Įkraunama...
Įkraunama...

Besiruošiančios svočiauti 2014

QUOTE(agnemonas @ 2014 06 03, 21:50)
aciu uz pagalba  drinks_cheers.gif, ka be jusu reiktu daryti wink.gif.

Papildyta:
Pedutes karpo vaiku vardu rinkimui, as irgi vakar intensyviai bandziau surasti, kur su nuotraukomis buvo ikelus svociute, bet nesiseke man surasti.



ačiū, neradau ir aš, nors nuoširdžiai viska perkaičiau ax.gif as kirpsiu dvi širdutes, perleisiu per rankas, kad užrašytu berniukui ar mergaitei ir ant krikstynu butelio kabinsiu bigsmile.gif manau gerai bus, jei iki rugsejo nepakeisiu biggrin.gif
Atsakyti
Kažin kaip mano suknytė gyvena g.gif , jau trys savaitės doh.gif o aš dar nesulaukiu žiniu unsure.gif .
Bet jaučiu bus viskas čiki bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 03, 22:54)
Kai padarysiu imesiu mirksiukas.gif , nes darbo prie ju tai oj doh.gif  lotuliukas.gif

Oi tai as gal neprsaidesiu net doh.gif, nes nebaigtu projektu daugybe, o laiko mazeja, nebent iskirpsiu kelias ir sukabinsiu ant butelio, tuomet sveciai gales surasyti vardus ant abieju pusiu wink.gif. Dar pagalvosiu smile.gif. Nors vakar maketa irgi susiradau ir pasikoregavau.
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 03, 22:54)
Kai padarysiu imesiu mirksiukas.gif , nes darbo prie ju tai oj doh.gif  lotuliukas.gif


4u.gif 4u.gif o gal gali trafaretu pasidalinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirbliss @ 2014 06 03, 22:32)

maisto institute yra isikures "Naujasis limas"  6 aukste, ten irgi visko yra smile.gif

jo jo, ten, seniai buvau, tai jau nebeprisimenu.... bet ten tikrai visko yra ax.gif
***
as vakar dar gandro laiska uzsisakiau thumbup.gif mazeja mano darbu sarasas ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, kadangi jūsų tempų neatspėti,tai sukurta tema jau seniau,nei pasirašė naujokės,kitą kart įrašysim,jei nesupyksit smile.gif
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 03, 15:35)
nu is bedos 1 kg paimciau smile.gif, tai jau 3 kg :
zvilgsnei tuomet vakar tikrai kaina bloga pasake (ji rase, kad 56 Lt/kg, bet vadinasi suklydo berasydami).

Matyt ,kad atsikinisčiau tokią kainą ir parašėsmile.gif
o aš vakar nuvažiavau arbatos nusipirkti į vietinį kioskelį ir štai kokius vokiškus atradau saldainiussmile.gif Kaina kg gaunasi 14lt:)Tik kol dabar pamąsčiau suklijuosiu ką norių bus darbo doh.gif

QUOTE(ingrid1118 @ 2014 06 03, 21:26)
Gal kuri gali patarti kaip dabar per vestuves ar renkami pinigai,ar jau ne?kaip anksciau trilitrini stiklaini leisdavo muzikantai ,sveciai dedavo kiek kas galedavo pinigu

Jau dauguma atsisako šitų dalykų ir aš nedarysiu jokių rinkliavų.


Ei, gal kuri norit pasidalint antros dienos pradžios žodžiais?Turiu,nu bet man jie taip ne prie širdies.... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos ir man labai reiketu antros dienos zodziu wink.gif
Tap pat noriu paklausti ar ka nors zinote apie tokia tradicija .mano nuotaka sako, kad ji antra diena planuoja buti su veliumu kad galetu perduoti vyr pamergei?????
As apie tai nieko nezinau, o ka tada vyr pabroliui?
Kazkaip galvojau kad uztenka tik keliaraiacio ie puokstes
Atsakyti
QUOTE(lina_skl @ 2014 06 04, 10:47)
Sveikos ir man labai reiketu antros dienos zodziu wink.gif
Tap pat noriu paklausti ar ka nors zinote apie tokia tradicija .mano nuotaka sako, kad ji antra diena planuoja buti su veliumu kad galetu perduoti vyr pamergei?????
As apie tai nieko nezinau, o ka tada vyr pabroliui?
Kazkaip galvojau kad uztenka tik keliaraiacio ie puokstes

Cia tas momentas, kai turi isventinti i seimininkus, jaunajai nusegi veliuma ir prisegi ji vyr. pamergei, o jaunajai iteiki seimininkes atributus, gal jaunikiui reiktu gelyte issegti, bet jau turbut ir pats jis jos netures.

