Įkraunama...
Įkraunama...

Namų kvapai

Aciu labai merginos! Taip, antradienio vakara mums gime sunus smile.gif

Kad butu i tema - siuo metu musu 'namu kvapas' tai ligonines su visa jos atributika ir mazylio kvapas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 08 04, 09:30)
Aciu labai merginos! Taip, antradienio vakara mums gime sunus smile.gif

Kad butu i tema - siuo metu musu 'namu kvapas' tai ligonines su visa jos atributika ir mazylio kvapas smile.gif

Sveikinu!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 08 04, 08:30)
Aciu labai merginos! Taip, antradienio vakara mums gime sunus smile.gif

Kad butu i tema - siuo metu musu 'namu kvapas' tai ligonines su visa jos atributika ir mazylio kvapas smile.gif


pragaruos ta ligoninė biggrin.gif būkit sveiki!!
Atsakyti
Pagaliau gavau tas norėtas rituals lazdeles o tai kiek beziureciau internete amzinai rodo kad isparduota unsure.gif maniškis su darbu iki vilniaus palėkt turėjo tai prisiminė mano šitą norą biggrin.gif
Tiesa jau per tiek laiko ir noras buvo pasikeites,dabar norėjau sweet sunrise, bet dovanotam arkliui (o dar be progos) į dantis nežiūrima, jam iš seniau buvo užsifiksavę under a fig tree tai tą ir gavau smile.gif
dar ir zvakę nupirko lotus secret (pati tai tikrai kitą kvapą būčiau išsirinkus, bet ką jau čia, į vilnių nelėksiu gi apsikeist)
Atsakyti
Paprastai tu su lazdelem (reed diffuser) neuzuodziu net mazoj erdvej, na bent jau kiek turejau, tai net mazoj vonioj neuzteko kvapo.

Dabar labai susigundziau NEST lazdelem - parduotuvej issiuosciau kvapus, bet man jie tik is labai arti uzsiuode, bet aisku parduotuve didele atvira erdve, tai nera kur kvapui uzsilaikyt. Norejau ju i walk-in spinta, tai galvojau bus ok, jei ir silpniau kvepes, bet kvepia tikrai stipriai, bet ne iki slykstumo stipriai. Diena praveriu spintos duris i miegamaji, tai ir jame kvapas jauciasi, nakciai uzdarau spintos duris. Kolkas labai patenkinta wub.gif Issirinkau "grapefruit " kvapa kaip toki neutralu, bet jau noriu ir kitu kvapu kitiems kambariams. Tik kaina pasikabdziojanti, bet pirkau su nuolaida, o ir turetu ilgam uztekt.

Pries Nest buvau pigesnies lazdeles is Pecksniff's nusipirkus, rodos "rose & peony" kvapo. O jau slykstumas to kvapo unsure.gif Jokiu geliu neuzuodziau, tase puse vakaro pro miegama praeinant... Padejau i laiptine su mintim, kad gal labiau issisklaidys kvapas, bet ir ten tokiu pat slykstumu kvepejo, tai iskeliavo i siuksline.


Is purskiamu ar i siena kisamu kvapu man Bath & Body Works kai kurie nieko, bet dauguma tiesiog per stiprus ir nemalonus patampa. O visi supermarketiniai man nemaloniai ir per sintetiskai dazniausiai kvepia...
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2016 10 14, 17:33)
Paprastai tu su lazdelem (reed diffuser) neuzuodziu net mazoj erdvej, na bent jau kiek turejau, tai net mazoj vonioj neuzteko kvapo.

