Įkraunama...
Įkraunama...

Besiruošiančios svočiauti 2014

QUOTE(žvilgsnė @ 2014 06 04, 10:30)

Ei, gal kuri norit pasidalint antros dienos pradžios žodžiais?Turiu,nu bet man jie taip ne prie širdies.... unsure.gif


Sveiki visi, gyvi ir sunkiai gyvi...
Štai ir išaušo pirmasis vedybinio V...... ir M........ gyvenimo rytas. Kas ten dėjosi naktį pas jaunuosius jau truputėlį girdėjome. Kam pasisekė, tai jau spėjo ir jaunųjų suspausto sūrio paragauti ir meilės eliksyro gurkštelėti.

Svečių tarpe buvo gana ramu. Tiesa, vienas svečias buvo priėjęs ir skundėsi, kad pametė žmoną. Radusius prašo pasilikti ją sau.


mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina_skl @ 2014 06 04, 10:47)
Sveikos ir man labai reiketu antros dienos zodziu wink.gif

4u.gif Mano antra diena prasides nuo sveciu pakelimo ir paraginimo po pusvalandzio nusileisti i sale. Ten liudininkas pranesper svecius Jaunuju suri, kad sveciai pamatytu kaip musu naujoji seima padirbejo sianakt. Tada paskaitysiu nakties akta, kuriame bus aptarta lovos bukle:

Š. m. rugjūčio 24d., komisija susidedanti iš: pirmininko Bekelnio ir pono Lovinio ir Pagalvinio patikrino jaunavedžių šią naktį eksploatuotą inventorių, išsiaiškino padarytus defektus bei surašė šį aktą.
Visi žino, kad jaunavedžiams, kaip vyrui ir žmonai buvo patikėta viena iš būtiniausių šeimyniniame gyvenime vertybių – lova.
Komisija kruopščiai apžiūrėjusi šį meilės simbolį po pirmosios nakties nustatė, kad lova prieš parą buvo pilnavertė tiek estetiniu tiek konstrukciniu požiūriu. Po šios nakties šis daiktas neteko išvaizdos, puikios amortizacijos ir įprastos formos. Be minėto trukumų buvo išaiškinta visa eilė gedimų:
Viename gale išspirtos dvi lentos, sulenkti lovos galus ir šonus jungiantys varžtai. Manoma, kad tai įvyko nuo didelės vibracijos
Šoninė lenta apsvilusi. Manoma, kad jaunieji išvystė didelę trintį, norėdami įsitikinti ar tikrai gaunama ugnis trinant vienà kūną į kitą
Pagalvė sušlapusi ir sukandžiota, manoma, kad praėjusią naktį jaunasis karščiavo ir smarkiai prakaitavo.
Čiužinys beveik perplėštas ir išaiškinta, kad dėl kai kurių priežasčių jaunasis ieškojo atramos taško ir nykščiu užkabinęs perplėšė skylutę čiužiny. Bet laimė, šios skylutės dėka buvo aptiktas gerai suspaustas suris – šios nakties sunkaus darbo rezultatas
KOMISIJA: ……..

Mielieji, Sena legenda byloja, jog kiekviename zmoguje yra tik puse sielos ir ji visa gyvenima iesko savo antros puses. Tarp daugelio zmoniu jaunasis ir jaunoji surado vienas kita. Ir jie jau nebemoka buti atskirai. Sia diena susirinkome i primaja ju, kaip seimos, gyvenimo svente... Kvieciu visus paragauti Jaunuju pirmojo seimyninio delikateso. Visi vaišinami sūriu.

Paragavus surio bus Jauniesiems iteiktas Gandru diplomas.

O gal as cia ne i tema viska darau? Gal turi buti kazkoks specialus rytas??? g.gif As kazkaip nenoriu ilgai kankint zmoniu antra diena, tai pas mane scenarijuj viskas labai konkretu ir sustyguota.
Papildyta:
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 04, 11:00)
Mergaites dabar as ne i tema, ar cia SM kazka pakeite, ar as kazka prispaudinejau, man dabar taip idomiai rodo musu postus. Gal ir jums taip? Jei ne gal zinote, kaip sugristi i sena versija? Jei skaityma paspaudziu viska liuks rodo, o jei ten kur galima atsakyti, kazkokias pievas.