Mergaites dabar as ne i tema, ar cia SM kazka pakeite, ar as kazka prispaudinejau, man dabar taip idomiai rodo musu postus. Gal ir jums taip? Jei ne gal zinote, kaip sugristi i sena versija? Jei skaityma paspaudziu viska liuks rodo, o jei ten kur galima atsakyti, kazkokias pievas.
Atsakyti
QUOTE(lina_skl @ 2014 06 04, 10:47)
Sveikos ir man labai reiketu antros dienos zodziu wink.gif
Tap pat noriu paklausti ar ka nors zinote apie tokia tradicija .mano nuotaka sako, kad ji antra diena planuoja buti su veliumu kad galetu perduoti vyr pamergei?????
As apie tai nieko nezinau, o ka tada vyr pabroliui?
Kazkaip galvojau kad uztenka tik keliaraiacio ie puokstes


Šiaip tai nuotaka teisi, antą dieną perduodamas vėliumas vyr pamergei su mintim kad tu savo laimę radus jau negailėk jos kitiems. O pabroliui jei manęs atmintis neapgauna g.gif neperduodama nieko. Vėliumo persegimas tai tikras senas lietuviškas paprotys o puokštė jau šiuolaikinė atrakcija.
Pirmame puslapyje labai gražių scenarijų yra ir ten tikrai puikių minčių yra. Yra ir keletas idėjų dėl puokštės, man labai patiko sustatyti visas moteris į vieną būrį, tada iš jo išleisti netekėjusias, tada ką tik ištekėjusias, tada vis ilgiau ir ilgiau ištekėjusias kol liks vieną ir jai atiduoti jaunosios puokštę.
Dėja mano jaunajai šita mintis nepatiko... sakė per rimta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 06 04, 11:03)
Pirmame puslapyje labai gražių scenarijų yra ir ten tikrai puikių minčių yra. Yra ir keletas idėjų dėl puokštės, man labai patiko sustatyti visas moteris į vieną būrį, tada iš jo išleisti netekėjusias, tada ką tik ištekėjusias, tada vis ilgiau ir ilgiau ištekėjusias kol liks vieną ir jai atiduoti jaunosios puokštę.
Dėja mano jaunajai šita mintis nepatiko... sakė per rimta smile.gif

O maniskei patiko, mes darysim, tik prasysiu visu atsistoti, ne tik moteru, tegul ir vyrai pakrutina savo smegenine, kiek jie cia tu metu vede smile.gif. Puokste iteiksim ilgiausiai vedusiai porai ir dar pabreziu, kad va mielieji jums pavyzdys.
Atsakyti
[quote=diana79,2014 06 04, 11:03]
Šiaip tai nuotaka teisi, antą dieną perduodamas vėliumas vyr pamergei su mintim kad tu savo laimę radus jau negailėk jos kitiems. O pabroliui jei manęs atmintis neapgauna g.gif neperduodama nieko. Vėliumo persegimas tai tikras senas lietuviškas paprotys o puokštė jau šiuolaikinė atrakcija.
Pirmame puslapyje labai gražių scenarijų yra ir ten tikrai puikių minčių yra. Yra ir keletas idėjų dėl puokštės, man labai patiko sustatyti visas moteris į vieną būrį, tada iš jo išleisti netekėjusias, tada ką tik ištekėjusias, tada vis ilgiau ir ilgiau ištekėjusias kol liks vieną ir jai atiduoti jaunosios puokštę.
Dėja mano jaunajai šita mintis nepatiko... sakė per rimta smile.gif
[/quot



Kaip fainai
Reikes man taip daryti.kad puokste perduoti seniausiai vedusiai porai

Bet tada nereikia daryti is vakaro ir keliarascio nuemima
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 04, 11:09)
O maniskei patiko, mes darysim, tik prasysiu visu atsistoti, ne tik moteru, tegul ir vyrai pakrutina savo smegenine, kiek jie cia tu metu vede smile.gif. Puokste iteiksim ilgiausiai vedusiai porai ir dar pabreziu, kad va mielieji jums pavyzdys.

Ir aš taip norėjau, dar dadėti kad ir audros ir vėjai ir saulė bet du tai tvirtybė ir vienas kito apsauga, nepaleiskit vienas kito rankų... dėja puokštė nuotakos. Ir vėliumo neturėsiu kam persegti, pamergių nebus..... ax.gif
Atsakyti