aš tai pastebėjau, kad lengvesni, gaivesni kvapai man neužsiuodžia, bet aišku ir nuo kokybės priklauso. Pas mus miegamas su svetaine sujungtas stumdomom durim, kurios pastoviai atidarytos plius nėra iš svetainės durų į koridorių,tai gan nemaža erdvė palyginus susidaro, bet tas savo figas užuodžiu gan gerai (aisku būnant namie apsipranti, bet grįžus iš kur nors tai bent svetainėj visad užuodžiu) biggrin.gif bet jų ir kvapas toks aitrokas, link vyriškų kvepalų, va ta žvake lotus gaivesnio kvapo tai man ji kažkaip menkai užsiuodžia, reik nosį prikist



gal kas žino ar lietuvoj kokioj kristianoj yra pirkti ESTEBAN namų kvapų ir/ar refilų ?
Atsakyti
Durance Amber dieviškas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif
Aš esu kaip sako mano šeima mano draugai namų kvapų maniakė.
Visuose namuose naudoju Ambi pur rozetinius kvapukus jie man pasaka. wub.gif
http://www.homebarga...;targetSize=300

O vonios kambary naudoju tokius visada.
https://n3.sdlcdn.co...333-1-f73d9.jpg nuostabus kvapas. rolleyes.gif wub.gif
Niekada nebandžiau tų lazdelių ar žvakių. Man toks jausmas, kad iš tų lazdelių ir žvakių kvapas neilgalaikis. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 15, 09:02)
Sveikos. 4u.gif
Aš esu kaip sako mano šeima mano draugai namų kvapų maniakė.
Visuose namuose naudoju Ambi pur rozetinius kvapukus jie man pasaka. wub.gif
http://www.homebarga...;targetSize=300

O vonios kambary naudoju tokius visada.
https://n3.sdlcdn.co...333-1-f73d9.jpg nuostabus kvapas. rolleyes.gif  wub.gif
Niekada nebandžiau tų lazdelių ar žvakių. Man toks jausmas, kad iš tų lazdelių ir žvakių kvapas neilgalaikis. unsure.gif

O kur jus randate tokiu elektriniu ambi pur,nesu tokiu uzmaciusi.
Atsakyti
Aš UK gyvenu tai čia juos perku. Nežinau ar Lt yra ju. smile.gif bet Ebay tikrai yra.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 15, 07:02)
Sveikos. 4u.gif
Aš esu kaip sako mano šeima mano draugai namų kvapų maniakė.
Visuose namuose naudoju Ambi pur rozetinius kvapukus jie man pasaka. wub.gif
http://www.homebarga...;targetSize=300

O vonios kambary naudoju tokius visada.
https://n3.sdlcdn.co...333-1-f73d9.jpg nuostabus kvapas. rolleyes.gif  wub.gif
Niekada nebandžiau tų lazdelių ar žvakių. Man toks jausmas, kad iš tų lazdelių ir žvakių kvapas neilgalaikis. unsure.gif

as ir namu kvapu maniake bet tik jau ne ambi pur kambariam jau ne ne ne blink.gif ju per daug sintetinis kvapas, toks jausmas kad tuoleto gaiviklio papurksta, turiu as ta automatuini spreju bet jis pas mane stovi wc biggrin.gif
pacituosiu namu kvapu savininkus „Kvapas neturi draskyti nosies – įėjęs turi užuosti ir pamiršti, tačiau po kurio laiko – jo ilgėtis“

Plius lazdelių kvapas kaip tik ilgalaikiskesnis nei purskiamo - tas papurske po kelių minuciu issivadejo, o lazdeles kvapa skleidzia subtilu nuolat kol būna skyscio, tik jas reikia retkarciais pavartyt smile.gif o zvakes taip - jų kvapas trumpalaikis bet tokia ir yra ju paskirtis sukurti jaukuma ir paskleisti ta kvapa greit ir intensyviai smile.gif

mano nauja meile tai dr.vranjes rosso nobile, bet kolkas vis dar gailiu pinigu smile.gif
Atsakyti
As pasiilgstu Air wick Mango burbulo. Bet neberandu pirkti LT, gal kur nukreipsit? Turbut atnaujino kvapus ir iseme is prekybos unsure.gif
Atsakyti