Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti savo išrinktąjį?

QUOTE(cangoroo @ 2007 12 08, 19:54)
As tikiu likimu ir manau, kad visi esam suskirstyti po du smile.gif Tik susitinkam anksciau ar veliau... Ir jokiu ypatingu pastangu, manau, nereikia...
NORS, mano mama (istekejo 32 metu) nuolat primena man, kad iekok vaikino, ar dar neturi ir pan.  biggrin.gif  Zinok, praeis laikas, visi ves, kurie nevede bus, tai tures drauges ar bus keistuoliai, o jauna nasli rast sunku ir paskui nieko nesusirasi  biggrin.gif
Kaip ji sako, kad ieskojau princo ant balto zirgo, o paskui ziuriu, kad ir ant kumeles nebeatjos  biggrin.gif


Oj jusu posta paskaiciau ir iskart nusisypsojau, nes pagalvojau apie varianta, kur ne karta maciau per tv biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Reikia tureti BACK UP PLAN! Jei turi gera vyr l drauga, kuriam taip pat nesiseka susirasti antros puses, tai susitari kad jei iki 40ies abu neranda antros puses, tada zenijates abu biggrin.gif
Gerai soriakas cia jau bajeruoju doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 11 26, 22:34)
Oj jusu posta paskaiciau ir iskart nusisypsojau, nes pagalvojau apie varianta, kur ne karta maciau per tv  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Reikia tureti BACK UP PLAN! Jei turi gera vyr l drauga, kuriam taip pat nesiseka susirasti antros puses, tai susitari kad jei iki 40ies abu neranda antros puses, tada zenijates abu  biggrin.gif
Gerai soriakas cia jau bajeruoju  doh.gif  biggrin.gif


Taip taip, juodas humoras bigsmile.gif Turiu vaikystės draugą, kuris taip pat ilgai vienišas, kaip ir aš. Mudu juokaujam, kad jei taip ir toliau, po 5 metų sumesim meškeres ax.gif Tėviška priedermė pas abu yra, vaikų tai norim biggrin.gif O šiaip aš irgi linkusi tikėti, kad kiekvienam yra skirta antra puselė. Tik aišku sėdint namie ji nenukris iš dangaus. Reik bendraut, dalyvaut, šypsotis tongue.gif Ir belieka tikėt...o kas daugiau? doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meyle @ 2012 11 26, 21:07)
Taip taip, juodas humoras bigsmile.gif Turiu vaikystės draugą, kuris taip pat ilgai vienišas, kaip ir aš. Mudu juokaujam, kad jei taip ir toliau, po 5 metų sumesim meškeres ax.gif Tėviška priedermė pas abu yra, vaikų tai norim biggrin.gif O šiaip aš irgi linkusi tikėti, kad kiekvienam yra skirta antra puselė. Tik aišku sėdint namie ji nenukris iš dangaus. Reik bendraut, dalyvaut, šypsotis tongue.gif Ir belieka tikėt...o kas daugiau? doh.gif  unsure.gif


Tai va nereikia nusiminti, nes turit plana B biggrin.gif
O kas ten zino, gal tai ir yra butent tas zmogus......? cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Kai mane tokios kalbos erzina "neieskok ir pats atsiras" ar "bus laikas - pats atsiras" ar "likimas pats suveda" doh.gif . As jau 30 metu laukiu ir ieskau, ir neieskau, bet nieko horizonte, kaip ner, taip ner doh.gif , uzknisantis reikalas doh.gif , negi nera tos mano antros puses doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 11 vasario 2013 - 21:35
medzioti nereikia, ateis tinkamas laikas ir rasi, arba tave ras:)
Papildyta:
QUOTE(Aristokratė @ 2013 02 11, 21:28)
Kai mane tokios kalbos erzina "neieskok ir pats atsiras" ar "bus laikas - pats atsiras" ar "likimas pats suveda"  doh.gif . As jau 30 metu laukiu ir ieskau, ir neieskau, bet nieko horizonte, kaip ner, taip ner  doh.gif , uzknisantis reikalas  doh.gif , negi nera tos mano antros puses  doh.gif .

