Įkraunama...
Įkraunama...

Namų kvapai

QUOTE(MaDam* @ 2014 06 23, 14:26)
Kaip faina, kad radau tokia tema smile.gif mes labai jau ilgai namie durance aguonu kvapo naudojam, kaip draugai sako -tapo musu namu vizitine kortele:)
bet gal jau noretusi ko nors naujo..ka tiksliau megstat is rituals ir L'occitane?

is ritualso megstu Hamam berods vadinasi, didesniems plotams tina, nes astresni...
Atsakyti
QUOTE(mergyytte @ 2014 06 06, 19:08)
Domus galerijoj yra parduotuve vonia.lt kazkaip panasiai vadinasi. Kaina nemaza apie 250lt

Kaip ilgai uztenka buteliuko?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 06 27, 09:01)
Kaip ilgai uztenka buteliuko?


Maždaug pusmečiui.
Atsakyti
Dabar turiu pastacius tris buteliukus su lazdelem ir viena vonioje su gelyte Durance firmos Ambra kvapa,bet nepasakyciau kad labai jaucias tas kvapas,nebent prieini labai arti. Namas didelis,gal tokio kieko neuztenka kad kas jaustusi g.gif reiks bandyt kitos firmos...
Atsakyti
O mes nekvėpinam namų kažkokiais specialiais kvapais - ir taip tų kvapų užtenka. Tik rudenį - pavasarį eterinius aliejukus pagarinam, dėl vaikų peršalimo ligų profilaktikos - mažiukai jie dar.
Ai, dažnai mūsų namai pyragais kvepia biggrin.gif taip ir susirenkam puokštę kitą - progiškai smile.gif bet šiaip mėgstu "bekvapius" savo namus. Tada geriau jaučiuosi. Vyras sako, kad ir taip mano turimų kvepalų šleifų užtenka.
Mašinos irgi nekvėpinu - ir taip prisigeria kvepalų aromato.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 09 11, 12:03)
O mes nekvėpinam namų kažkokiais specialiais kvapais - ir taip tų kvapų užtenka. Tik rudenį - pavasarį  eterinius aliejukus pagarinam, dėl vaikų peršalimo ligų profilaktikos - mažiukai jie dar.
Ai, dažnai mūsų namai pyragais kvepia  biggrin.gif taip ir susirenkam puokštę kitą - progiškai smile.gif bet šiaip mėgstu "bekvapius" savo namus. Tada geriau jaučiuosi. Vyras sako, kad ir taip mano turimų kvepalų šleifų užtenka.
Mašinos irgi nekvėpinu - ir taip prisigeria kvepalų aromato.

Vaje kaip faina,pyragu kvapas pats geriausias thumbup.gif namiskiai turbut patys laimingiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 09 11, 11:03)
O mes nekvėpinam namų kažkokiais specialiais kvapais - ir taip tų kvapų užtenka. Tik rudenį - pavasarį  eterinius aliejukus pagarinam, dėl vaikų peršalimo ligų profilaktikos - mažiukai jie dar.
Ai, dažnai mūsų namai pyragais kvepia  biggrin.gif taip ir susirenkam puokštę kitą - progiškai smile.gif bet šiaip mėgstu "bekvapius" savo namus. Tada geriau jaučiuosi. Vyras sako, kad ir taip mano turimų kvepalų šleifų užtenka.
Mašinos irgi nekvėpinu - ir taip prisigeria kvepalų aromato.


Labai retai randu "bekvapius" namus pas kitus. Paprastai mes savų namų kvapo nelabai užuodžiam. Nuėjus į svečius visada būna kažkoks kvapas. Sienų dažų, remonto, medinių laiptų, seno pastato, katino šikdėžės, bobutės megztinio, namų kvapų...
Tų cheminių namų kvapų ir aš nelabai suprantu, tengiuosi rintis iš natūralių ea gaminamus namų kvapus.
Atsakyti
Pas mano babute taip isigeres vaistu kvapas kad negaliu buti blink.gif
O siaip visai neblogas straipsnis pasiskaitymui-
http://www.15min.lt/...vezi-550-449969
Atsakyti
Labai tinka ir labai lengva namus kvepinti eteriniais aliejais, nes sintetiniai oro gaivikliai, nustelbiantys blogą kvapą (cigarečių ir pan.) veikia primityviai: jie nosies ertmę padengia plona aliejinga plėvele, o sudėtyje esantis formaldehidas ar fenolis slopina nervines ląsteles.

Formaldehidas - viena pavojingiausių medžiagų, galinti paskatinti onkologines ligas, astmos priepuolį, ji kenkia virškinimo, hormonų, imuninei sistemai, dirgina kvėpavimo takus, akis, gali sukelti alergijas.

Išsamiau, kam įdomu, čia 4u.gif

http://www.marmozel....vepalai-kas-tai
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 09 12, 13:17)
Labai retai randu "bekvapius" namus pas kitus. Paprastai mes savų namų kvapo nelabai užuodžiam. Nuėjus į svečius visada būna kažkoks kvapas. Sienų dažų, remonto, medinių laiptų, seno pastato, katino šikdėžės, bobutės megztinio, namų kvapų...
Tų cheminių namų kvapų ir aš nelabai suprantu, tengiuosi rintis iš natūralių ea gaminamus namų kvapus.


taip taip, todėl ir rašau "bekvapius" kabutėse - tokių nebūna, kiekvieni namai turi savo kvapą, be jokios abejonės.
Apie sintetinius gaiviklius - purškiklius, žvakes, pakabukus, etc., aš tai visai nekalbu - mūsų namuose jų tiesiog nėra.
Neperku, tiesą sakant, ir natūralių medžiagų tik su tikslu pakvėpinti namus - gal tik į Kalėdų vainiką pridedam gvazdikėlių ir cinamono lazdelių: kai degdamos žvakės sušildo prieskonius, pradeda svetainė kvepėti stebuklo laukimo kvapu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyytte @ 2014 06 03, 10:29)
O mūsų namai kvepia štai tokiu Fragranza Da Collezione Rosso Nobile kvapu  wub.gif  wub.gif  Man labai patinka.
user posted image



Jie ziauriai geruliai. Kur ju pirkti??
Atsakyti
QUOTE(mycia @ 2014 11 05, 09:05)
Jie ziauriai geruliai. Kur ju pirkti??


Domus galerijoje, vonia.lt yra 4u.gif
Atsakyti