Įkraunama...
Įkraunama...

Namų kvapai

Kaledoms gavau sia:
user posted image
Iki siu Kaledu tikiuosi pabaigti smile.gif Sis kvapas man nelabai... Pernai gavau tokia pat, tik ambros kvapa, tai isdeginau per po menesiu. Vat ten tai geris buvo thumbup.gif. Cia vyro bosas vis dovanoja, tai idomu, kokia siemet zvake gausim mirksiukas.gif

O siaip man namams ambros kvapas tai labai patinka. Esu pirkus is L'Occitano ambros kubelius, maisiukuose prikabinejau, bet nera, kad labai jie skleistu ta kvapa - tik kai arciau prieini jauciasi... Dar is ju naudoju difuzeri su Cukruotu vaisiu kvapu, ejau ir vel jo pirkti, bet pamaciau ambros papildyma purskiamiems kvapams, tai neatsilaikiau ir nusipirkau - susipyliau i difuzeri blush2.gif. O ir pardaveja sake, kad ambros daugiau prancuzai negamins - kiek jau dabar jie turi isparduos, daugiau ir nebegaus verysad.gif, tai kaip galejau po tokiu zodziu nepirkt smile.gif.
Atsakyti
Kvėpinu Bath and Body Works žvakėmis. Mmm man jos wub.gif
user posted image
Aišku, turiu įtarimą, kad DR. VRANJES kvepia geriau, bet kai pasveri kainą, tai man gerai ir šios blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shviesele: 16 lapkričio 2014 - 15:21
Gera tema 4u.gif
Esu nusivylus siek tiek Yankee Candle zvakem.. Arba mano plotas namu per didelis, arba as neuzuodziu. Arba reikia pirkti labai intensyvu kvapa, kad uzuost koki nors kvapa.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2014 11 16, 16:57)
Gera tema  4u.gif
Esu nusivylus siek tiek Yankee Candle zvakem.. Arba mano plotas namu per didelis, arba as neuzuodziu. Arba reikia pirkti labai intensyvu kvapa, kad uzuost koki nors kvapa..  g.gif


g.gif turiu, dovanų esam gavę - man jos net per daug kvėpina, tad stengiuosi tik labai ir labai retą kartą naudoti - kai būna kokių svečių ar pan.
Maniškės dideliuose induose, kvapai - levandų, vanilės ir dar kažkokia, lygtai kokia tai pušis.
Mes name gyvenam. Matyt, skirtingai priimam kvapus smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif gal esate, kurios bandziusios Devamontra kvapus? domina sis kvapas ?smile.gif http://www.ekoleja.l...rinkinys_namams
Atsakyti
Atradau Locherber kvapus, visi kvapai labai sodrūs ir malonūs. Išbandžiau šitą:
user posted image

Nuostabus kvapas wub.gif norėčiau, kad jis taptų mūsų namų "vizitine kortele". tik reiks jau papildyt atsargas... Gal dar kuri bandėt? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 25 gruodžio 2014 - 23:56
user posted image
pirkome situos, bet ne labai patiko, kai prieini tada jauciasi, o taip patalpoj nesijaucia
Atsakyti
Pasiskusiu verysad.gif nu zinokit negaliu ieiti i Gedimino 9 - ten patalpos kvepinamos kazkokiu kvapu, kuris man naturaliausiu budu supykina.. Per daug, ypac prie iejimu-isejimu, kur pucia ventiliacijos. Kosmaras kazkoks. Saldus, sleikstus, kazkoks sintetinis siaubas. Man ten tokia patogi vieta apsipirkti, nu bet jau tas kvapas schmoll.gif

Jums neuzkliuna?
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 02 06, 13:22)
Pasiskusiu verysad.gif nu zinokit negaliu ieiti i Gedimino 9 - ten patalpos kvepinamos kazkokiu kvapu, kuris man naturaliausiu budu supykina.. Per daug, ypac prie iejimu-isejimu, kur pucia ventiliacijos. Kosmaras kazkoks. Saldus, sleikstus, kazkoks sintetinis siaubas. Man ten tokia patogi vieta apsipirkti, nu bet jau tas kvapas  schmoll.gif

Jums neuzkliuna?

Man kaip tik patinka tas kvapas. Bet jaučiu jį tik įeinant. Skaičiau, kad A. Mickevičius išrinko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 06 vasario 2015 - 13:31
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 06, 14:29)
Man kaip tik patinka tas kvapas. Bet jaučiu jį tik įeinant. Skaičiau, kad A. Mickevičius išrinko.


gal man irgi patiktų, jei koncentraciją taip kokius 3 kartus sumažintų g.gif

Atsakyti
Man G9 kvapas patinka, gal zinot kas ten per reikalas? Pirkciau toki ir namams biggrin.gif

O namuose jau keli metai naudoju Loccitane cukruotu vaisiu difuzeri, bet man jo per mazai, sakyciau kiekvienam kambariui reiktu po viena. Vakarais dar kartais uzsidegu tokia pat kvepiancia zvake arba kokio eterinio aliejaus pakaitinu.

Mano mama atejus i namus sako, kad pas mus daug prikvepinta, bet as pati atejus is lauko tai nieko nejauciu.
Atsakyti
perku pati papraciausia kvapa is senuku, su nuolaida gal 18lt kainuoja ir net nekyla ranka pirkti brangesni smile.gif siuo metu svetaineje yra roziu kvapo..tikrai kvepia wub.gif
miegamajame pripazystu tik levandu kvapa, bet gaminuosi pati.i drobini maiseli pridedu roziu ziedlapiu, kitu geliu ziedu ir apslakstau levandu kvapo eteriniu aliejum, pakabinu, kur nesimato ir vuolia smile.gif smile.gif
Atsakyti