gal buvo tik nepastebejai, ar praleidai ji pro akis savo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roobiiss: 11 vasario 2013 - 22:54
Norint,tai ir kapinese susipazint galima laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(roobiiss @ 2013 02 11, 23:55)
medzioti nereikia, ateis tinkamas laikas ir rasi, arba tave ras:)
Papildyta:

gal buvo tik nepastebejai, ar praleidai ji pro akis savo:)


doh.gif na ka as rasiau anksciau doh.gif . Tai kur tada tas likimas, kuris suveda g.gif . Kaip ten sako, likimas suves ir neiskirs biggrin.gif , kazkaip neveikia doh.gif .
Cia dar klausimas, o gal jis manes nepastebejo ir pro akis praleido lotuliukas.gif .
Bet atgalios nesigrezioji, kazkas atejo, kazkas praejo, ziuri ir eini i prieki, del kiekvieno prasalaicio plauku nesirausiu doh.gif , gal dar ateis, kuris mane pastebes ir pro akis nepraleis, kaip ir as tuo paciu rolleyes.gif .
Atsakyti
Ziurejau Torsunovo seminarus per Youtuba, akip tik pansiomis temomis ir kodel moterys neranda vyro ir t.t.
TAigi, man labai patiko jo mintis,akd viskas priklauso nuo moters vidaus. Sako jei ant saligatvio gules nuostabaus grozio roze, tikrai atsiras kas ja pakels, o usni arba mindys arba apeis ratu. TAgi,sako reikia tapti kaip ta roze ,(kuri traukia bitutes),tada vyrai buriais rikiuosis ir teliks moteriai issirinkti 4u.gif
As irgi pritariu,kad nereikia kazkokiu ten paiesku, o darbo su savim....juk siaip ar taip nesedi moteris tarp 4 sienu, kazkur iseina, su kazkuo bendrauja ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2013 02 11, 23:27)
doh.gif na ka as rasiau anksciau  doh.gif . Tai kur tada tas likimas, kuris suveda  g.gif . Kaip ten sako, likimas suves ir neiskirs  biggrin.gif , kazkaip neveikia  doh.gif .
Cia dar klausimas, o gal jis manes nepastebejo ir pro akis praleido  lotuliukas.gif .
Bet atgalios nesigrezioji, kazkas atejo, kazkas praejo, ziuri ir eini i prieki, del kiekvieno prasalaicio plauku nesirausiu  doh.gif , gal dar ateis, kuris mane pastebes ir pro akis nepraleis, kaip ir as tuo paciu  rolleyes.gif .

tai yra tas likimas, tik gal nepasieke tasves dar, kaip ir daugelio, kaip ir manes:OO
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2013 02 11, 21:28)
Kai mane tokios kalbos erzina "neieskok ir pats atsiras" ar "bus laikas - pats atsiras" ar "likimas pats suveda"  doh.gif . As jau 30 metu laukiu ir ieskau, ir neieskau, bet nieko horizonte, kaip ner, taip ner  doh.gif , uzknisantis reikalas  doh.gif , negi nera tos mano antros puses  doh.gif .

manau nesamone tos kalbos, kad neieškok ir pats atsiras. tipo likimas suves.net ir senais laikais būdavo tam tikra kategorija moterų kurioms tiesiog neskirta turėti antrą pusę...juk pažiūrėkite ir anais laikais kiekviename kaime būdavo po keletą merginų kurios taip ir likdavo senmergiauti.ir šiais laikais tokia kategorija lieka. tiesiog manau ne visiems lemta turėti vyrą, šeimą. tiesiog neskirta. gali eiti, ieškoti, į 10000pasimatymų lakstyti, jei neskirta, nieko nepadarysi. nebent trumpai gali apgauti likimą, bet vis tiek liksi vienas, jei jau ta vienatvė skirta.manot senos panelės taip vadinamos anais laikais nenorėjo šeimos, vyro? tiesiog va neskirta ir vsio.
o jums linkiu sutikti tą antrą puselę 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(roobiiss @ 2013 02 13, 19:15)
tai yra tas likimas, tik gal nepasieke tasves dar, kaip ir daugelio, kaip ir manes:OO