Pas mane viska posenovei rodo. Bet SM AZ nebeissiuncia, nors rodo, kad issiusta. Ziedlapiux, Tu gavai vakar mano ats? g.gif
Papildyta:
QUOTE(diana79 @ 2014 06 04, 11:26)
Ir vėliumo neturėsiu kam persegti, pamergių nebus.....  ax.gif

O Tu paklausk Nuotakos, gal ji noretu kam kitam uzsegt veliuma. Pvz mano nuotaka sake segti ji ne pirmai porininkei, o antrai. Bus keista, bet jos norai man isakymai ax.gif
O jei ne, tai tada gali ta veliuma padovanot pvz Jaunikiu, arba nuotakos mamytei"saugoti" nuotakos jaunyste ir laisvas dieneles. Nes siaip Jaunikiui dovanojamas rutu vainikelis, jei jo nedeginat.
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 06 04, 12:11)

Papildyta:

O Tu paklausk Nuotakos, gal ji noretu kam kitam uzsegt veliuma. Pvz mano nuotaka sake segti ji ne pirmai porininkei, o antrai.  Bus keista, bet jos norai man isakymai  ax.gif
  O jei ne, tai tada gali ta veliuma padovanot pvz Jaunikiu, arba nuotakos mamytei"saugoti" nuotakos jaunyste ir laisvas dieneles. Nes siaip Jaunikiui dovanojamas rutu vainikelis, jei jo nedeginat.


Aš galvojau apie tai, bet buvo griežtai pasakyta kad nebus nuometo nei pirmą dieną nei antrą, nuometas tik bažnyčioje. Apie rūtų vainikėlį griežtas ne... nuotaka mano su charakteriu biggrin.gif
Tai va, antra diena man sudėtinga.
Merginos ar kas darote kasos pynimo ceremoniją?
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Jungiuosi ir as i Jusu buri. Rugpjucio 2 diena turesiu garbes svociauti sesutes vestuvese. Patirties visiskas nulis siame reikale, tai tikiuosi deka Jusu sukauptos informacijos pavyks man per du menesiukus pasiruosti siai dienai bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri turite išsisaugojusi nuorodą, jei neklystu anglų kalbą, apie kasos pynimo ceremoniją?
Atsakyti
vakar jau paskutini karta susideliojom scenariju, na truputi issibraukem (jaunoji palengvino mus darbo) nenorejo jokiu ilgu sneku ir .t.t. nors as nebuvau labai prirasius smile.gif aciu dievui, patiko mano taures tongue.gif nes as esu labai savikritiska ir man vis ne tas, na kaip visad doh.gif dabar zaidziu su saldainiu popieriukais, nervina tas kompas doh.gif ryt turbut nesim patavrkyt kompa tai bus legviau dirbt su programelem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 04, 13:35)
vakar jau paskutini karta susideliojom scenariju, na truputi issibraukem (jaunoji palengvino mus darbo) nenorejo jokiu ilgu sneku ir .t.t. nors as nebuvau  labai prirasius  smile.gif  aciu dievui, patiko mano taures  tongue.gif  nes as esu labai savikritiska ir man vis ne tas, na kaip visad  doh.gif dabar zaidziu su   saldainiu popieriukais, nervina tas kompas  doh.gif  ryt turbut nesim patavrkyt kompa tai bus legviau dirbt su programelem  biggrin.gif

Pavydziu tau, as siandien va suplanavau prie scenarijaus sesti, ir se tau, maziukas susirgo (tempa beveik 39), praktiskai visa laika ant ranku, kazin ar nedings mano uzsidegimas scenarijaus griebtis lotuliukas.gif. O tu davei nuotakai savo scenariju skaityti?

Del graviravimo, kieviena imone atraso skirtingai, kainos svyruoja nuo 20-50 Lt mirksiukas.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnemonas: 04 birželio 2014 - 13:00
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 04, 13:59)
Pavydziu tau, as siandien va suplanavau prie scenarijaus sesti, ir se tau, maziukas susirgo (tempa beveik 39), praktiskai visa laika ant ranku, kazin ar nedings mano uzsidegimas scenarijaus griebtis  lotuliukas.gif. O tu davei nuotakai savo scenariju skaityti?

