nuo vaikystės nekenčiu. Pas mus namie kaip bausmė būdavo indų plovimas, tai, sakau, gal man alergija išsivystė biggrin.gif Aš ne kiekvieną dieną leidžiu, bet būna, kad ir keliskart per dieną užstatau,nes mano maža - ta siauresnė. Dabar gailiuos, kad didesnės nepirkom, spintelėm vietą taupiau, bet geriau tokia, nei jokios wink.gif
Paskaitau jus, bet rašyt laiko mažokai, nes ekskursaujuosi čia truputėlį ax.gif Jau senokai planavom, tai per mb atostogas su mažuoju į prancūziją išlėkėm. Ryt jau namo, bet pagal pilną programą "atidirbom" smile.gif vyras juokiasi, kad po tokių "atostogų" pailsėt reikia lotuliukas.gif
Mažasis vežime, o mes nuo ryto iki vakaro ant kojų smile.gif, ai, bet nesvarbu, kad nei kojyčių, nei rankyčių, aš visa laiminga - įspūdžių marios.

Atsakyti
Labas rytukas, kavinamės?
Orelis vėl nekoks, vakar užmačiau, kad maximoj 50 % žvejybos reikmenim, tai nulėkėm, mank manjakai prisigraibstė kažko ten, tai patenkinti kaip milijoną gavę lotuliukas.gif užtai va kokias žuvis lupa, Lukas 1,5 kg pasigavo
user posted image

Seivile, baltai pavydžiu, lauksim fotkių ir įspūdžių, mes šiemet vėl be atostogų būsim, nors planų visokių turėjau, vėl buvo neplanuotų didelių išlaidų, tai šiemet kad pigiau varysim su kemperiuku po lt, pažiūrėsiu kokių įdomesnių vietų ir bus smagu, vaikai jau vien kemperį pamatę iš laimės šokinėjo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burka: 02 birželio 2014 - 05:20
Man kažkada reikėjo rinktis ar indaplovė, ar orkaitė (nes trūko pinigų, kai atsikraustėm). Tai gyvenau pusmetį be orkaitės biggrin.gif Žiauriai nekenčiu indų plaut rankom cool.gif Tik svarstau, kad būt gerai dvi turėt lotuliukas.gif nes p[astoviai nėr kur dėt indų, kai kiti plaunas biggrin.gif Rezgu mintį, kad vieną stalčių reiktų paaukot nešvariems dėt ax.gif
Atsakyti
Pas mane ta pati problema, vis tiek pilna nešvarių indų tongue.gif. O dėl džiovyklės, tai neįsivaizduoju kaip be jos, aišku elektros ji ėda, bet va kai sugedus buvo, tai ojej ojej vargelis su tuo džiaustymu...

Alekto kaip tu laikais?
Atsakyti
mamkos, gal galit rekomenduot kokia sodyba poilsiui prie ezero, kad ir mano zvejams butu ka veiks ir kitiems vaikams butu pramogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2014 06 02, 08:51)
Alekto kaip tu laikais?


Ai biggrin.gif ruošiuos į Vokietiją kraustytis. Visam laikui cool.gif Jetus jetus, visai nenoriu, ale gerai permastėm, nėr tikslo čia likt. Ir vaikams ateitis bus tikrai geresnė nei LT. Pakolkas galva plyšta nuo minčių kaip ten reiks pritapt. Aš gyvenime nesu už LT ribų buvus doh.gif o čia reiks su visam turbūt išvažiuot.
Atsakyti
Labas visoms smile.gif
Na, aš jau ant Lietuvos žemės smile.gif Visur gerai, bet namie geriausia. Galvoju, visvien aš kaimietiško mentaliteto, nes baisinis žmonių srautas mane vargina. Didžiulis, margas miestas tas Paryžius, o jau turistų doh.gif - dabar pats pikas. Gražu be galo, bet ir žmonių visur baisiai daug. smile.gif Palyginti, tikrai ta mūsų Lietuva - kaimukas biggrin.gif keliaut labai mėgstu, bet gyvent man čia patinka.
Alekto, o apie kokią Vokietijos vietą mąstot?
Burka, šaunuoliai tavo žvejai thumbup.gif. Pas mus nieks nežvejoja, tai man net pavydu, nes man mėsos gali nebūt, svarbu, žuvies daug būtų. smile.gif

Atsakyti