Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti savo išrinktąjį?

As savaji klube sutikau ir viskas ciki piki. Nors tikrai nesitikejau ir iki tol ten sutikti vaikinai budavo tikrai ne tai, ko man reiketu. Mano geriausia drauge taip pat savo vyra sutiko, kita irgi klube. Ir ne alkohilikai, ir ne mergininkai, kaip visi linke tokiais atvejais sakyti... tongue.gif
Kitas populiarus budas - internetas. Man nelabai patinka, nes megsu zmogu matyti ir esu aktyvesne, megstu bendravima, nenoriu dar nemaciusi prisikurti liuziju. Bet kai pagalvoji, net ir macius zmogu tu iliuziju imanoma prisikurti iki begalybes... Be to zmonems, nemegstantiems linksmybiu, pazinciu portalai kaip tik. thumbup.gif
O dabar idomiausia dalis - pastebejau, kad kai aktyviai ieskodavau vaikino, arba niekas i mane demesio nekreipdavo arba visokie moliai lipdavo. kai tik eidavau linksmintis del saves ir nuosirdziai nieko nesitikedavau - visi vyrukai kaip bites prie medaus. Keista, ar ne? g.gif
Atsakyti
Neiskojau nieko, neturejau vaikinui laiko ax.gif bet kaip tik tadair sutikau ji.Vyra sutikau pas save darbe, klijentas blush2.gif Susidurem koridoriuje, jis mane uzkalbino,jam informacijos reikejo ax.gif Po keliu dienu vel susitikom, jis man pasiule kavos kartu isgerti, nes kaip tik pietu pertrauka turejo prasideti ax.gif Tai va nuo to laiko ir nebeissiskyrem wub.gif
Manau,kad teisingai seni zmones sako: Kas tau skirta-nepabegs ax.gif
Atsakyti
Užsimušdama ieškosi-nerasi.
Nieko nedarysi-rasi,arba ne.
Manau,geriausia- visur eiti,dalyvauti,ir internete akį užmesk ir klube,ir sporto klube-visur po truputį,tik galų dėl to nesidaryk. fitness4.gif
Atsakyti
As tikiu likimu ir manau, kad visi esam suskirstyti po du smile.gif Tik susitinkam anksciau ar veliau... Ir jokiu ypatingu pastangu, manau, nereikia...
NORS, mano mama (istekejo 32 metu) nuolat primena man, kad iekok vaikino, ar dar neturi ir pan. biggrin.gif Zinok, praeis laikas, visi ves, kurie nevede bus, tai tures drauges ar bus keistuoliai, o jauna nasli rast sunku ir paskui nieko nesusirasi biggrin.gif
Kaip ji sako, kad ieskojau princo ant balto zirgo, o paskui ziuriu, kad ir ant kumeles nebeatjos biggrin.gif
Atsakyti
Kaip sako kas neieško tas randa smile.gif aš pati neieškojau mane surado blush2.gif susipažinom klube. Nors yra daugybė vietų kur galima susitikti tą vienintelį. mano pažįstam susipažino su savo vyru telefonų taisykloje ax.gif o mano tėvai troleibuse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialia26 @ 2007 12 17, 15:43)
Kaip sako kas neieško tas randa  smile.gif    aš pati neieškojau mane surado blush2.gif  susipažinom klube.

thumbup.gif drinks_cheers.gif ta pati istorija
Atsakyti
Bus laikas - pats atsiras mirksiukas.gif specialiai tikrai nereikia ieškoti... likimas anksčiau ar vėliau suveda mus su reikiamais žmonėmis ax.gif
Atsakyti
O pas mane maniskis pats atvaziavo, su kitais mano draugais smile.gif
Atsakyti
Lengviausia susipazinti univere, ar darbe kuriame yra didelis kolektyvas.
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2012 11 09, 17:14)
Lengviausia susipazinti univere, ar darbe kuriame yra didelis kolektyvas.

Atsimenu, mano aukletoja kazkada sake - niekad neik i mokykla dirbt, niekad vyro nesurasi biggrin.gif
Atsakyti
va čia tai tikra teisybė. mokykloje niekaip. vien moterys, arba vyrai, ir visi vede. o jei ir ateina kas naujas, tai irgi vedes, uzimtas arba nei sioks nei toks ir dar ziu giminaitis kokios bendradarbes.

geriausias darbas ten kur eina daug klientu... visokios maximos, moteriski kolektyvai, nieko gero.

nors jei dievas isvaizda neapdovanojo, tai sansu surasti ir kitur nera sad.gif
Atsakyti
Neieskojau,mane susirado. Susipazinom klube. Nors tuo metu turejau vaikina,taciau likimas taip sudeliojo viska,kad pasilikau su antru smile.gif
Atsakyti