Del graviravimo, kieviena imone atraso skirtingai, kainos svyruoja nuo 20-50 Lt  mirksiukas.gif.

as scenariju pasirasiau kai tik pakviete svociaut smile.gif
daviau skaityt, nors neitraukiau smelio ceremonijos (bus jiems staigmena) dar apdovanojimu neitraukiau, reik sugalvot kam ka dovanosiu.
kai vaikiukas serga tai ne kas, imk 4u.gif kad greiciau pasveiktu

o as vakar gavau su lenta per galva, isistaciau guza ant pakaisio dar lenta nuslydo ant rankos tai skauda truputi kauliukas kur prie pirsto, patino verysad.gif medziuos,kad koks kaulas nebutu skiles verysad.gif
Atsakyti
Agnemonas, mazyliui 4u.gif
agne_vvr, ir tau balioncikas 4u.gif
***

as dar neturiu scenarijaus, kazkaip dar vis atidelioju. pasirankiojau pora tostu, viena tosta reikia ipinti i dovanos iteikima kazkaip, bet greiciausiai cia jau bus tostas nuo saves, ne is interio. dar reikia sugalvoti kaip graziai gandro laiska pateikti.
***
ai, vis tik siandien uzssisakiau delninuke, vistiek ja panaudosiu, emiau tokia,kad ir dar kitiems kartams butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 06 04, 12:11)




mano jaunoji surio atsisake thumbup.gif bus gandro laisko iteikymas, vaiko lyties zaidimas, dar pora zaidimu ir isventinsim i seiminikus o paskutinis tas bus padetas islydint i medaus menesi. Pas mus dar bus pirtis tai manu per akis visko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bambambuzas @ 2014 06 04, 14:48)
Agnemonas, mazyliui  4u.gif
agne_vvr, ir tau balioncikas 4u.gif
***

as dar neturiu scenarijaus, kazkaip dar vis atidelioju. pasirankiojau pora tostu, viena tosta reikia ipinti i dovanos iteikima kazkaip, bet greiciausiai cia jau bus tostas nuo saves, ne is interio. dar reikia sugalvoti kaip graziai gandro laiska pateikti.
***
ai, vis tik siandien uzssisakiau delninuke, vistiek ja panaudosiu, emiau tokia,kad ir dar kitiems kartams butu  ax.gif

Aciu

imes koki ten issirinkai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 04, 14:51)

imes koki ten issirinkai mirksiukas.gif

tu cia apie tostus ar apie delninuke? lotuliukas.gif
Atsakyti
kas dėl graviravimo, Vilniuje yra puikus graveris,viską pas juos graviruojam,va už vestuvine staures ir smėlio ceremonijos indą 24 tik,braižas jo neblogas,esu patenkinta:)
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 04, 14:42)
o as vakar gavau su lenta per galva, isistaciau guza ant pakaisio dar  lenta nuslydo ant rankos tai skauda truputi kauliukas kur prie pirsto, patino  verysad.gif medziuos,kad koks kaulas nebutu skiles  verysad.gif

vajetus,tikimės,kad esi sveika,tik mini trauma.


Aš antra diena vis koreguoju scenarijų.
keletas II dienos pradžių.
1.Brangūs jaunavedžiai, mieli svečiai.Turbūt visi pastebėjom, kaip greitai praėjo naktis.Labai trumpa, bet ypatinga naktis.Visos dangaus žvaigždės šią naktį dar skaisčiau sudegė savo žiburius ir atrodė, kad jos šildo žemę, vėjas nejudino medžio šakų.Visi, sulaikę kvėpavimą laukė aušros.
Po nakties radau sūrį, jaunųjų suspaustą.

2.Laba diena mieli jaunavedžiai ir svečiai.
Visi pastebėjome, kad labai greitai praslinko ši naktis, kuri buvo ypatinga visiems čia susirinkusiems. Regis, šią naktį ir žvaigždės, ir mėnulis, ir visas oras buvo kitoks: pilnas įtampos , grožio ir meilės. Tai kuo gi mums buvo ši ypatinga naktis? Ogi labai svarbi ne tik šiai jaunai porai, bet kaip įsitikinsime vėliau ir mūsų jaunųjų palydai.


o gal kuri turi pėdučių šabloną?

Atsakyti