nepasiekė? o kaip pavadinsite tas moteriškes, kurioms jau 50, 60, 80 metų, kurios taip ir visą gyvenimą neturėjo antros pusės?norėjo, bet nesutiko, na neatėjo į jų gyvenimą vyras?tai dar jų nepasiekė likimas?
pažiūrėkite vienoms skirta ir po 3 kartus ištekėti, kitoms ir nei karto. g.gif
atrodo šiais laikais, kai atviras p[asaulis, moterei turėtų lengva būt rasti antrą pusę, bet va daug vienišų moterų..vadinasi toks likimas. ps: žinau atvejį kai moteriškė nuo jaunystės dirbo tik gausaus vyro kolektyve, bet taip ir liko be antros pusės.neskirta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine-as @ 2013 02 13, 20:27)
gali eiti, ieškoti, į 10000pasimatymų lakstyti, jei neskirta, nieko nepadarysi. nebent trumpai gali apgauti likimą, bet vis tiek liksi vienas, jei jau ta vienatvė skirta.manot senos panelės taip vadinamos anais laikais nenorėjo šeimos, vyro? tiesiog va neskirta ir vsio.
o jums linkiu sutikti tą antrą puselę 4u.gif
Papildyta:
nepasiekė? o kaip pavadinsite tas moteriškes, kurioms jau 50, 60, 80 metų, kurios taip ir visą gyvenimą neturėjo antros pusės?norėjo, bet nesutiko, na neatėjo į jų gyvenimą vyras?tai dar jų nepasiekė likimas?
pažiūrėkite vienoms skirta ir po 3 kartus ištekėti, kitoms ir nei karto. g.gif
atrodo šiais laikais, kai atviras p[asaulis, moterei turėtų lengva būt rasti antrą pusę, bet va daug vienišų moterų..vadinasi toks likimas.


g.gif Neabejoju, kad pacios moteriskes kaltos, o ne likimas biggrin.gif . As tai zinau, kodel neturiu antros puses, ne del likimo, o del mano pacios klaidingu veiksmu, nesupratimo ar nemokejimo, kaip bendrauti, kaip kurti santykius, saves menko vertinimo ir nuvertinimo ir t.t., ir pan. ax.gif biggrin.gif .
Teisingai ada21lt parase reikia darbo su savimi, tvarkytis su savimi, ypatingai su savo vidiniu As.
Atsakyti
PAstebejau,akd vyrai prisibijo stipriu, graziu moteru smile.gif SAko grazi bus visu, o protinga,stipri yra pavojus ju ego. Nu bet juk vis tiek, jei moteris tokia, jai reiks vyro, kuris jos nebijos, kuris jausis uztikrintai, bus toks pat stiprus.
TAigi gal ir uztrunka ilgiau smile.gif Svarbiausia nevaiskcioti akis pasatcius ir kiekvienamme vyre ieskant to, vien tas zvilgsnis manau vyrus isbaido biggrin.gif Geriau gyventi savo gyvenima, rasti idomiu veiklu, gal tarp bendraminciu kazkas atsiras, gal is vis visai atsitiktinai...Nes ziuriu kuo daugiau isikimba,akd rasti, tuo ilgaiu neranda doh.gif
Bet taip kartais buna ir kazkokie ragiukai, kurie atbaido, kazkokie nerealus reikalaviami ir t.t.
GAlu gale juk turi ateiti meile, trauka kazkokia, kartais buna ir geras ir lyg jam patinki, nu bet jei jo nemyli , netraukia, tai kas is to? ax.gif
Atsakyti