Įkraunama...
Įkraunama...

Namų kvapai

QUOTE(mimi88 @ 2017 01 06, 15:45)

mano nauja meile tai dr.vranjes rosso nobile, bet kolkas vis dar gailiu pinigu  smile.gif

labai aktualia temute radau 4u.gif
Kur jusu naujos meiles kvapo yra pirkti ir kokia kaina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2017 01 08, 17:20)
labai aktualia temute radau 4u.gif
Kur jusu naujos meiles kvapo yra pirkti ir kokia kaina bigsmile.gif

oj pirkti tai daug kur yra tiek internete tiek interjero salonuose, suvedus google pavadinimą ismeta labai daug svetainių kur galima isigyti 4u.gif kaina 250 ml ~66-67eurai
yra ir mazesnem talpom bet man kambariui reikia bent 200ml kad butu
tai kolkas tenkinuos rituals, va dar atradau ipuro difuzerius thumbup.gif
ir visai noreciau esteban pabandyt, nes patinka ju kvepalu kvapai bet nezinau ar pas mus yra ju kur pirkti
Atsakyti
brangu bigsmile.gif 100 euru - 500ml... gal kas zinote pigiau kur nusipirkti bigsmile.gif

nemaciau jusu zinutes
Papildyta:
QUOTE(mimi88 @ 2017 01 09, 11:46)

noreciau esteban pabandyt, nes patinka ju kvepalu kvapai bet nezinau ar pas mus yra ju kur pirkti

jauciu geri wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 09 sausio 2017 - 10:57
O kaip tie Rituals laikosi? Ar ne visai greit isgaruoja?
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2017 04 16, 10:44)
O kaip tie Rituals laikosi? Ar ne visai greit isgaruoja?

Apie 3-4 menesius man laiko,dar priklausomai nuo to ar daznai vartai tas lazdeles. is pradziu tai atrodo akyse garuoja tiesiog skystis mazeja paskui i gala kazkur suleteje. atradau kad ipuro (kainos segmente panasus) man vistik labiau gal limpa
Atsakyti
Gal galit patart koki kvapa uzsisakyti iš ZARA HOME. Kokie yra populiariausi?
Atsakyti
Dabar turiu toki

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveiki.
Būkit geros pasakykit kas per kvapas kurį jaučiu įėjus į Gedimino 9.Jau taip jis man patinka,kad tuoj su laskraduške apsigyvensiu ten..
Atsakyti
QUOTE(juokutis @ 2017 07 31, 17:22)
Sveiki.
Būkit geros pasakykit kas per kvapas kurį jaučiu įėjus į Gedimino 9.Jau taip jis man patinka,kad tuoj su laskraduške apsigyvensiu ten..

Kiek žinau, ten Aisčio Mickevičiaus specialiai kurtas kvapas (seniai buvau, nežinau, ar dar nepakeitė).
Atsakyti
Namams ir automobiliui naudoju Zenology Camellia Sinensis | Black Tea - jau koks pusmetis kaip šis kvapas man tobulas:)
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 08 01, 09:15)
Kiek žinau, ten Aisčio Mickevičiaus specialiai kurtas kvapas (seniai buvau, nežinau, ar dar nepakeitė).

Ačiū kad parašėt 4u.gif ,.....bent kazkokia užuomina nuo kur pradėt ieškot.... bigsmile.gif

Atsakyti
<p>Labai patiko Aromikos namu kvapai su lazdelem! Nuostabus kvapas "Meduolis"- toks naturalus, tobulas saltajam sezonui, puikiai pasiskirsto palei visa buta! Tiesiog negaliu atsidziaugti, o kaina juokinga- Senukuose nusipirkau su nuolaida uz 3.50 eur. Raso kad uzteks 60 dienu, bet praejo menuo, ir liko maziau ne puse, tai realiai sakyciau buteliuko uztenka 40-50 dienom, jei sudeti i ji visas lazdeles. Bet who cares, turint omeny kaina?  angel_not.gif 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 12 lapkričio 2017 - 17:08